Halve Maan Cup mannen 2019

Halve Maan Cup (3e-4e klasse)

Finale
Zaterdag 22 juni 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19HM45 14:00 BMT (za) – Maasdijk 3-1

Uitslagen

Dinsdag 21 mei 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19HM44 20:00 Maasdijk – TAC’90 (zat) 7-2
Maandag 27 mei 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19HM43 20:00 BMT (za) – RAS 1-1  BMT w.n.s. (3-1)
Dinsdag 16 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19HM42 20:00 RAS – Wilhelmus 2-1
Woensdag 17 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19HM39 20:30 TAC’90 (za) – SEP 7-1
Dinsdag 23 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19HM40 20:00 Blauw Zwart – BMT (za)  (terrein BMT) 0-2
Donderdag 25 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19HM41 20:00 Loosduinen – Maasdijk 5-5  Maasdijk w.n.s. (5-6)
Dinsdag 2 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19HM31 20:00 TAC’90 (za) – DUNO 3-0  (DUNO teruggetrokken)
19HM32 20:00 HMSH – Wilhelmus 0-1
19HM33 20:00 DWO – RAS 0-2
19HM34 20:00 ODB – Blauw Zwart 0-2
19HM35 20:00 Maasdijk – GDA (za) 3-1
19HM37 20:00 Loosduinen – Quick Steps 4-2
Dinsdag 9 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19HM36 20:00 SEP – PGS/Vogel 4-2
19HM38 20:00 RVC Celeritas – BMT (za) 0-1
Dinsdag 5 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19HM27 20:15 Loosduinen – Haagse Hout 5-4
Dinsdag 12 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19HM15 20:00 Oliveo (za) – DUNO 1-1  DUNO w.n.s.
19HM16 20:00 RAS – Madestein 3-1
19HM17 20:00 sv Oosterheem – PGS/Vogel 4-4  PGS/Vogel w.n.s. (2-4)
19HM18 20:00 Wilhelmus – Fc Zoetermeer 7-3
19HM19 20:00 BMT (za) – WIK 4-2
19HM20 20:00 GDA (za) – Quintus 3-2
19HM22 20:00 GSC ESDO (zo) – SEP 0-5
19HM23 20:00 Maasdijk – SEV 2-2  Maasdijk w.n.s. (4-3)
19HM24 20:00 KSD Marine – RVC Celeritas AFGEKEURD
19HM25 20:00 TAC’90 (za) – SVH 3-0
19HM28 20:00 Erasmus (za) – ODB 2-4
19HM29 20:15 Blauw Zwart – Laakkwartier (za) 7-3
19HM30 20:00 HMC – HMSH   (terrein HMSH) 0-1
Dinsdag 19 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19HM24 20:00 KSD Marine – RVC Celeritas 1-4
Dinsdag 26 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19HM21 20:00 DWO – Graaf Willem II VAC 3-2
Zaterdag 30 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19HM26 15:00 Vredenburch – Quick Steps 1-2
Dinsdag 12 februari 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19HM02 20:00 ODB – BSC’68 5-2
Dinsdag 19 februari 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19HM05 20:00 Erasmus (zo) – GDA (za) 0-6
19HM08 20:00 SVH – DSVP 3-0 (DSVP teruggetrokken)
19HM09 20:00 Haagse Hout – Lyra 3-0 (Lyra teruggetrokken)
19HM10 20:00 Duindorp sv – GSC ESDO (zo) 0-3 reglementair
19HM11 20:00 Vredenburch – sv Houtwijk (za) 3-0 (Houtwijk teruggetrokken)
19HM12 20:00 Full Speed – BMT (za) 2-2  BMT w.n.s. (1-3)
19HM14 20:00 Maasdijk – Semper Altius 3-2
Woensdag 20 februari 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19HM04 20:00 RAS – GSC ESDO (za) 3-1
Donderdag 21 februari 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19HM07 20:00 Loosduinen – HPSV 10-1
Dinsdag 26 februari 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19HM03 20:00 hvv Hercules – Erasmus (za) 2-3
19HM13 20:00 HMC – REMO   (Terrein REMO) 1-0
Dinsdag 5 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19HM01 20:15 Blauw Zwart – Schipluiden 1-1 Blauw Zwart w.n.s. (5-3)
19HM06 20:15 Graaf Willem II VAC – VCS 2-1
Vrijgeloot: Oliveo (za), DUNO, Madestein, sv Oosterheem, PGS/Vogel, Wilhelmus, Fc Zoetermeer, WIK, Quintus, DWO, SEP, SEV, KSD Marine, RVC Celeritas, TAC’90 (za), Quick Steps, Laakkwartier (za), HMSH

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.