Julian Jenner (op de foto rechts) is – met nog vier wedstrijden te gaan – benoemd tot hoofdtrainer van het Sloveense FC Nafta. Hij volgt de ontslagen trainer Dejan Dončić op. Voor Jenner is het de eerste maal dat hij als hoofdtrainer gaat fungeren.
Als speler kwam hij in de jeugd uit voor DVV Delft, Feyenoord, Tonegido, DHC en NAC. Zijn profloopbaan bracht hem bij clubs als Vitesse AZ en NAC en in het buitenland Notts County (Engeland), Diósgyöri VTK en Ferencvárosi TC (beide Hongarije) en Rot Weiss Ahlen (Duitsland).
Julian Jenner was jeugdtrainer bij AZ, Rijnsburgse Boys, Alphense Boys, Ajax en assistent-trainer bij Zalaegerszegi TE, alvorens nu dus hoofdtrainer te worden bij FC Nafta in de Sloveense plaats Lendava.
Zelf zegt Jenner hierover: ,,Het is een grote eer om mijn eerste baan als hoofdcoach te beginnen bij zo’n grote geschiedenisclub als FC Nafta.”