Warming-up zondag 2D: HVV krijgt FC IJsselmonde op bezoek

Verrassende nederlagen afgelopen weekend voor de achtervolgers van koploper HVV, dat daardoor beslag legde op de eerste periodetitel. Wippolder ging namelijk ten onder bij FC IJsselmonde (3-2 verlies), terwijl Wilhelmus op eigen veld de punten aan COAL (3-1 verlies) moest laten. Verrassend was ook de 1-6 overwinning van RKDEO op Full Speed.

Tekst: Hans Kulk

Donderdagavond zijn de inhaalduels tussen Wippolder – Wilhelmus (0-0) en Full Speed – FC IJsselmonde (6-2) gespeeld. Komend weekend is de ploeg van Mark Moen (Wippolder) vrij. Wilhelmus speelt wel. De ‘Wespen’ gaan op bezoek bij Laakkwartier. Voor Full Speed wacht zondagmiddag een uitduel bij hekkensluiter Meeuwenplaat.

Lijstaanvoerder HVV moet op sportpark De Diepput FC IJsselmonde zien te verslaan. Het elftal van André Wetzel (foto) is inmiddels de trotse eigenaar van de eerste periode. RKDEO, getraind door Wesley Epskamp, ontvangt in Nootdorp het Vlaardingse VFC. Aan de Brasserskade is Concordia gastheer voor de studenten van Antibarbari. HMSH gaat in Rotterdam de strijd aan met COAL.

© Haaglanden Voetbal

Lees verder