Forum Sport heeft dinsdagavond de bekerwedstrijd uit bij het Leidse Roodenburg met 2-0 gewonnen. De formatie van trainer Bas Steffens (foto) plaatste zich dus met deze zege voor de volgende knock-out ronde.
Tekst: Jean Nederlof
De doelpunten vielen in de eerste helft en kwamen op naam van Soufiane Marfouk en Nychel L’Ami. Forum Sport speelde degelijk en gaf Roodenburg weinig ruimte. Zelf creëerde het veel kansen, maar de effectiviteit was wat minder goed.
De tweede helft was plichtmatig van Voorburgse kant en er veranderde niets meer in de stand. Trainer Bas Steffens koos ervoor om in deze bekerwedstrijd tegen de Leidse vierdeklasser veel selectiespelers, die nog weinig speelminuten hebben gemaakt in de competitie, nu negentig minuten te laten spelen. De winst zorgt ervoor dat Forum Sport weer een ronde verder is in de strijd om de KNVB-districtsbeker.