Vrouwen: FC ’s-Gravenzande haalt uit bij VCS, nederlaag voor SEP

De vrouwenteams van SEP verloren beide op vreemde bodem. Het eerste bij SDO en het tweede moest buigen voor Sporting’70. DSVP hield Zuidland in 2B op een doelpuntloos gelijkspel. In 3E boekte FC ’s-Gravenzande een monsterzege op het weerloze VCS.

Tekst: Roland van der Linden

1e klasse C

SEP kon de hervatting van de competitie niet met een zege opluisteren. Het uitduel bij het sterke SDO werd met 1-0 verloren. Door de nederlaag staat SEP nog steeds voorlaatste.

2e klasse B

Alle duels van de regioploegen eindigden in een gelijkspel. Laagvlieger RKAVV ging op bezoek bij hekkensluiter Die Haghe en kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel. Ariston’80 pakte een punt mee in het duel met GJS. De studenten en de club uit Gorinchem kwamen een 2-2 eindstand overeen. Zuidland en DSVP bleven verstoken van doelpunten: 0-0.

3e klasse B

Taurus leverde een goede prestatie door RVC’33 klop te geven. Op het sportpark van de TU Delft kwam een 4-3 eindstand op het scorebord te staan. Taurus passeerde de Reeuwijkers op de ranglijst en staat nu op een tiende positie. Het tweede team van SEP kwam er niet aan te pas tegen Sporting’70. De club uit Utrecht was met 4-0 duidelijk de bovenliggende partij en hield door de zege de koppositie in handen.

FC ’s-Gravenzande liet VCS alle hoeken van het veld zien. De Westlandse vrouwen wonnen het ongelijke duel met maar liefst 16-1. Graaf Willem II-VAC speelde met 3-3 gelijk tegen Sportclub Monster.

© Haaglanden Voetbal

 

 

Lees verder