Warming-up zondag 2D: Wippolder ontvangt koploper HVV

In de tweede klasse D wonnen zowel HVV als Antibarbari hun duels op zondag als op donderdag (inhaal), waardoor het verschil tussen beide kemphanen vier punten blijft in het voordeel van de ‘Kroonleeuwen’. Met nog elf duels te gaan is er van een ‘vorentscheidung’ nog geen sprake.

Tekst: Hans Kulk

HVV kan zondag serieus aan de bak. De mannen van André Wetzel gaan namelijk op bezoek bij Wippolder, de huidige club van Mark Moen (foto). Willen de Delftenaren in de buurt blijven van de ‘Kroonleeuwen’ dan zal er op sportpark Pauwmolen gewonnen moeten worden.

Borst

Ook runner-up Antibarbari kan haar borst natmaken aangezien het Nootdorpse RKDEO sportpark Toepad in Rotterdam aandoet. Wordt het een weekend vol verrassingen in de top van 2C? Nummer twee versus nummer vier en nummer drie versus nummer één. Het zou zomaar kunnen.

Kunsten

Het Haagse Laakkwartier mag haar kunsten gaan vertonen bij het Vlaardingse VFC, terwijl Wilhelmus in Delft op bezoek gaat bij Full Speed. Aan de Vrederustlaan gaan HMSH en Meeuwenplaat bepalen wie er na dit weekend op de laatste plaats staat. HMSH koestert een voorsprong van één punt. Het laatste duel in deze klasse gaat tussen de twee Rotterdamse clubs FC IJsselmonde en COAL. Het Delftse Concordia is vrij van competitieverplichtingen.

© Haaglanden Voetbal

Lees verder