Zaalvoetbal Eredivisie (vrouwen): zvv Den Haag beloont zich niet

|||

zvv Den Haag is er niet in geslaagd drie punten in de wacht te slepen tegen ZVG/Cagemax. Het was een leuke wedstrijd om te zien met veel spannende momenten aan beide kanten.

ZVV Den Haag deed in de eerste helft wat het moest doen. Veel vanuit de beweging en op de juiste momenten druk vooruit. Dit was voor ZVG/Cagemax lastig en maakte dat zvv Den Haag wat gevaarlijker was, maar hoewel er kansen kwamen, werd er niet gescoord door het Haagse team.  ZVG/Cagemax speelde op de counter en dat leverde na een kwartier spelen, via Kayla van den Boomgaard, de 1–0 op. zvv Den Haag bleef wel voetballen en Larissa Boerenstam scoorde net voor rust de gelijkmaker: 1-1.

De tweede helft was zvv Den Haag niet scherp genoeg in de eindpass. Hierdoor kon ZVG/Cagemax snel counteren en wederom via Kayla van den Boomgaard scoren: 2-1. Dit speelde de thuisploeg goed uit. In vier minuten scoorde Daniëlle Kortlever driemaal, dat gaf wel even een kantelmoment. Maar zvv Den Haag bleef voetballen en kansen creëren, alleen het scoren bleef uit. Tot de 36e minuut van de wedstrijd toen prikte Samantha Chin-A-Sang nog een doelpuntje mee.

Coach René Havermans gaf aan, dat zijn team de eerste helft de kansen die er waren, af hadden moeten maken. ,,Wanneer je daar niet scherp in bent, dan ga je geen wedstrijd winnen. We hebben als team gestreden, maar in de opbouw maken we te veel fouten, waaronder de eindpass en het afmaken tekortschoten. En dan ook verzaken we wat momenten in de restverdediging. Ja, dan ben je snel gezien. Maar goed, we zijn stappen aan het maken en het kost tijd.”

© Haaglanden Voetbal

Lees verder