Duindorp SV haalt met Ricky de Jager nieuwe doelman binnen

Duindorp SV meldt de komst van doelman Ricky de Jager (foto) als nieuwe aanwinst voor het komende seizoen. Met het vertrek van de huidige keeper Jack Morauw was het van belang voor de staf om op zoek te gaan naar één of meerdere geschikte opvolgers.

Duindorp SV is ervan overtuigd, dat De Jager een perfecte toevoeging zal zijn voor de selectie. Momenteel speelt hij bij buurman Scheveningen, waar hij met de O23-selectie uitkomt in de Vierde Divisie.

,,Wij zien in Ricky een veelbelovende speler, die zeker zal bijdragen aan het succes van ons team. We zijn dan ook verheugd dat hij ervoor heeft gekozen om zich bij onze club aan te sluiten. Met de komst van Ricky de Jager zijn we ervan overtuigd dat we een competente en getalenteerde doelman aan de selectie voor volgend seizoen hebben kunnen toevoegen”, aldus een woordvoerder van Duindorp SV.

 

Lees verder