Koos de Vries, erelid DSVP, op 88-jarige leeftijd overleden

Dinsdag is op 88-jarige leeftijd Koos de Vries overleden, erelid van DSVP uit Pijnacker. Hij heeft enorm veel voor DSVP betekend. In zijn functie van penningmeester was hij baanbrekend en DSVP groeide van een kleine dorpsclub naar een grotere sportvereniging met ambities.

,,Een huzarenstuk, zo mag dit wel genoemd worden, was de realisatie van de sporthal die geheel in eigen beheer werd gebouwd. Koos de Vries kon hier prachtig over vertellen hoe hij de leden en het bestuur moest overtuigen dat dit project haalbaar was. De gemeente heeft hij in die tijd op tactische maar dringende wijze voor het blok gezet zodat zijn plannen uitgevoerd konden worden. Gelukkig draagt onze sporthal zijn naam”, laat de club op haar website weten.

Koos de Vries bleef altijd geïnteresseerd in DSVP. Hij bezocht heel lang de ALV’s en was een steun voor de besturen na hem. Als De Vries het eens was met de wegen die de besturen in waren geslagen, dan gingen de leden veelal mee om deze goed te keuren. Ook was hij nog regelmatig bij wedstrijden van het eerste elftal present.

© Haaglanden Voetbal

 

Lees verder