Dinsdag loting eerste kwalificatieronde TOTO KNVB Beker 2022-2023

Op dinsdagavond 19 juli aanstaande vindt om 19.00 uur de loting voor de eerste kwalificatieronde van de TOTO KNVB Beker 2022-2023 plaats.

De loting wordt verricht door Timo Reesink, Hoofd Competitie BV, die wordt geassisteerd door Aart Goossensen, voorzitter van DVS ’33 Ermelo.

In deze loting zitten achttien teams uit de Derde Divisie zaterdag en achttien teams uit de Derde Divisie zondag. Van de 36 amateurverenigingen spelen er twaalf voor zes plaatsen in de tweede kwalificatieronde.

Hiervoor wordt telkens een team uit de Derde Divisie zaterdag aan een team uit de Derde Divisie zondag gekoppeld, waarbij geldt dat de wedstrijden in de eerste kwalificatieronde op zaterdag 13 augustus, aanvang 17.00 uur, worden gespeeld. Er wordt niet in regio’s geloot en het lot bepaalt wie de thuisspelende deelnemer is. De overige 24 amateurverenigingen worden vrijgeloot van deelname aan de eerste kwalificatieronde en zijn direct geplaatst voor de tweede.

© Haaglanden Voetbal

Lees verder