Toofan kreeg alle hoeken van het veld te zien in het duel met Woubrugge in poule 11. PGS/VOGEL was net de betere ploeg in het duel met Blauw-Zwart. Die Haghe schoof in poule 12 eenvoudig Deltasport aan de kant, maar sv Houtwijk kreeg flink klop van Victoria’04. Ook bij sv Madestein was er niet veel te lachten na een nederlaag tegen Vierpolders in poule 13.
Tekst: Roland van der Linden
Groep 3 Poule 11
Woubrugge – Toofan
Voor de Haagse ploeg van Toofan viel er weinig eer te behalen in de uitwedstrijd bij Woubrugge. Toofan ging flink over de knie bij Woubrugge. Na negentig minuten gaf het scorebord een 15-0 stand aan.
PGS/VOGEL – Blauw-Zwart
De vijfdeklasser uit Wassenaar nam verrassend de leiding door een treffer van Gijs van Steen. Pas in de tweede helft kon PGS/VOGEL het tij keren. Tevan Aveloo en Danny Plugge bezorgden de thuisploeg een 2-1 overwinning.
Groep 3 poule 12
Delta Sport – Die Haghe
Die Haghe haalde in Vlaardingen flink uit tegen Delta Sport. Al na twee minuten opende Gio Benbelaid de score. Nog voor de rust trof Maxwell Koch doel en volgde daarna een zuivere hattrick van Desley Zwiers: 0-5. In de tweede helft voerde de formatie van trainer Mario Taal (foto) de score verder op. Na goals van Romano Charité en Eckerly St. Jago eindigde het ongelijke duel in 0-7.
Victoria’04 – sv Houtwijk
In Schiedam moest sv Houtwijk diep het hoofd buigen. De Haagse formatie kreeg met maar liefst 8-1 klop van Victoria’0
Groep 3 poule 13
sv Madestein – Vierpolders
Op Ockenburgh kreeg sv Madestein dik klop van Vierpolders. De bezoekers waren met 0-5 duidelijk de betere partij.













