Overschrijvingen DERDE KLASSE

Haaglanden Voetbal publiceert de overschrijvingen van de clubs, die komend seizoen uitkomen in de Tweede, Derde en Vierde Divisie en de eerste en tweede klasse, voor zover de clubs hun informatie tijdig hebben doorgegeven.

Hieronder: Derde klasse

Ariston’80

Nieuw:
Kasper Vankan (ADO Den Haag O21) – Dennis Kappert (MVV’27) – Daan Boerlage (SV Ouderkerk) – Ruben Moerkerk (WFB) – Thomas Barros (ASA Molenbeek) – Martijn Speelman (DZOH).

Vertrokken:
Mervin Hansen (Legmeervogels) – Jakob Joos (gestopt) – Rik Bazuin (gestopt) – Thomas Crul (gestopt).

Blauw-Zwart

Nieuw:
Timo van Aken (Voorschoten’97-zo) – Cas Vaneman (Valken’68) – Feijke Voorbij (nnb), Martin Jasperse (Meerburg) – Oussama Abed.

Vertrokken:
Iliass Assabban (RCL) – Dunke Lagerberg (Valken’68) – Gijs van Eeden (gestopt) – Mike van Zonneveld (gestopt) – Landry Njoya (gestopt).

Concordia

Nieuw:
Kai de Vroege (Excelsior Maassluis) – Tahir Kilic (RKDEO) – Jason Severina (vredenburch) – Ryan Alair (Vredenburch) – Dimitros Ntagkras (zonder club).

Vertrokken:
Poya Maleiki Seifar (FC Skillz) –  Mika Bavelaar (sv Den Hoorn) – Damy de Roode (VUC) – Dylan Franquet (VUC) – Julian Stolk (Oliveo) – Jordan Hennep (Oliveo) – Evert Vrijhof (gaat lager spelen), Matteo Beragnoli (gestopt) – Ahmad Ahmead (gestopt) – Micah Oosterling (gestopt) – Brad van Buuren (gestopt).

DSVP

Nieuw:
Yorick Breed (TOGB) – Stan Huybens (sv Den Hoorn).

Vertrokken:
Nick Jense (gestopt) – Emre Cicek (gestopt).

Duindorp SV

Nieuw:
Ricky de Jager (Scheveningen) – Milan van der Pol (Scheveningen) – Cailean Verbaan (Scheveningen) – Kevin Vroegop (Scheveningen) – Jovany Staal (Quick Steps) – Femi Aboh (GDA) – Roan van Baaren (KSD Marine) – Danny Fens (sv Houtwijk) – Colin de Ruiter (SVC’08) – Jorden Scherpenzeel (KSD Marine) – Mark Wasmus (zonder club) – Ricky Batenburg (zonder club).

Vertrokken:
Jeremy Keus (SVC’08).

DWO

Nieuw:
Raikel Fecunda (Forum Sport) – Raychelo Fecunda (Alphense Boys) – Joshua Steenvoorden (sv Nootdorp) – Chadion Melfor (FC Skillz) – Allan Engelhart (Assendelft) – Edgars Zvejnieks (FC Boshuizen) – Luferdi Merchena (sv Emma) – Bas Koolmees (SVO Buytenpark) – Diego Dubbeld (Haagse Hout) – Yorick Moors (weer beschikbaar) – Marwan Moradi (weer beschikbaar).

Vertrokken:
Mike Misset (gestopt) – Nabile Benali (gestopt), Daniël van Hek (gaat lager spelen) – Tim Lekahena (gaat lager spelen) – Florian Lekahena (DSO) – Youri Thorig (DHC) – Silvion Darson (DHC).

Full Speed

Nieuw:
Jordy de Wit (Forum Sport) – Ismail Bouyardane (DHL) – Gino van der Kleij (Wilhelmus) – Yannick Willems (Wilhelmus) – Youri Kooijmans (sv Den Hoorn) – Yavuz Coban (DHL) – Jacco Wevers (KSD Marine) – Brian Koster (KSD Marine) – George Thoen (komt van lager team).

Vertrokken:
Donny van Oijen (Westlandia-za) – Samet Mermer (DVV Delft) – Tim Bosselaar (gestopt) – Wessel van Vliet (gestopt).

Graaf Willem II VAC

Nieuw:
Maarten Rieder (Scheveningen).

Vertrokken:
Tim Tettero (gestopt) – Niels van Rees (gestopt).

HMSH

Nieuw:
Anacle Antonio (SVH) – Joni Mateus (SVH).

Vertrokken:
Rida Arab (Die Haghe) – Yousri Allouya (GSC ESDO) – Faisel Faik (GSC ESDO) – Jaouad El Yakhlifi (SVH).

HVC’10

Nieuw:
Kenny Lipman (Scheveningen) – Emir Salic (nnb) – Jamie Zwaanswijk (sc Monster) – Rick Zwijgers (SHO) – Boy de Soomer (FC ’s-Gravenzande).

Vertrokken:
Khalid Menkouzi (DHC) – Tom van der Spek (CWO) – Kiryll Slutskyy (sc Monster) – Tom Plooy (nnb) – Marlon van Minnen (nnb) – Romano van Wieren (nnb) – Jari Wagenmaker (nnb) – Beau van den Toorn (nnb) – Dinand Staal (nnb).

sv Houtwijk

Nog geen opgave ontvangen (waarschijnlijk vrijdag)

KMD

Nieuw:
Jaydi Walter (DSO) – Daan van de Heijden (Quick) – Noah Wiezer (VELO) – Alexander Zielinski (Forum Sport) – Robin Verstraten (HVC’10).

Vertrokken:
Dylan Arbouw (Lyra) – Cyrus Haghighat (gestopt) – Sam Haghighat (gestopt) – Vinnie Vrolijk (gestopt).

Laakkwartier (onder voorbehoud, beslissingswedstrijd zaterdag a.s.)

Nieuw:
Mert Dinleyici (Forum Sport) – Ozgun Arslan (Duindorp SV) – Winesh Nandpersad (DSO) – Joey Driessen (DHL) – Abdessamad Amakran (DHL) – Vedat Kapikiran (BMT) – Senna van Rijn (sv Nootdorp) – Jordy Theunisse (SVO Buytenpark) – Dani Theunisse (SVO Buytenpark) – Giovanni Plugge (Scheveningen) – Nick Neervoort (DUNO).

Vertrokken:
Thierry Staallekker (Oliveo), Alessandro Veugelers (Wilhelmus) – Sergio Veugelers (Wilhelmus) – Quinten van Zweden (DHC) – Lorenzo Bos (DHC) – Michael van der Ende (DHC) – Jelle Pearson (DHC), Jaimy Dusbaba (ODB) – Anthony Zandbergen (ODB) – Beau Scholten (ODB).

Lyra

Nieuw:
Siebe Ruigrok (sv Den Hoorn) – Lars Hulstkamp (HBSS) – Dylan Arbouw (KMD) – Lex Paauwe (Maasdijk).

Vertrokken:
Dani Verbeek (gestopt) – Bas Berkhoudt (gestopt) – Ruud Bijl (gestopt) – Mike Bruggeling (gestopt) – Tim Prins (gestopt).

MVV’27

Nieuw:
Melvin van Brandwijk (CION) – Yari van Dijk (Excelsior Maassluis).

Vertrokken:
Rick Zwaard (gestopt) – Luuk van Strijen (gestopt) – Wouter van Alphen (gestopt).

vv Naaldwijk

Geen informatie ontvangen.

PGS/Vogel

Nieuw:
Djamiel Boerstra (GSC ESDO).

Vertrokken:
Max Olde Beuving (gestopt).

Schipluiden

Nieuw:
Michael Jager (VOB) – Ismail Ben Hammouch (Te Werve).

Vertrokken:
Pim Hoornweg (SEP)- Koen Göbel (gestopt) – Chris van Beurden (gestopt) – Martijn van Dorp (gestopt).

Stompwijk’92

Nieuw:
geen.

Vertrokken:
Lorenzo Korte (MMO).

Wilhelmus

Nieuw:
Wesley Bierens (HBS) – Sandro Veugelers (Laakkwartier) – Sergio Veugelers (Laakkwartier) – Jelle Boeije (DSO) – Floris Boeije (DSO) – Younes Zibouh (Scheveningen) – Josh Smart (KSD Marine) – Timo de Vreede (Westlandia).

Vertrokken:
Bodhi Streekstra (FC Zoetermeer) – Tim Vreeswijk (ODB) – Philip Kooper (gestopt).

Lees verder