Voorschoten’97 was in poule E te sterk voor Hazerswoudse Boys, dat hoger op de ranglijst staat. In 3G boekte ADO Den Haag 2 haar twaalfde zege op rij. Nu moest KMD eraan geloven. sv Den Hoorn won ruim van KMD en sc Monster was te sterk voor Lyra.
Tekst: Roland van der Linden
3e klasse E
Voorschoten’97 VR – Hazerswoudse Boys VR
Op Sportpark Adegeest bond Voorschoten’97 de nummer vier op de ranglijst aan de zegekar. De bezoeksters kwamen op een 0-1 voorsprong, maar zagen Voorschoten’97 vlak voor rust op gelijke hoogte komen. Ilse van Benschop tekende voor de treffer. Na rust was de groengele thuisploeg de betere ploeg en bekroonde dit met een winnend doelpunt van Pien Laurens: 2-1.
3e klasse G
sv Den Hoorn VR – FC ’s Gravenzande VR
De thuisploeg van trainer Mitchel Schulte (foto) kwam goed uit de startblokken. In de zesde minuut kon Sibel Tezkan een afvallende bal binnenschieten en in de dertiende minuut was Eline Letsch trefzeker na een diepe bal van Ashley Sintniklaas: 2-0. Tien minuten voor het rustsignaal viel de 3-0. Izara Dijkxhoorn kon de bal over de Westlandse keepster schieten. Vlak voor de pauze was het duel beslist. Djuna Schreuder tekende voor de 4-0. Meteen na de hervatting viel de 4-1 via Vienna Warbout. FC ’s-Gravenzande kreeg nog de kans om dichter bij sv Den Hoorn te komen, maar miste een strafschop waardoor het duel in 4-1 eindigde.
KMD VR – ADO Den Haag VR2
De Wateringse thuisploeg kwam na vier minuten spelen verrassend op voorsprong, maar zag ADO Den Haag zes minuten later alweer op gelijke hoogte komen dankzij een doelpunt van Sienna in ’t Veld. Pas in de tweede helft kon ADO Den Haag de winst naar zich toe trekken. Isa van Schaik, Nathalja Wijnants en Sacha Horsman tilden de score naar 1-4. Diep in blessuretijd zorgde Sienna in ’t Veld voor de 1-5 eindstand.
Sportclub Monster VR – Lyra VR
De thuisclub begon zwak aan het duel en keek al binnen twintig minuten tegen een 0-2 achterstand aan. Een voorzet van Sophie Reissenweber werd door Sam van der Hoeven keurig afgerond. Daarna was Dione van Loenen trefzeker. De thuisclub deed wat omzettingen op het middenveld en kon daarna de wedstrijd volledig omdraaien. Binnen een kwartier scoorden Romy van de Valk, Robin Olsthoorn en Ramona van de Harst en werd de stand 2-3. Vlak voor rust zorgde Robin Olsthoorn zelfs voor de 4-2. Na rust een sterker sc Monster en probeerde Lyra uit de omschakeling voor gevaar te zorgen. Tien minuten voor tijd bepaalde Jade van Ruijven de eindstand op 5-2.












