Beker Groep 3 Poule 30-35 | Ruime zege Duindorp sv, ook winst voor sv Leidschenveen

In poule 30 pakte Duindorp sv een broodnodige overwinning op CVC Reeuwijk en houdt daarmee de hoop op de eerste plaats levend. Op eigen veld troefde sv Leidschenveen DVC af en was eveneens in poule 34 DHL Laakkwartier de baas. In Poule 35 won DWO met ruim verschil van WIK en troefde SVO Buytenpark RVC Celeritas af.

Tekst: Roland van der Linden         |    Foto’s: Conny Versteeg

Groep 3 poule 30

Duindorp sv – CVC Reeuwijk

Op sportpark Houtrust bouwde Duindorp sv in de eerste helft een 2-0 voorsprong op. Jack Morauw nam beide treffers voor zijn rekening. Na de doelwisseling zorgde Milan van der Pol na acht minuten voor de 3-0. Na een tegentreffer van de Reeuwijkers via Luuk de Knikker was het laatste woord opnieuw voor Morauw, waardoor de eindstand 4-1 werd.

Groep 3 poule 34

sv Leidschenveen – DVC

De thuisclub was na een 3-1 ruststand met 5-2 duidelijk de betere ploeg. Namens DVC scoorden Sylvano Schaap en Aivi Alionis.

Laakkwartier – DHL

DHL boekte een overtuigende overwinning op Laakkwartier. De Delftse ploeg van trainer Wesley Zandstra kwam al snel op voorsprong door Jasper Kremers. DHL had een overwicht en Laakkwartier-speler Jason Severina werd met rood van het veld gestuurd. Het werd daarna 0-2 voor DHL uit een vrije trap van Milan Lieshout. Laakkwartier kwam terug in het duel door een benutte strafschop van Carston Martijn, maar nog voor de rust scoorde Luuk Verhaar uit een strafschop: 1-2. Na een schitterende aanval werd het 1-3 door Luuk Verhaar op aangeven van Nick Verhaar. De tweede helft was wat plichtmatig. DHL scoorde twee fraaie doelpunten via Milan Lieshout (vrije trap) en Ivo Hendriks. Uiteindelijke maakte Laakkwartier nog de 2-5.

Groep 3 poule 35

WIK – DWO

Tot aan de rust kon WIK DWO nog bijbenen. De Zoetermeerders namen na twaalf minuten de leiding door een treffer van Raychelo Fecunda. Na de rust sloeg DWO flink toe. Marlon van Minnen (3x), Kurtley de Windt (2x) en Raychelo Fecunda voerden de score op naar een duidelijke 0-7 overwinning.

SVO Buytenpark – RVC Celeritas

In de eerste helft ging het duel gelijk op. RVC Celeritas opende de score. De Zoetermeerse keeper Floris van Leeuwen kon in eerste instantie nog redding brengen, maar vanuit de rebound schoot Bencho Calliste de Rijswijkse bezoekers naar een 0-1 voorsprong. Nog voor de rust werd het 1-1 uit een vrije trap van Yousif Madar. In de tweede helft pakte SVO Buytenpark de winst dankzij Fabian Bruster. In het laatste kwartier kreeg SVO Buytenpark nog een aantal kansjes, maar de stand bleef 2-1.

 

Lees verder