Beide teams uit Zoetermeer moesten een nederlaag incasseren, maar hielden de schade beperkt. FC Zoetermeer was strijdvaardig tegen koploper Groeneweg en verloor met miniem verschil. CKC was te sterk voor SVO Buytenpark.
Tekst: Roland van der Linden
BSC’68 kon vanwege coronaperikelen niet uitkomen tegen NOC Kralingen. Het duel is nu vastgesteld op dinsdag 8 maart. SVO Buytenpark, dat werd geconfronteerd met het stoppen van hoofdtrainer Ger Fens, werd aan de zegekar gebonden door CKC. De Rotterdammers waren met 2-0 de bovenliggende partij.
Tevreden
FC Zoetermeer trof koploper Groeneweg. De mannen van trainer Leroy Vaes (foto) waren in de eerste helft de betere ploeg en kregen kans na kans. De Zoetermeerders verzuimden te scoren waardoor de rust werd bereikt met een 0-0 stand op het bord.
Na de hervatting kreeg FC Zoetermeer na tien minuten spelen onnodig een tegentreffer te verwerken. Even later viel ook de tweede treffer van de thuisploeg uit Zevenhuizen. FC Zoetermeer bracht de spanning in het duel nog terug. Uit een mooie voorzet van Fabian Slingerland kon Roald Houterman fraai scoren: 2-1. Scheidsrechter Arthur Schollaart trok niet veel tijd bij ondanks het veelvuldig tijdrekken en de vele wissels van de thuisploeg. Coach Leroy Vaes keek na afloop wel tevreden terug op het spel van FC Zoetermeer dat de betere ploeg was.
© Haaglanden Voetbal