Derdeklasser DHL oefende tegen buurman Concordia op het Sportpark Brasserskade. De formatie van trainer Tayyab Chaudhry bleef tegen het een klasse hoger spelende Concordia aan de goede kant van de score.
Tekst: Roland van der Linden | Foto’s: Alex Pronk
In de eerste helft kregen beide teams diverse kansen. Namens Concordia konden Dylan Franquet, Remco Ruiter en Tijs Sneek het net niet laten bollen. Ook aan de kant van DHL werden diverse kansen niet verzilverd. Niels van Duinen, Jeffrey Paanacker, Marcus Slagveer en Albert Helena konden niet scoren. In de 36e minuut was het wel raak voor DHL. Een voorzet van rechts van Albert Helena werd door Jeffrey Paanacker in het lege doel gewerkt: 1-0.
In de tweede helft zette Concordia DHL onder druk. Mike Bavelaar kon de gelijkmaker niet aantekenen en ook O19-speler Julian Stolk kon in een één-op-één-situatie met Kevin de Gooeijer niet het net vinden. Aan de kant van DHL brachten Niels van Duinen, Saviel Groenhart en Yavuz Coban hun kansen om zeep.
Vlak voor tijd moest aan de kant van Concordia O19-speler Jesper van der Meulen geblesseerd uitvallen. In de stand kwam geen verandering meer: 1-0.
© Haaglanden Voetbal