In Maasland begint MVV’27 aan haar tweede seizoen in de tweede klasse. De thuisploeg krijgt bezoek van CVV Zwervers. Verburch zal een zware kluif krijgen aan tegenstander vv Brielle en ook HVC’10 treft in De Jonge Spartaan meteen zware opponent.
Tekst: Roland van der Linden
MVV’27 verloor al haar drie wedstijden in het bekertoernooi. Trainer Hakan Copur (foto) over deze negatieve reeks: “De bekerwedstrijden hebben wij echt als oefenwedstrijden gebruikt. Hierin hebben we verschillende spelers een kans gegeven en hebben verschillende formaties geprobeerd om te kijken wat het beste was”.
MVV’27 speelde de afgelopen twee jaar op trainingskamp tegen tegenstander CVV Zwervers, maar verder is de ploeg uit Capelle aan den IJssel een onbekende opponent. Copur: “De duels in Spanje zijn geen graadmeter. Ik ga er vanuit dat het een technische ploeg met individuele kwaliteiten zal zijn”. Copur verwacht een open wedstrijd waarbij hopelijk het publiek de grote winnaar zal zijn. MVV’27 heeft dit seizoen een bredere selectie en hoopt blessures en afwezigen daardoor beter te kunnen opvangen.
Verburch vangt de competitie aan met een uitduel bij vv Brielle. De thuisploeg kende een uitstekend voetbalseizoen, maar kon dat niet bekronen met een promotie. Nieuwerkerk bleek in de halve finale te sterk na strafschoppen. Verburch zal dus flink aan de slag moeten om een goed resultaat uit Brielle mee te nemen.
HVC’10 gaat in Middelharnis op bezoek bij De Jonge Spartaan. Beide ploegen streden afgelopen seizoen om promotie naar de eerste klasse, maar troffen een tegenstander die te sterk was. Het belooft een spannend duel op Goeree-Overflakkee te worden. HVC’10 moet ook afrekenen met een minder optreden in het bekertoernooi.













