Jong Oranje heeft dinsdag op simpel wijze afgerekend met Jong Gibraltar. De ploeg van coach Michael Reiziger won na een ruststand van 0-3 uiteindelijk de uitwedstrijd met 0-5. ADO Den Haag-speler Tyrese Asante (foto) maakte als invaller in de tweede helft zijn debuut.
Tekst: Ton Beije
De oud-verdediger van Quick kwam bij een 0-5 voorsprong met nog een kwartier te spelen in het veld voor Devyne Rensch. Oud-speler Finn van Breemen (thans FC Basel) was al direct na rust ingevallen voor Jorrel Hato. Ook Youri Regeer, een voormalig jeugdspeler van ADO Den Haag, nu actief bij FC Twente, viel nog in. Ook hij viel, net als Asante, een kwartier voor tijd in voor Myron van Brederode.
Doelpunten
De Oranje-treffers kwamen tegen Jong Gibraltar van Kenneth Taylor, Noah Ohio, Myron van Brederode voor rust en na de doelwisseling wisten Devyne Rensch en Million Manhoef het vijandelijke net te vinden. Jong Oranje is in de poule nog ongeslagen en kreeg ook nog geen treffer tegen.