Warming up 3e klasse A en B: Schipluiden moet opnieuw lastige klip omzeilen

In 3B staan twee topduels op het programma. Koploper Graaf Willem II VAC krijgt bezoek van Wilhelmus. Schipluiden gaat de strijd aan met PGS/VOGEL. Onderaan de ranglijst zal Ariston’80 de winst op Full Speed een goed vervolg willen geven. Blauw-Zwart is de volgende tegenstander voor de studenten.

Tekst: Roland van der Linden

3e klasse A

BSC’68 boekte vorig weekend een overwinning op Lugdunum en belandde op de tweede plaats. Met een overwinning op RKDES zou BSC’68 de druk op Aarlanderveen opvoeren. De koploper speelt een uitduel bij laagvlieger RVC’33.

3e klasse B

Lijstaanvoerder Graaf Willem II VAC leed afgelopen weekend een nederlaag in de topper tegen Schipluiden. Om het geschonden blazoen weer op te poetsen zal de ploeg van trainer Jan de Jong jr (foto) moeten afrekenen met Wilhelmus, dat de derde plaats bezet en haar huid duur zal verkopen. Voor Schipluiden staat opnieuw een lastige klus op het programma. De mannen van trainer Jeroen Hoefnagel mogen op bezoek bij PGS/VOGEL, dat de aanvoerder is van de brede middenmoot.

Dringen

Achter PGS/VOGEL staan Laakkwartier en KMD te dringen om de vierde plaats over te nemen. De concurrenten spelen een onderling duel aan de Jan van Beersstraat. Ook Duindorp sv en HSMH azen op de vierde positie. De Duindorpers ontvangen op Houtrust DWO en ook HMSH mag op eigen veld aantreden. Concordia is de tegenstander voor de Haagse ploeg van vertrekkend trainer Faizel Soekhai.

Ariston’80 won afgelopen weekend knap van Full Speed en zal hopen op hetzelfde resultaat tegen Blauw-Zwart, dat net als de studenten de punten goed kan gebruiken.  Full Speed neemt het op tegen DSVP.

 

Lees verder