Jeugd Jongens 2014

finale

donderdag 29 mei 2014
14C055 FC ’s-Gravenzande C1 – Laakkwartier C1  2 – 3

halve finale

woensdag 7 mei 2014
14C053 OLIVEO C1 – FC ’s-Gravenzande C1  1 – 2
14C054 Laakkwartier C1 – Haaglandia C1  2 – 0

kwartfinale

woensdag 23 april 2014
14C049 RKDEO C1 – Laakkwartier C1 1 – 4
14C050 Forum Sport C1 – OLIVEO C1  2 – 2 OLIVEO w.n.s (3-4)
14C051 Haaglandia/W. C1 – RKAVV C1  4 – 1

maandag 28 april 2014
14C052 FC ‘s-Gravenzande C1 – Quick C1 6 – 1

3e ronde

dinsdag 8 april 2014
14C042 Vitesse Delft C1 – Haaglandia/Winston C1  0 – 3
14C047 RKAVV C1 – HVC’10 C1 3 – 1

woensdag 9 april 2014
14C041 Wilhelmus C1 – OLIVEO C1  2 – 3
14C043 Lyra C1 – FC ’s-Gravenzande C1  2 – 2 FC ‘s-Grav C1 w.n.s (7-8)
14C045 RKDEO C1 – DSO C1 0 – 0 RKDEO w.n.s
14C046 Forum Sport C1 – Houtwijk C1  2 – 1
14C048 Den Hoorn C1 – Laakkwartier C1  2 – 4

woensdag 16 april 2014
14C044 HBS C1 – Quick C1 0 – 1

Tussenronde

dinsdag 25 maart 2014
14C036 Quintus C1 – Den Hoorn C1 5 – 9

woensdag 26 maart 2014
14C037 HVV C1 – Houtwijk C1  1 – 5
14C038 HVC’10 C1 – Sportclub Monster C1  3 – 2
14C039 Vredenburch C1 – Quick C1 0 – 3

woensdag 2 april 2014
14C040 HBS C1 – DWO C1  1 – 1 HBS w.n.s. 4-3

2e ronde

woensdag 5 maart 2014
14C033 Scheveningen C1 – Quick C1  1 – 2

dinsdag 11 maart 2014
14C018 Forum Sport C1 – DUNO C1  3 – 0
14C027 Wilhelmus C1 – BMT C1 3 – 3 Wilhelmus w.n.s
14C030 RKAVV C1 – VELO C1  4 – 2

woensdag 12 maart 2014
14C016 DWO C1 – BSC’68 C1  4 – 1
14C019 Erasmus C1 – sv Houtwijk C1  1 – 4
14C021 Haaglandia/Winston C1 – GDA C1  3 – 1
14C022 Quintus C1 – SVH C1  2 – 1
14C023 HBS C1 – Die Haghe C1  2 – 2 HBS w.n.s.
14C024 RKDEO C1 – Gr Willem II-VAC C1  5 – 0
14C025 SEV C1 – FC ’s-Gravenzande C1  2 – 5
14C028 Lyra C1 – VUC C1  4 – 0
14C029 FC Zoetermeer C1 – Den Hoorn C1  4 – 4 Den Hoorn w.n.s
14C031 VCS C1 – DSO C1 0 – 3
14C032 Verburch C1 – Vredenburch C1 1 – 2
14C034 Voorschoten’97 C1 – HVC’10 C1  0 – 1
14C035 Sportclub Monster C1 – Haagse Hout C1  15 – 4
HVV C1 vrijgeloot

dinsdag 18 maart 2014
14C020 Vitesse Delft C1 – DHC C1 3 – 2

woensdag 19 maart 2014
14C017 KMD C1 – OLIVEO C1  0 – 14
14C026 Laakkwartier C1 – Westlandia C1  3 – 0

1e ronde

maandag 3 maart 2014
14C008 Concordia C1 – BMT C1  0 – 4

dinsdag 4 maart 2014
14C003 VUC C1 – Quick Steps C1 5 – 1
14C009 Vitesse Delft C1 – SVC’08 C1 3 – 0 SVC’08 C1 teruggetrokken

woensdag 5 maart 2014
14C001 HVV Hercules C1 – SVH C1  1 – 1 SVH w.n.s (6-7)
14C002 DWO C1 – Dvv Delft C1  4 – 1
14C004 Quintus C1 – ODB C1  7 – 0
14C005 Haagse Hout C1 – Leidschenveen C1  4 – 3
14C006 Vredenburch C1 – DSVP C1  4 – 3
14C010 sv Houtwijk C1 – SEP C1 1 – 0
14C011 Blauw Zwart C1 – Wilhelmus C1 2 – 2 Wilhelmus w.n.s (2-3)
14C012 DVC C1 – HVC’10 C1  0 – 3 DVC C1 teruggetrokken
14C013 Erasmus C1 – Wateringse Veld C1  6 – 1
14C014 Nootdorp C1 – DUNO C1  0 – 3
14C015 BSC’68 C1 – REMO C1  6 – 2
KMD C1 vrijgeloot

donderdag 6 maart 2014
14C007 Sportclub Monster C1 – Escamp C1  8 – 0

finale

donderdag 29 mei 2014
14D055 Quick D1 – DSO D1  2 – 1

halve finale

zaterdag 17 mei 2014
14D054 DSO D1 – FC ’s-Gravenzande D1  1 – 0
14D055 Quick D1 – VELO D1  2 – 0

kwartfinale

zaterdag 19 april 2014
14D050 DSO D1 – DWO D1  4 – 1

woensdag 23 april 2014
14D051 VELO D1 – sportcl. Monster D1  10 – 0
14D052 Quick D1 – Forum Sport D1  5 – 1
14D053 FC ’s-Gravenzande D1 – Haaglandia D1  3 – 2

3e ronde

woensdag 9 april 2014
14D043 Die Haghe D1 – Quick D1 0 – 6
14D044 Haaglandia/Winston D1 – Vredenburch D1  7 – 0
14D048 DWO D1 – HBS D1  3 – 1
14D049 Quintus D1 – Forum Sport D1  2 – 8

dinsdag 15 april 2014
14D046 VCS D1 – DSO D1 1 – 4
14D047 Vitesse Delft D1 – Sportclub Monster D1  2 – 6

woensdag 16 april 2014
14D042 FC ’s-Gravenzande D1 – BSC’68 D1  4 – 0
14D045 VELO D1 – RKDEO D1 7 – 0

Tussenronde

woensdag 26 maart 2014
14D036 Forum Sport D1 – GDA D1  5 – 1
14D037 RKAVV D1 – FC ’s-Gravenzande D1  1 – 2
14D039 RKDEO D1 – DSVP D1  3 – 1
14D040 Sportclub Monster D1 – HVV D1  2 – 2 Monster w.n.s (4-3)
14D041 Voorschoten’97 D1 – HBS D1  1 – 1 HBS w.n.s. (5-4)

maandag 31 maart 2014
14D035 BSC’68 D1 – FC Zoetermeer D1 3 – 3 BSC’68 w.n.s

woensdag 2 april 2014
14D038 Lyra D1 – Die Haghe D1  1 4

2e ronde

woensdag 5 maart 2014
14D014 VUC D1 – FC Zoetermeer D1 0 – 2

maandag 10 maart 2014
14D029 HVV Hercules D1 – RKAVV D1 0 – 0 RKAVV w.n.s. (3-4)
14D031 DSO D1 – KMD D1 14 – 0

woensdag 12 maart 2014
14D013 RKDEO D1 – Den Hoorn D1  7 – 1
14D016 DWO D1 – DUNO D1  7 – 0
14D017 Forum Sport D1 – HVC’10 D1  5 – 2
14D018 FC ’s-Gravenzande D1 – Concordia D1  4 – 0
14D019 BSC’68 D1 – Westlandia D1  1 – 1 BSC’68 w.n.s.
14D020 HVV D1 – Verburch D1  3 – 0 Verburch F1 teruggetrokken
14D022 GDA D1 – SVH D1  3 – 0
14D023 Die Haghe D1 – Blauw Zwart D1  2 – 1
14D024 HBS D1 – Gr. Willem II-VAC D1  5 – 0
14D025 Wilhelmus D1 – Sportclub Monster D1  0 – 0 Sportclub Monster D1 w.n.s. (3-4)
14D026 Svv Scheveningen D1 – Lyra D1  2 – 3
14D027 Loosduinen D1 – Quintus D1  2 – 2 Quintus w.n.s (3-5)
14D028 Vredenburch D1 – DHC D1 2 – 2 Vredenburch w.n.s (4-1)
14D030 DSVP D1 – DVC D1  8 – 0
14D032 SEP D1 – Haaglandia/Winston D1  0 – 11
14D033 Escamp D1 – Voorschoten’97 D1  2 – 3

maandag 17 maart 2014
14D012 VCS D1 – REMO D1 2 – 2 VCS w.n.s.

dinsdag 18 maart 2014
14D015 TAC’90 D1 – VELO D1  0 – 3 

dinsdag 25 maart 2014
14D034 Vitesse Delft D1 – Houtwijk D1  7 – 0

zaterdag 29 maart 2014
14D021 Laakkwartier D1 – Quick D1 0 – 8

1e ronde

zaterdag 22 februari 2014
14D010 Quick Steps D1 – VCS D1 0 – 2

maandag 3 maart 2014
14D011 Erasmus D1 – DUNO D1 1 – 3

woensdag 5 maart 2014
14D001 Wateringse Veld D1 – DVC D1  0 – 13
14D002 De Ster D1 – Gr. Willem II-VAC D1  2 – 5
14D003 SEP D1 – SEV D1  2 – 0
14D004 Nootdorp D1 – REMO D1  2 – 2 REMO .w.n.s.
14D005 SVC’08 D1 – TAC’90 D1  1 – 8
14D006 SVH D1 – ODB D1 0 – 0 SVH w.n.s (4-3)
14D007 GSC ESDO D1 – Quintus D1  5 – 6
14D008 Loosduinen D1 – BMT D1  6 – 2
14D009 Houtwijk D1 – Haagse Hout D1  8 – 1
HVC’10 D1 vrijgeloot

finale

donderdag 29 mei 2014
14E049 Westlandia E1 – VELO E1  0 – 1

halve finale

woensdag 7 mei 2014
14E047 Westlandia E1 – Haaglandia E1 3 – 1

woensdag 14 mei 2014
14E048 VELO E1 – Voorschoten’97 E1  3 – 2

kwartfinale

woensdag 23 april 2014
14E043 Westlandia E1 – Scheveningen E1 5 – 1
14E044 DSO E1 – VELO E1  0 – 2
14E046 Haaglandia E1 – GSC ESDO E1  5 – 1

donderdag 24 april 2014
14E045 Voorschoten’97 E1 – RKAVV E1 10 – 1

dinsdag 8 april 2014
14E035 RKAVV E1 – DUNO E1 2 – 0

3e ronde

woensdag 9 april 2014
14E036 Scheveningen E1 – Nootdorp E1  3 – 2
14E037 DSO E1 – Haagse Hout E1 5 – 1
14E038 SVH E1 – Westlandia E1 0 – 3
14E040 HVV E1 – GSC ESDO E1 3 – 4
14E041 DWO E1 – Haaglandia/Winston E1  1 – 6

woensdag 16 april 2014
14E039 Forum Sport E1 – Voorschoten’97 E1  3 – 4
14E042 VELO E1 – FC ’s-Gravenzande E1  7 – 1

Tussenronde

woensdag 19 maart 2014
14E033 DSO E1 – Sportclub Monster E1 2 – 1

dinsdag 25 maart 2014
14E032 Westlandia E1 – RKDEO E1  4 – 2

woensdag 26 maart 2014
14E034 DUNO E1 – VCS E1 2 – 2 DUNO w.n.s.

maandag 31 maart 2014
14E030 FC Zoetermeer E1 – Forum Sport E1  1 – 5

dinsdag 1 april 2014
14E031 Vitesse Delft E1 – FC ’s-Gravenzande E1  3 – 8

2e ronde

woensdag 5 maart 2014
14E017 VUC E1 – Scheveningen E1  2 – 6

maandag 10 maart 2014
14E021 VCS E1 – Quintus E1 4 – 2
14E025 FC ’s-Gravenzande E1 – HVV Hercules E1 3 – 0 HVV Hercules E1 teruggetrokken
14E027 Vitesse Delft E1 – Blauw Zwart E1  2 – 0 Terrein Blauw Zwart

dinsdag 11 maart 2014
14E010 RKAVV E1 – Laakkwartier E1 4 – 0

woensdag 12 maart 2014
14E012 GSC ESDO E1 – DHL E1 1 – 0
14E013 Graaf Willem II-VAC E1 – RKDEO E1 1 – 7
14E014 FC Zoetermeer E1 – HVC’10 E1  5 – 1
14E015 BMT E1 – Nootdorp E1  0 – 9
14E016 Sportclub Monster E1 – Quick Steps E1 2 – 1
14E018 Forum Sport E1 – Concordia E1  4 – 2
14E019 DSO E1 – HBS E1  4 – 2
14E020 DVC E1 – Haagse Hout E1  1 – 3
14E023 HVV E1 – Escamp E1  10 – 4
14E024 Leidschenveen E1 – Westlandia E1  2 – 3
14E026 Voorschoten’97 E1 – Wilhelmus E1 5 – 2
14E028 SVH E1 – Wateringse Veld E1  3 – 1
14E029 DSVP E1 – DWO E1  2 – 9
VRIJ DUNO E1 vrijgeloot

woensdag 19 maart 2014
14E011 KMD E1 – VELO E1  1 – 6 

woensdag 2 april 2014
14E022 Haaglandia/Winston E1 – DHC E1

1e ronde

woensdag 5 maart 2014
14E001 Haagse Hout E1 – Sv Houtwijk E1  5 – 3
14E002 Dvv Delft E1 – Quick Steps E1  3 – 10
14E003 Die Haghe E1 – Leidschenveen E1  4 – 7
14E004 SVC’08 E1 – FC Zoetermeer E1  2 – 3
14E005 Verburch E1 – DVC E1  2 – 3
14E006 Escamp E1 – De Ster E1  9 – 0
14E007 Erasmus E1 – BMT E1  1 – 2
14E008 HVC’10 E1 – Loosduinen E1  10 – 2
14E009 TAC”90 E1 – Wateringse Veld E1  1 – 6

finale

donderdag 29 mei 2014
14F039 HVV F1 – RKAVV F1 5 – 0

halve finale

woensdag 7 mei 2014
14F039 HVV F1 – RKAVV F1 2 – 3
14F040 Haaglandia F1 – Westlandia F1 2 – 6

kwartfinale

woensdag 23 april 2014
14F035 Haaglandia F1 – HVV Hercules F1  9 – 0
14F036 RKAVV F1 – FC ’s-Gravenzande F1  4 – 4 RKAVV w.n.s. 3-1
14F038 HVV F1 – VELO F1  4 – 2

donderdag 23 april 2014
14F037 DHC F1 – Westlandia F1 2 – 5

3e ronde

dinsdag 8 april 2014
14F029 Westlandia F1 – Scheveningen F1  5 – 1

woensdag 9 april 2014
14F027 RKAVV F1 – SVC’08 F1  8 – 1
14F028 Nootdorp F1 – HVV F1  1 – 2
14F030 Haaglandia F1 – DSO F1  2 – 1
14F031 Voorschoten’97 F1 – VELO F1  2 – 6
14F032 HVV Hercules F1 – Graaf Willem II-VAC F1  2 – 1
14F033 Blauw Zwart F1 – DHC F1 3 – 6
14F034 FC ’s-Gravenzande F1 – Concordia F1 6 – 1

2e ronde

woensdag 12 maart 2014
14F011 DWO F1 – DSO F1  2 – 3
14F013 Concordia F1 – FC Zoetermeer F1  4 – 1
14F014 DHC F1 – HVC’10 F1  13 – 0
14F015 Graaf Willem II-VAC F1 – Wilhelmus F1  1 – 0
14F016 SVH F1 – Blauw Zwart F1  4 – 9
14F017 GSC ESDO F1 – HVV F1  0 – 5
14F018 Sportclub Monster F1 – Scheveningen F1  0 – 1
14F019 BMT F1 – Nootdorp F1  3 – 9
14F020 SVC’08 F1 – DSVP F1  8 – 1
14F021 Laakkwartier F1 – VELO F1  0 – 3 Reglementaire uitslag
14F023 Forum Sport F1 – Westlandia F1  0 – 4
14F024 Leidschenveen F1 – Voorschoten’97 F1  1 – 12
14F026 Haaglandia/Winston F1 – Quintus F1 4 – 0

woensdag 19 maart 2014
14F012 KMD F1 – RKAVV F1  0 – 8
14F022 FC ’s-Gravenzande F1 – Loosduinen F1  5 – 0
14F025 HBS F1 – HVV Hercules F1  1 – 2

1e ronde

woensdag 5 maart 2014
14F001 Leidschenveen F1 – Escamp F1  2 – 1
14F002 VUC F1 – Scheveningen F1  2 – 5
14F003 DUNO F1 – HVV Hercules F1  4 – 4 HVV Hercules F1 w.n.s. (3-7)
14F004 Loosduinen F1 – Verburch F1  3 – 1
14F005 Erasmus F1 – BMT F1  4 – 6
14F006 GSC ESDO F1 – TAC’90 F1  3 – 0 TAC’90 F1 niet opgekomen
14F007 SVH F1 – Die Haghe F1  9 – 2
14F008 Wateringse Veld F1 – Sportclub Monster F1  1 – 5
14F009 SVC’08 F1 – sv Houtwijk F1  3 – 2
14F010 Quintus F1 – DVC F1  1 – 0
VRIJ HVC’10 F1 vrijgeloot

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.