Quick weet voorsprong niet vast te houden

Donderdagavond werd het restant uitgespeeld van het afgelopen zaterdag gestaakte competitieduel van Quick, uit tegen Barendrecht.

De wedstrijd moest, met nog een kwartier te spelen en minimaal vier extra minuten, worden gestaakt vanwege een blessure van scheidsrechter Jobse. Quick begon het restant met een 0-1 voorsprong door een treffer van Joshua Emegha (foto).

De formatie van trainer Paul van der Zwaan zag in dat laatste kwartier plus extra tijd geen kans om de minimale voorsprong vast te houden. De Haantjes moesten gastheer Barendrecht nog twee treffers toestaan en stonden dus na het laatste fluitsignaal alsnog met lege handen: 2-1. Tren Drexhage scoorde voor de thuisploeg de gelijkmaker. Barendrecht bleef vol gas geven en dezelfde speler kopte – na een voorzet van Tim Eekman – ook de winnende treffer binnen.

Door deze winst pakt Barendrecht de koppositie en blijft Quick op drie punten in de onderste regionen staan.

Lees verder