In 4C is GDA de enige ploeg nog zonder puntverlies. De ploeg van trainer Robin den Dulk (foto) gaat nu langs bij het sterke sv Erasmus. Ook twee andere topploegen treffen elkaar. sv Loosduinen en BMT hebben beide zes punten en bestrijden elkaar op het terrein van de eerstgenoemde ploeg.
Tekst: Roland van der Linden
4e klasse C (zat)
Achter de topploegen strijden diverse teams om de aansluiting te houden. DUNO neemt het op tegen het gepromoveerde Quick. ODB mag het opnemen tegen Zuid West DH, dat vorige week Quick op een doelpuntloos gelijkspel hield. GSC ESDO gaat op bezoek bij SVH en sv Houtwijk moet in staat zij om tegen sv Madestein de drie punten in eigen huis te houden.
Programma
Zuid West DH – ODB
DUNO – Quick (H)
sv Loosduinen – BMT
sv Houtwijk – sv Madestein
sv Erasmus – GDA
SVH – GSC ESDO
4e klasse C (zon)
Voorschoten’97 moet proberen aansluiting te houden bij de topploegen. De groengele formatie moet het op Sportpark Adegeest opnemen tegen CTO’70.
Programma
Voorschoten’97 – CTO’70