Beltona Cup (Onder 23) 2019

Beltona O23-cup

Programma

Finale
Zaterdag 22 juni 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
192319 11:30 uur Quintus O23 – Quick O23 1-6

Uitslagen

Dinsdag 7 mei 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
192317 20:00 Quintus O23 – TAC’90 O23 4-2
Dinsdag 21 mei 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
192318 20:00 Forum Sport O23 – Quick O23 0-1
Dinsdag 16 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
192315 20:00 TAC’90 O23 – GDA O23 4-2
Donderdag 25 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
192314 20:00 Wilhelmus O23 – Forum Sport O23 0-2
192316 20:00 RKAVV O23 – Quintus O23 3-4
Dinsdag 14 mei 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
192313 20:00 Quick O23 – Scheveningen O23 4-2
2e ronde (tussenronde)
Dinsdag 26 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
192311 20:00 Stompwijk’92 O23 – GDA O23 0-4
192312 20:00 GSC ESDO O23 – RKAVV O23 1-7
Vrijgeloot: Quick O23, Forum Sport O23, Quintus O23, TAC’90 O23, Scheveningen O23, winnaar HBS/Wilhelmus
Dinsdag 5 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
192303 20:00 DSO O23 – Quick O23 0-3
192304 20:00 DHC O23 – Forum Sport O23 1-1 Forum Sport w.n.s. (2-4)
192307 20:00 VUC O23 – GSC ESDO O23 0-3
192308 20:00 Duindorp sv O23 – GDA O23 0-3 (Duindorp teruggetrokken)
192309 20:00 Quintus O23 – Semper Altius O23 3-0
192310 20:00 VELO O23 – TAC’90 O23 2-6
Dinsdag 12 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
192305 20:00 RKAVV O23 – HVC’10 O23 2-1
Dinsdag 19 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
192301 20:00 Stompwijk’92 O23 – Laakwartier O23 3-0 (Laakkwartier teruggetrokken)
192302 20:00 Scheveningen O23 – Westlandia O23 3-0 (Westlandia teruggetrokken)
Dinsdag 9 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
192306 20:00 HBS O23 – Wilhelmus O23 0-3 (terrein Wilhelmus)

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.