Bij de jongste jeugdcategorieën stonden zowel bij de JO9 als bij de JO10 teams van Quick in de finale. Quick JO9 won in een doelpuntrijk duel van buurman HBS. De JO10 van de Haantjes moest de winst laten aan FC ’s-Gravenzande.
Tekst: Roland van der Linden | Foto’s: Aad van der Knaap
HBS JO9 – Quick JO9
De buren maakten er een spannend duel van met veel treffers. Na 40 minuten voetballen stond een 4-3 uitslag op het scorebord in het voordeel van HBS JO9. De Kraaien mochten naar het erepodium gaan om de hoofdprijs, een teamuitje bij Sir Winston Fun & Games, in ontvangst te nemen.
FC ’s-Gravenzande JO10 – Quick JO10
De Westlandse formatie was te sterk voor de JO10 van Quick. FC ’s-Gravenzande JO10 mocht de grote beker gaan ophalen na een 3-1 overwinning op de formatie van trainer Mateo Linschoten Meijer. Elvis Verhoog scoorde de enige treffer namens de JO10 jeugd van Quick.