Delftse Beloftencompetitie start dit seizoen op 27 september

De start van de DSW RODI Media zh Delftse Beloftencompetitie seizoen 2022-2023 is op dinsdag 27 september. Dan vindt de eerste ronde plaats van de 38e editie.   

Tien verenigingen uit Delft en omstreken hebben zich aangemeld voor deze Beloftencompetitie. In vergelijking met het vorige seizoen heeft een vijftal verenigingen te kennen gegeven niet meer deel te willen nemen.

De tien deelnemende verenigingen zijn verdeeld over twee poules. De nummers 1 van de poules spelen op een neutraal terrein eind mei begin juni de finalewedstrijd. De poule-indeling is als volgt:
Poule A: dsv Concordia, sv DHL, RKDEO, sv Wippolder en FC Zoetermeer.
Poule B: DHC, sv Honselersdijk, OLIVEO, SEP en Vitesse Delft.

De volgende speelronden zijn op 24 en 25 oktober, 15 en 16 november, 13 en 14 december en 25 en 26 januari 2023. De wedstrijden staan onder leiding van de volgende KNVB-scheidsrechters: René Bloot, Sedat Bugdaci, Mike van Dam, David van Dis, Ruben de Groot, Guus Heemskerk, Jay van der Heiden, Wim van Horssen, Walter van der Stap, Louis van der Weijde en Martin van der Zwan.

© Haaglanden Voetbal

Lees verder