TAC´90 versterkt selectie met drie nieuwe spelers

||

Zondag Hoofdklasser TAC’90 weet haar selectie voor komend seizoen weer met drie spelers te versterken. Trainer Mario Koswal krijgt erbij: Jean Pierre van der Linden, Jesus Huguett en Kamal Anheye.

Jean Pierre van der Linden (foto boven) – in de volksmond JP genoemd – speelde een seizoen voor sv Loosduinen, maar heeft daarvoor jaren de kleuren verdedigd van eersteklasser Spartaan’20. De 23-jarige JP was op zoek naar een club op een hoger niveau en kwam op zijn zoektocht Hoofdklasser TAC’90 tegen. De ambities van en de hartelijkheid waarmee hij bij TAC’90 werd ontvangen spraken hem direct aan. JP beschikt over een sterk linkerbeen, heeft een goed inzicht, is goed en stevig in het duel en weet als geen ander dat hij geen hij onnodig risico’s moet nemen. Hij voelt zich het beste thuis als linksachter, maar als linker centrale verdediger kan hij ook goed uit de voeten. Hij ziet TAC’90 in het komende seizoen hoge ogen gooien en wil daaraan zijn steentje bijdragen.

Eveneens afkomstig van sv Loosduinen is Jesus Huguett. Deze 28-jarige administrateur heeft een sportief verleden bij Feijenoord en FC Boshuizen. Ook hij ging na een jaartje toch weer op zoek naar een club op een hoger niveau en kwam uit bij TAC’90. Huguett heeft al laten zien dat hij de man is van de perfecte passing en dito voorzetten, dus als aangever gaat hij zijn sporen ongetwijfeld verdienen. Bij afgeslagen ballen staat hij bijna altijd op de goede plaats om het balbezit te kunnen vasthouden. Hij leest het voetbal op een prima wijze, waarbij hij dus wordt geholpen door een goede trap in zijn rechterbeen en zijn technische vaardigheden. Daarmee past hij uitstekend in de nieuwe selectie van trainer Mario Koswal, die hiermee zijn mogelijkheden weer ziet toenemen. Ook Huguett is optimistisch gestemd over de sportieve mogelijkheden van TAC’90 in het komende seizoen.

Kamal Amheye is de volgende aanwinst voor de ploeg van trainer Mario Koswal. Deze 29-jarige medewerker van de NS heeft een indrukwekkend verleden achter de rug. Alhoewel hij pas op 13-jarige leeftijd in teamverband ging voetballen, kon hij direct terecht bij het Haagse Quick waar hij zijn jeugdopleiding genoot. Daarna verdedigde Amheye de kleuren van Haaglandia en recentelijk vv Noordwijk. Dus hij neemt in zijn bagage een flinke dosis ervaring mee en dat op een hoog niveau. Het liefst speelt de ‘rechtspoot’ op de zogeheten tienpositie dus als schaduwspits, maar ook op andere aanvallende posities is de trotse vader van drie kinderen goed inzetbaar. Hij is vastberaden om uit te groeien tot een steunpilaar in het elftal van trainer Koswal en wil daarbij ook de trouwe TAC’90-aanhang laten genieten van mooi en aantrekkelijk voetbal. Kamal Amheye gaat ervan uit dat met hardwerken een hoge plaats in het zogeheten linker rijtje in het verschiet ligt.

© Haaglanden Voetbal