Koploper RAS zag het kampioenschap weer een stuk dichterbij komen na de winst op Toofan en het puntverlies van Quick Steps. HPSV won in een doelpuntrijk duel van buurman HDV en REMO won knap met ruime cijfers van VCS.
Tekst: Roland van der Linden
VCS – REMO
REMO blijft maar klimmen op de ranglijst. Het uitduel bij VCS werd in een 0-4 overwinning omgezet. REMO ging de rust in met een 0-1 stand dankzij een treffer van Taylor Schotte. In het tweede bedrijf konden de bezoekers flink afstand nemen. Edrees Aseel en Bilal Aziuzi voerden de score op naar 0-4. REMO greep de door overwinning de vierde plaats ten koste van VCS dat naar de vijfde plek zakte.
Toofan – RAS
Het duel tussen Toofan en de koploper werd vlak voor rust stilgelegd nadat een speler van Toofan het K-woord had gebruikt. De thuisploeg moest na het hervatten van het duel verder met tien man. Een kwartier in de tweede helft kwam Toofan met negen man te staan, nadat weer een speler dezelfde ziekte over zijn lippen liet gaan. RAS speelde een zeer slechte wedstrijd en kon pas in het laatste kwartier de winst binnenhalen. Edwin Sintim bracht met een zuivere hattrick een 0-3 overwinning op het scorebord. Bij de eerste tegentreffer was Toofan-trainer Ali Muradin (foto) van mening dat er sprake was van buitenspel.
HDV – HPSV
In het onderonsje in het Zuiderpark schoot HPSV goed uit de startblokken bij HDV en ging aan de thee met een verassende 0-3 voorsprong dankzij een zuivere hattrick van Jaider Pommer. In de tweede helft bracht HDV de spanning nog flink terug, maar moest uiteindelijk een 3-4 nederlaag incasseren. Brayley Tweeboom, Ruwensley Bonfasia en Sherreldsen Virginie scoorden voor de thuisploeg. Jaider Pommer nam ook de vierde treffer van HPSV voor zijn rekening.













