Na de midweekse overwinning op Kagia was Te Werve nu ook te sterk voor RCL. In Leiderdorp kwam de formatie van trainer Huib van Oostrom Soede (foto) al snel op achterstand. De Rijswijkers rechtten echter de ruggen en sleepten een dikke zege uit het vuur.
Tekst: Roland van der Linden
RCL begon uitstekend aan het duel tegen Te Werve en kreeg diverse goede kansen. Het bleef bij een treffer van Sieb Rutgers in de zesde minuut. Een paar minuten later kon de Leiderdorpse doelman de gang naar het net maken. Uit een voorzet van Shwendell Cijntje scoorde Gio Rijntjes de gelijkmaker. RCL bleef de bovenliggende partij in de eerste helft, waar Te Werve het vooral moest hebben van de lange bal. De rust werd bereikt met een 1-1 stand op het bord.
Hattrick
Ook na de thee was RCL de voetballende ploeg. Te Werve loerde vanuit de counter op de lange bal en maakte goed gebruik van de ruimte die RCL liet vallen. Faisal Amasaidae eiste een hoofdrol voor zich op. Met een zuivere hattrick bezorgde hij Te Werve een enigszins onverwachte forse 1-4 overwinning, waardoor de bezoekers nu op een zevende positie staan.
© Haaglanden Voetbal












