Scheveningen houdt extra ALV voor kiezen nieuwe voorzitter

Ron Kleijn (foto), voorzitter van Scheveningen, had in een eerder stadium al aangekondigd in die functie officieel terug te treden per 1 juli aanstaande. Op dinsdag 18 april houdt Scheveningen een extra Algemene Ledenvergadering met maar één agendapunt.

Dat behelst het vaststellen van een nieuwe algemeen voorzitter. Na het bekend worden van het aftreden van Ron Kleijn, heeft het bestuur van Scheveningen meerdere gesprekken gevoerd met Michel de Bruin en wil hem nu voordragen als nieuwe voorzitter. De Bruin heeft vanaf zijn jeugdtijd bij Scheveningen gevoetbald en heeft inmiddels een mooie carrière opgebouwd met onder meer zijn eigen bedrijf.

De ledenvergadering moet op 18 april akkoord gaan de voordracht om hem formeel te benoemen. Het is mogelijk dat er vanuit de leden een andere kandidaat naar voren wordt geschoven en die moet dan uiterlijk 17 april bij de secretaris van de club bekend zijn.

Lees verder