Vierde Divisionist HBS strikt Hans Verheij als nieuwe teammanager

Hans Verheij (foto), die eerder actief was als teammanager bij Quick, zit inmiddels in diezelfde functie al twee wedstrijden op de bank bij Vierde Divisionist en buurman HBS.

Tekst: Ton Beije

Hans Verheij: ,,Na zestien jaar, zeven dagen in de week, bezig te zijn geweest in verschillende functies bij Quick, was ik het inderdaad meer dan zat om thuis te zitten. Ik ben te veel liefhebber om niks te doen.”

Dankbaar

,,Dankbaar ben ik dat twee weken geleden Jan Glotzbach belde of ik open stond voor een gesprek”, gaat Verheij verder. ,,En nu inderdaad heb ik al twee wedstrijden achter de rug op de bank bij HBS, als teammanager. Ik ga me op diverse vlakken bemoeien met het voetbal op HBS, proberen om met mijn verleden en ervaring een steentje bij te dragen. Ik heb er super veel zin in.”

© Haaglanden Voetbal

Lees verder