Beker Groep 1 Poule 13 | HMSH maar nipt onderuit tegen HVV

||||||||||

Op eigen veld weerde HMSH zich kranig tegen HVV. De ploeg van trainer Winston Faerber moest uiteindelijk met een kleine nederlaag genoegen nemen. HVV stelde door de winst haar plek in de loting voor de tweede ronde veilig.

Tekst: Roland van der Linden      |       Foto’s: Franca Dobbe

In het duel tussen HMSH en HVV werden alle treffers in de eerste helft gescoord. HMSH wist als eerste het net te vinden. Isaiah Frederik opende de score voor de thuisploeg. Conner Coward bracht HVV weer langszij in het duel. Vlak voor de rust kreeg de ploeg van trainer André Wetzel een 1-2 voorsprong te pakken door een treffer van Ole de Mooij uit een strafschop. Met de 1-2 stand op het bord werd de kleedkamer op gezocht.

Na de hervatting bleven verdere doelpunten uit. Door de zege eindigde HVV op de eerste plaats in poule 9 zonder puntverlies. HMSH werd vierde en laatste en bleef puntloos.

© Haaglanden Voetbal

(Klik HIER voor meer foto’s van HMSH-HVV)

Lees verder