Jeugd Jongens 2013

1e ronde

dinsdag 26 maart 2013
13C002 Vitesse Delft C1 – HMC C1 HMC C1 uit het toernooi
13C013 Semper Altius C1 – Haagse Hout C1 0 – 8

woensdag 27 maart 2013
13C001 Sportclub Monster C1 – RAS C1  7 – 2
13C003 Loosduinen C1 – Vredenburch C1  2 – 4
13C005 HVC’10 C1 – Die Haghe C1  0 – 6
13C006 Erasmus C1 – hvv Hercules Den Haag C1  1 – 5
13C007 BMT C1 – Delft C1  3 – 1
13C008 DSVP C1 – WIK C1  2 – 1
13C009 SVH C1 – Escamp, hsv C1  4 – 3
13C010 SEV C1 – ODB C1  5 – 1
13C011 Oosterheem C1 – KMD C1  0 – 13
13C014 Nootdorp C1 – Quintus C1  5 – 1
13C016 Graaf Willem II-VAC C1 – VUC C1  9 – 0

donderdag 28 maart 2013
13C015 TAC’90 C1 – BSC’68 C1 1 – 9

woensdag 3 april 2013
13C012 SEP C1 – Duindorp sv C1 6 – 0

maandag 15 april 2013
13C004 REMO C1 – Houtwijk, sv C1  0 – 7

Vrijgeloot: SVC’08 C1

2e ronde

woensdag 3 april 2013
13C018 Haaglandia/Sir Winston Leisure C1 – DWO C1 10 – 1

maandag 8 april 2013
13C028 Die Haghe C1 – Haagse Hout C1 6 – 3

woensdag 10 april 2013
13C017 GDA C1 – FC ‘s-Gravenzande C1 2 – 2 GDA C1 wint na strafschoppen
13C019 BMT C1 – Forum Sport C1 2 – 7
13C020 DHC C1 – Nootdorp C1 4 – 0 
13C021 Sportclub Monster C1 – SVH C1 0 – 0 Sportclub Monster C1 wint na strafschoppen (9-8)
13C023 Lyra C1 – SEP C1 2 – 1
13C024 DSO C1 – Wilhelmus C1 5 – 0
13C025 VCS C1 – svv Scheveningen C1 3 – 1
13C026 BSC’68 C1 – HVV Hercules DH C1 2 – 1
13C027 KMD C1 – SEV C1 3 – 9
13C030 VELO C1 – Westlandia C1 0 – 1 
13C032 Graaf Willem II-VAC C1 – FC Zoetermeer C1 3 – 4
13C033 RKDEO C1 – Voorschoten’97 C1 1 – 0 
13C034 Quick C1 – RKAVV C1 0 – 1
13C035 Laakkwartier C1 – Blauw Zwart C1 5 – 2
13C036 HVV C1 – Vitesse Delft C1  4 – 0 

woensdag 11 april 2013
13C022 Den Hoorn C1 – SVC’08 C1 10 – 0

woensdag 16 april 2013
13C029 DSVP C1 – HBS C1  0 – 5

maandag 29 april
13C031 Vredenburch C1 – Houtwijk C1 1 – 1 Vredenburch w.n.s.

Tussenronde

woensdag 20 april 2013
13C040 Laakkwartier C1 – DSO C1 2 – 0

woensdag 24 april 2013
13C038 Lyra C1 – DHC C1 0 – 3
13C039 SEV C1 – Sportclub Monster C1 5 – 3

woensdag 1 mei 2013
13C037 FC Zoetermeer – HBS C1 3 – 5

Vrijgeloot: winnaar Vredenburch C1/Houtwijk C1, BSC’68 C1, Den Hoorn C1, Die Haghe C1, Forum Sport C1, GDA C1, Haaglandia C1, HVV C1, RKAVV C1, RKDEO C1, VCS C1, Westlandia C1

3e ronde

woensdag 1 mei 2013
13C041 Westlandia C1 – GDA C1 2 – 2 Westlandia wint na strafschoppen 4-2
13C042 Forum Sport C1 – Laakkwartier C1 1 – 5
13C043 VCS C1 – HVV C1 2 – 0

maandag 6 mei 2013
13C048 Haaglandia C1 – Vredenburch C1 7 – 0

dinsdag 7 mei 2013
13C047 SEV C1 – Den Hoorn C1 1 – 5

zaterdag 11 mei 2013
13C044 RKDEO C1 – Die Haghe C1 4 – 0
13C045 RKAVV C1 – HBS C1 0 – 4

woensdag 15 mei 2013
13C046 BSC’68 C1 – DHC C1 1 – 13 

kwartfinale

vrijdag 17 mei 2013
13C052 HBS C1 – Westlandia C1  1 – 2

woensdag 22 mei 2013
13C049 Haaglandia C1 – RKDEO C1  2 – 1 
13C050 DHC C1 – VCS C1 1 – 1 VCS w.n.s. (3-4)
13 C051 Den Hoorn C1 – Laakkwartier C1 1 – 1 Laakkwartier w.n.s (3-4)

halve finale

woensdag 29 mei 2013
13C054 Haaglandia C1 – Laakkwartier C1 2 – 1

vrijdag 31 mei 2013
13C053 Westlandia C1 – VCS C1 1 – 1 VCS w.n.s.

finale

zaterdag 8 juni 2013
13C054 Haaglandia C1 – VCS C1 4 – 1

Scheidsrechter: Gieles, L..P.
Assistent-scheidsrechters:Wagner, Louis en Ditz, Ricardo

1e ronde

woensdag 27 maart 2013
13D002 HMC D1 – Sportclub Monster D1  HMC D1 uit het toernooi
13D003 hvv Hercules D1 – SVC’08 D1  11 – 0
13D004 Haagse Hout D1 – Duindorp sv D1  4 – 0
13D005 SEP D1 – Vitesse Delft D1  0 – 8
13D007 RAS D1 – Blauw Zwart D1  0 – 3
13D008 Quick Steps D1 – Houtwijk, sv D1  0 – 3
13D009 BMT D1 – HVC’10 D1 4 – 4 BMT D1 wint na strafschoppen
13D011 Loosduinen D1 – Oosterheem D1 8 – 2
13D012 Quintus D1 – VCS D1 0 – 9
13D014 BSC’68 D1 – Erasmus D1 1 – 0

dinsdag 2 april 2013
13D013 TAC’90 D1 – ODB D1 1 – 3

woensdag 3 april 2013
13D001 Stompwijk’92 D1 – Die Haghe D1 1 – 2
13D006 Nootdorp D1 – Vredenburch D1 2 – 5
13D010 WIK D1 – REMO D1 0 – 5

2e ronde

dinsdag 9 april 2013
13D022 VCS D1 – Blauw Zwart D1 5 – 2
13D024 DSO D1 – HVV D1 2 – 2 DSO wint na strafschoppen (4-1)

woensdag 10 april 2013 
13D015 Westlandia D1 – Loosduinen D1  8 – 0
13D016 Voorschoten’97 D1 – ODB D1  13 – 2
13D017 Concordia D1 – VUC D1 6 – 1
13D018 Graaf Willem II-VAC D1 – Forum Sport D1 0 – 3
13D019 GDA D1 – KMD D1 6 – 0 
13D020 svv Scheveningen D1 – DHC D1  0 – 4
13D021 VELO D1 – BMT D1  4 – 1
13D023 REMO D1 – RKAVV D1 2 – 2 REMO wint na strafschoppen (7-6)
13D025 Die Haghe D1 – HBS D1  1 – 2
13D026 BSC’68 D1 – Escamp, hsv D1  0 – 1
13D027 Lyra D1 – FC Zoetermeer D1  2 – 0
13D028 DSVP D1 – Sportclub Monster D1  2 – 1
13D029 Haaglandia/Sir Winston Leisure D1 – Vredenburch D1  7 – 0
13D030 Semper Altius D1 – Vitesse Delft D1  3 – 4 
13D032 Haagse Hout D1 – Wilhelmus D1  3 – 3 Haagse Hout wint na strafschoppen
13D034 Delft D1 – sv Houtwijk D1  2 – 0 
13D035 SEV D1 – RKDEO D1  0 – 10
13D036 Den Hoorn D1 – DWO D1 2 – 2 DWO wint na strafschoppen

woensdag 17 april 2013
13D031 HVV Hercules DH D1 – SVH D1  5 – 2
13D033 Laakkwartier D1 – Quick D1  4 – 3

Vrijgeloot: FC ‘s-Gravenzande D1

tussenronde

woensdag 24 april 2013
13D037 Voorschoten’97 D1 – DWO D1  3 – 0
13D038 Hsv Escamp D1 – GDA D1 1 – 1 GDA D1 wint na strafschoppen
13D039 RKDEO D1 – Haaglandia D1  0 – 0 RKDEO D1 wint na strafschoppen
13D040 REMO D1 – VELO D1 0 – 8
13D041 Delft D1 – HVV Hercules D1 3 – 4 
13D042 FC ’s-Gravenzande D1 – DHC D1  1 – 0

woensdag 8 mei 2013
13D043 Concordia D1 – Laakkwartier D1 5 – 3

Vrijgeloot: DSO D1, DSVP D1, Forum Sport D1, Haagse Hout D1, HBS D1, Lyra D1, VCS D1, Vitesse Delft D1, Westlandia D1

3e ronde (1/8 finales)

woensdag 1 mei 2013
13D048 DSO D1 – VELO D1  2 – 1
13D049 Hvv Hercules D1 – FC ’s-Gravenzande D1  3 – 2

maandag 6 mei 2013
13D044 VCS D1 – RKDEO D1 0 – 7
13D046 Voorschoten’97 D1 – Forum Sport D1 7 – 0

dinsdag 7 mei 2013
13D050 Lyra D1 – HBS D1 3 – 1

woensdag 8 mei 2013
13D045 Haagse Hout D1 – Vitesse Delft D1 1 – 9
13D047 GDA D1 – DSVP D1  4 – 2

zaterdag 18 mei 2013
13D051 Westlandia D1 – Concordia D1 3 – 1

kwartfinales

woensdag 15 mei 2013
13D053 DSO D1 – Voorschoten’97 D1 1 – 4
13D055 Hvv Hercules D1 – RKDEO D1  0 – 1

vrijdag 24 mei 2013
13D052 GDA D1 – Westlandia D1 0 – 2
13D054 Lyra D1 – Vitesse Delft D1 3 – 2

halve finales

woensdag 29 mei 2013
13D056 Voorschoten’97 D1 – Lyra D1 6 – 0

vrijdag 31 mei 2013
13D057 Westlandia D1 – RKDEO D1 8 – 2

finale

zaterdag 8 juni 2013
13D058 Voorschoten’97 D1 – Westlandia D1 6 – 1
Scheidsrechter: Ditz, Ricardo
Assistent-scheidsrechters: Mullekes, J.W. en Wagner, Louis

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.