Jessie van Leeuwen en Antoine Thuis blijven in functie bij RKAVV

|

Bij RKAVV hebben Jessie van Leeuwen en Antoine Thuis aangegeven ook volgend seizoen in functie te blijven als Technische Commissie bij het meisjes- en vrouwenvoetbal bij de club op de Kastelenring.

Jessie van Leeuwen is alweer enige jaren actief bij de club, na haar terugkeer van de vrouwen van ADO Den Haag. In het bijzijn van hoofdcoördinator Ivo Cornet zijn de contracten voor het jubileumjaar van RKAVV getekend.

Hoofdtrainer van de MO 19-1 voor het jubileumseizoen van RKAVV wordt Sandy van der Meer. Afgelopen jaar heeft zij als trainster ervaring opgedaan bij de meiden O15. Haar communicatieve vaardigheden, haar analyse en de wil om met speelsters haar ervaring te delen zorgen voor een ideale mix aan competenties. Naast de MO19 gaat Sandy van der Meer zich ook inzetten voor de MO13.

© Haaglanden Voetbal

(Foto: RKAVV)