Wedstrijd tussen NAC Breda en Willem II definitief gestaakt

In de Keuken Kampioen Divisie is vrijdagavond het duel tussen NAC Breda en Willem II  een kwartier voor tijd definitief gestaakt door scheidsrechter Jeroen Manschot.

Eerder na zeventig minuten dirigeerde de arbiter de spelers naar binnen, toen er vuurwerk op het veld was gegooid. Na enkele minuten kwamen de leiding en de spelers weer terug op het veld. Toen Willem II op 0-1 kwam (eigen treffer van Elton Kabangu) werden er wederom voorwerpen op het veld gegooid van het Rat Verlegh Stadion vanuit hetzelfde vak.

Conform de laatste richtlijnen (de KNVB scherpte de richtlijnen aan na het incident in de Kuip bij Feyenoord-Ajax) staakte Manschot nu het duel definitief. Naar verwachting zal de wedstrijd later alsnog worden uitgespeeld. Het is echter afwachten onder welke voorwaarden dat gaat gebeuren en of het staken nog verdere gevolgen zal hebben voor NAC.

Lees verder
Net binnen