Jeugd Jongens 2015

Finale

zaterdag 13 juni 2015 terrein Haaglandia
15B043 Haaglandia B1 – HVC’10 B1  3-1

halve finale

dinsdag 19 mei 2015
15B042 RKDEO B – Haaglandia B 2 – 2 Haaglandia w.n.s.

woensdag 27 mei 2015
15B041 HVC’10 B – Laakkwartier B

kwartfinale

woensdag 6 mei 2015
15B037 Scheveningen B – Haaglandia B  1 – 2

woensdag 13 mei 2015
15B038 Westlandia B – Laakkwartier B  0 – 5
15B040 VCS B – RKDEO B  0 – 2

woensdag 20 mei 2015
15B039 HVC’10 B – OLIVEO B  2 – 2 HVC’10 w.n.s.

1/8 finale

maandag 20 april 2015
15B031 VCS B – Den Hoorn B  3 – 0

woensdag 22 april 2015
15B029 Quick B – Laakkwartier B  1 – 1 Laakkwartier w.n.s. (terrein Laakkwartier)
15B030 HVC’10 B – VELO B  1 – 0
15B032 OLIVEO B – Forum Sport B  4 – 2
15B035 Scheveningen B – HVV B 3 – 0
15B036 Westlandia B – HBS B 2 – 0

maandag 27 april 2015
15B034 BMT B – Haaglandia/Winston B 0 – 2

donderdag 7 mei 2015
15B033 RKDEO B – Wilhelmus B 5 – 3

3e ronde (tussenronde)

woensdag 1 april 2015
15B028 VELO B1 – DSO B1  4 – 3

Vrijgeloot: BMT B1, Den Hoorn B1, winnaar FC ’s-Gravenzande B1/Forum Sport B1, Haaglandia/Winston B1, HBS B1, winnaar HVC’10 B1/REMO B1, HVV B1, Laakkwartier B1, OLIVEO B1, Quick B1, RKDEO B1, svv Scheveningen B1, winnaar VCS B1/Verburch B1, VELO B1, Westlandia B1, Wilhelmus B1

2e ronde

maandag 16 maart 2015
15B016 Quick B1 – RKAVV B1 8 – 1
15B027 Wippolder B1 – VELO B1  1 – 3

dinsdag 17 maart 2015
15B014 GDA B1 – HBS B1  0 – 2
15B015 Vitesse Delft B1 – HVV B1  2 – 2 HVV w.n.s (4-3)

woensdag 18 maart 2015
15B012 Houtwijk B1 – Laakkwartier B1 0 – 8
15B017 Lyra B1 – RKDEO B1  1 – 3
15B018 Wilhelmus B1 – Gr. Willem II-VAC B1  6 – 2
15B019 OLIVEO B1 – FC Zoetermeer B1  3 – 1
15B020 SEV B1 – Westlandia B1 0 – 5
15B022 SVC’08 B1 – DSO B1  1 – 2
15B023 BMT B1 – DHC B1 3 – 3 BMT (w.n.s.)
15B024 Die Haghe B1 – Scheveningen B1  1 – 4
15B025 Haaglandia/Winston B1 – Nootdorp B1  11 – 2
15B026 Den Hoorn B1 – Voorschoten’97 B1  3 – 1

dinsdag 24 maart 2015
15B013 FC ’s-Gravenzande B1 – Forum Sport B1 0 – 3

woensdag 25 maart 2015
15B021 HVC’10 B1 – REMO B1  1 – 0
15B028 VCS B1 – Verburch B1 4 – 1

1e ronde

woensdag 4 maart 2015
15B001 Graaf Willem II-VAC B – SEP B 5 – 0
15B004 REMO B – KMD B  2 – 0
15B005 Wilhelmus B – Sportclub Monster B  3 – 0
15B006 Nootdorp B SVH/Celeritas B  2 – 2 Nootdorp w.n.s. (10-9)
15B008 Vitesse Delft B Haagse Hout B  5 – 1
15B009 SEV B DUNO B  7 – 1
15B010 Die Haghe B BSC’68 B  4 – 1
15B011 HVC’10 B Delft B  BNO

woensdag 11 maart 2015
15B002 Houtwijk, sv B – WIK B 2 – 0
15B007 SVC’08 B DWO B  1 – 1 SVC’08 w.n.s. (6-5)

woensdag 18 maart 2015
15B003 Verburch B TAC’90 B  5 – 3

Finale

zaterdag 13 juni 2015 terrein Haaglandia
Haaglandia C1 – Voorschoten’97 C1  1-3

halve finale

woensdag 27 mei 2015
15C049 Voorschoten’97 C – Quick C
15C050 Vitesse Delft C – Haaglandia C

kwartfinale

woensdag 13 mei 2015
15C046 FC Zoetermeer C – Quick C 1 – 3

zaterdag 16 mei 2015
15C048 Vitesse Delft C – Sv Houtwijk C  6 – 0

woensdag 20 mei 2015
15C045 Haaglandia C – DWO C  1 – 0

donderdag 21 mei 2015
15C047 Concordia C1 – Voorschoten’97 C  1 – 2

1/8 finale

woensdag 22 april 2015
15C041 Lyra C – Vitesse Delft C  1 – 3

woensdag 29 april 2015
15C037 DSO C – Haaglandia C  2 – 2 Haaglandia w.n.s. (10-11)
15C039 Sv Houtwijk C – Scheveningen C  2 – 1
15C042 VCS C – Voorschoten’97 C 1 – 2 Voorschoten’97 w.n.s
15C043 Quick C – VELO C  2 – 1 Terrein VELO
15C044 FC Zoetermeer C – Honselersdijk C  2 – 1

woensdag 6 mei 2015
15C040 Westlandia C – DWO C  1 – 2

woensdag 13 mei 2015
15C038 Quick Steps C – Concordia C  0 – 1

tussenronde

woensdag 8 april 2015
15C034 FC Zoetermeer C – Forum Sport C  6 – 0
15C035 VELO C – HVV C  7 – 2
15C036 Den Hoorn C – Vitesse Delft C  2 – 2 Vitesse Delft w.n.s. (6-7)

maandag 20 april 2015
15C033 DWO C – VUC C 6 – 0

2e ronde

maandag 23 maart 2015
15C016 Lyra C – Laakkwartier C 3 – 1

dinsdag 24 maart 2015
15C019 VUC C – Vredenburch C  3 – 3 VUC C w.n.s.
15C025 Westlandia C – ’s-Gravenzande C  3 – 1
15C029 Vitesse Delft C – HBS C 2 – 1

woensdag 25 maart 2015
15C014 Oliveo C – Forum Sport C  0 – 3
15C015 Quick Steps C – DUNO C  1 – 1 Quick Steps C w.n.s
15C017 sv Houtwijk C – BSC’68 C  4 – 0
15C018 RKAVV C – DWO C  1 – 3 Terrein DWO
15C020 RKDEO C – VELO C  1 – 5
15C021 Die Haghe C – FC Zoetermeer C  0 – 4
15C022 Concordia C – DHC C  1 – 0
15C024 Honselersdijk C – hvv Hercules C  5 – 0
15C026 GDA C – Haaglandia/W. C  1 – 2
15C027 TAC’90 C – HVV C  0 – 3
15C028 Quick C – GSC ESDO C  11 – 0
15C030 SVC’08 C – Scheveningen C  0 – 11
15C031 Graaf Willem II-VAC C – VCS  2 – 6
15C032 Den Hoorn C – SVH/Celeritas C  2 – 1

woensdag 1 april 2015
15C023 KMD C – DSO C 1 – 6

Vrijgeloot: Voorschoten’97 C

1e ronde

maandag 9 maart 2015
15C003 Semper Altius C – KMD C  3 – 6

woensdag 11 maart 2015
15C001 Erasmus C – DUNO C 0 – 8
15C002 hvv Hercules C – DSVP C  2 – 1
15C004 Haagse Hout C – VUC C  0 – 2
15C005 DWO C – SEV C  2 – 1
15C006 TAC’90 C SEP C 1 – 0
15C007 Quick Steps C Nootdorp C  3 – 1
15C008 SVH/Celeritas C Sportclub Monster C  7 – 0
15C009 GSC ESDO C REMO C  1 – 1 GSC ESDO w.n.s
15C010 WIK C BSC’68 C  1 – 5
15C011 Wilhelmus C Vredenburch C  1 – 2
15C012 SVC’08 C Verburch C  3 – 1
15C013 HVC’10 C Vitesse Delft C  0 – 8
Vrijgeloot: sv Houtwijk C

Finale

zaterdag 13 juni 2015 terrein Haaglandia
Quick D1 – DSO D1  2-2 (Quick w.n.s. 3-2)

halve finale

woensdag 20 mei
15D049 DSO D – Haaglandia D 1 – 1 DSO w.n.s (3-1)

woensdag 27 mei
15D050 HBS D – Quick D

kwartfinale

woensdag 13 mei 2015
15D045 Lyra D – Haaglandia D  0 – 1
15D046 Den Hoorn D – Quick D  0 – 2
15D047 HVV D – DSO D 3 – 4
15D048 Vredenburch D – HBS D 2 – 5

1/8 finale

dinsdag 14 april 2015
15D038 DHC D – Lyra D  0 – 1

woensdag 22 april 2015
15D037 HVV D – DSVP D 1 – 0
15D039 Den Hoorn D – Vitesse Delft D  6 – 0
15D040 DSO D – VELO D  2 – 0
15D041 RKDEO D – HBS D  0 – 1
15D042 Quick D – VUC D  7 – 0 Terrein VUC
15D043 Vredenburch D – GSC ESDO D  4 – 4 Vredenburch .w.n.s.
15D044 FC ’s-Gravenzande D1 – Haaglandia D  0 – 8

3e ronde (tussenronde)

woensdag 1 april 2015
15D031 Quick D – hvv Hercules D  4 – 0
15D032 VUC D – Gr Willem II/VAC D  2 – 2 VUC D w.n.s.(4-2)
15D033 DUNO D – Den Hoorn D  0 – 2
15D034 RKAVV D – HBS D  1 – 2
15D036 DSO D – GDA D 3 – 1

woensdag 8 april 2015
15D035 Forum Sport D – HVV D  3 – 4

Vrijgeloot: DHC D, DSVP D, GSC EDSDO D, Lyra D, RKDEO D, VELO D, Vitesse Delft D, Vredenburch D, Winnaar FC’s-Gravenzande D/Houtwijk D, winnaar Verburch D/Haaglandia 1.

2e ronde

dinsdag 17 maart 2015
15D015 Sv Leidschenveen D – Vredenburch D 2 – 3
15D029 DSVP D – Semper Altius D  1 – 1 DSVP w.n.s (7-6)

woensdag 18 maart 2015
15D010 Quick D – Quintus D  11 – 0
15D012 Graaf Willem II-VAC D – Haagse Hout D 5 – 0
15D013 VCS D – DUNO D 1 – 5
15D016 Voorschoten’97 D – VELO D 0 – 3
15D017 HBS D – KMD D 7 – 0
15D019 Den Hoorn D – Concordia D 1 – 1 Den Hoorn w.n.s.
15D021 Die Haghe D – DHC D 1 – 1 DHC w.n.s.
15D023 GSC ESDO D – Nootdorp D  1 – 1 GSC ESDO w.n.s
15D024 SEP D – Vitesse Delft D  2 – 6
15D025 RKDEO D – Sportclub Monster D  3 – 2
15D026 HVV D – Laakkwartier D  3 – 2
15D027 RKAVV D – Wilhelmus D  4 – 1
15D028 VUC D – BSC’68 D  4 – 1

donderdag 19 maart 2015
15D011 Lyra D – SVC’08 D 8 – 0

maandag 23 maart 2015
15D014 DSO D – FC Zoetermeer D  0 – 0 DSO w.n.s (4-2)

dinsdag 24 maart 2015
15D020 FC ’s-Gravenzande D – Houtwijk D 10 – 0

woensdag 25 maart 2015
15D018 Westlandia D – HVV Hercules D  1 – 2
15D022 Verburch D – Haaglandia D  0 – 4
15D030 DWO D – Forum Sport D  1 – 4
GDA D vrijgeloot

1e ronde

dinsdag 3 maart 2015
15D008 Semper Altius D – Erasmus D 5 – 0

woensdag 4 maart 2015
15D001 HVC’10 D – Haagse Hout D  2 – 3
15D002 Leidschenveen D – SVH/Celeritas D  5 – 1
15D003 SEP D – Delft D  4 – 3
15D004 SEV D – Quintus D  0 – 2
15D006 WIK D SVC’08 D  0 – 2
15D009 GSC ESDO D Quick Steps D  6 – 0

dinsdag 10 maart 2015
15D007 Houtwijk, sv D TAC’90 D 4 – 1

woensdag 11 maart 2015
15D005 REMO D – BSC’68 D  1 – 3

Finale

zaterdag 13 juni 2015 terrein Haaglandia
Voorschoten’97 E1 – Quick E1  3-0

halve finale

woensdag 20 mei 2015
15E923 RKDEO E(9×9) – Voorschoten’97 E (9×9)  5 – 5 Voorschoten’97 w.n.s. (2-3)
15E924 DHC E(9×9) – Quick E(9×9)  0 – 9

1/4 finale

woensdag 29 april 2015
15E919 Lyra E(9×9) – RKDEO E(9×9)  2 – 3
15E920 Den Hoorn E(9×9) – DHC E(9×9)  1 – 7

donderdag 30 april 2015

15E921 Voorschoten’97 E (9×9) – DSVP E(9×9) 4 – 1

woensdag 6 mei 2015
15E922 Haaglandia E(9×9) – Quick E(9×9) 0 – 2

1/8 finale

woensdag 8 april 2015
15E912 RKAVV E(9×9) – Lyra E(9×9)  1 – 3
15E913 Quick E(9×9) – Nootdorp E(9×9)  5 – 4
15E914 RKDEO E(9×9) – Wilhelmus E(9×9)  5 – 0
15E917 DSO E(9×9) – Haaglandia E(9×9)  0 – 1
15E918 DSVP E(9×9) – DWO E(9×9)  8 – 4

donderdag 9 april 2015
15E910 Verburch E(9×9) – DHC E(9×9)  1 – 1

maandag 13 april 2015
15E911 Den Hoorn E(9×9) – GDA E(9×9) 2 – 2 Den Hoorn w.n.s.

zondag 19 april 2015
15E915 Concordia E(9×9) – Voorschoten’97 E (9×9)  0 – 5

1e ronde

dinsdag 24 maart 2015
15E901 VELO E(9×9) – Wilhelmus E(9×9)  1 – 3
15E903 DWO E(9×9) – VUC E(9×9)  6 – 2

woensdag 25 maart 2015
15E902 HVV E(9×9) – DSO E(9×9) 1 – 1 DSO w.n.s
15E904 Den Hoorn E(9×9) – FC Zoetermeer E(9×9) 5 – 2
15E905 Lyra E(9×9) – HBS E(9×9)  3 – 0
15E907 Quick E(9×9) – Die Haghe E(9×9) 8 – 1
15E908 GDA E(9×9) – Graaf Willem II-VAC E(9×9)  4 – 2
15E909 Westlandia E(9×9) – Voorschoten’97 E(9×9)  2 – 4

dinsdag 31 maart 2015
15E906 Verburch E(9×9) – Houtwijk, sv E(9×9)  5 – 1

Vrijgeloot: Concordia E(9×9), RKDEO E(9×9), DSVP E(9×9), DHC E(9×9), RKAVV E(9×9), Nootdorp E(9×9), Haaglandia/SWL E(9×9)

Finale

zaterdag 13 juni 2015 terrein Haaglandia
GSC ESDO E1 – DWO E1  6-1

halve finale

woensdag 20 mei 2015
15E727 DWO E (7×7) – Scheveningen E(7×7)  2 – 1

dinsdag 26 mei 2015
15E728 Haagse Hout E(7×7) – GSC ESDO E(7×7) 1 – 3

kwartfinale

dinsdag 28 april 2015
15E726 Wippolder E(7×7) – DWO E (7×7) 3 – 3 DWO w.n.s.

woensdag 29 april 2015
15E723 GSC ESDO E(7×7) – Quick Steps E(7×7)  5 – 2
15E725 Scheveningen E(7×7) – BSC’68 E (7×7)/  5 – 3

maandag 18 mei 2015
15E724 Haagse Hout E(7×7) – Semper Altius E(7×7)  3 – 2

1/8 finale

dinsdag 7 april 2015
15E716 DWO E (7×7) – Concordia E(7×7)  2 – 0

woensdag 8 april 2015
15E715 HVV Hercules E (7×7) – Scheveningen E(7×7)  2 – 4
15E722 TAC’90 E(7×7) – Semper Altius E(7×7)  2 – 5

donderdag 9 april 2015
15E718 Vitesse Delft E (7×7) – Quick Steps E(7×7)  1 – 7

dinsdag 14 april 2015
15E717 Den Hoorn E (7×7) – Haagse Hout E(7×7) 0 – 5

woensdag 15 april 2015
15E721 FC ‘s-Gravenzande E(7×7) – GSC ESDO E(7×7)  1 – 9

donderdag 16 april 2015
15E720 Wippolder E(7×7) – FC Zoetermeer E(7×7)  10 – 2

woensdag 22 april 2015
15E719 BSC’68 E (7×7) – SVH/Celeritas E (7×7)  4 – 2

1e ronde

dinsdag 24 maart 2015
15E704 KMD E(7×7) – Vitesse Delft E(7×7) 2 – 3

woensdag 25 maart 2015
15E701 OLIVEO E(7×7) – Semper Altius E(7×7)
15E702 FC ‘s-Gravenzande E(7×7) – WIK E(7×7) 3 – 0 WIK teruggetrokken
15E705 VCS E(7×7) – TAC’90 E(7×7)  0 – 3
15E706 Concordia E(7×7) DUNO E(7×7)  3 – 1
15E707 GSC ESDO E(7×7) Laakkwartier E(7×7)  7 – 2
15E708 SVC’08 E(7×7) SVH/Celeritas E(7×7)  2 – 7
15E709 BSC’68 E(7×7) HVC’10 E(7×7)  4 – 3
15E710 SEP E(7×7) Den Hoorn E(7×7) 2 – 3
15E711 Erasmus E(7×7) Haagse Hout E(7×7)  0 – 12
15E712 GDA E(7×7) FC Zoetermeer E(7×7) 4 – 6
15E713 Sportclub Monster E(7×7) Quick Steps E(7×7)  4 – 5
15E714 hvv Hercules E(7×7) SEV E(7×7)  4 – 4 HVV Hercules E w.n.s

zondag 29 maart 2015
15E703 Wippolder E(7×7) – REMO E(7×7)  5 – 1 Terrein REMO

Vrijgeloot: svv Scheveningen E(7×7), DWO E(7×7)

finale

woensdag 13 juni 2015

15F046 HVV F – Voorschoten’97 F 4-4 (HVV w.n.s.)

halve finale

woensdag 27 mei 2015
15F046 Haaglandia F – HVV F 18.30 1 – 2

donderdag 28 mei 2015
15F045 Nootdorp F – Voorschoten’97 F 1 – 4

kwartfinale

woensdag 13 mei 2015
15F042 Die Haghe F – Voorschoten’97 F 2 – 5
15F044 HVV F – Den Hoorn F 5 – 4

maandag 18 mei 2015
15F041 VELO F – Nootdorp F 3 – 4

woensdag 20 mei 2015
15F043 Haaglandia F – FC ’s-Gravenzande F  1 – 0

1/8 finale

maandag 13 april 2015
15F037 FC ’s-Gravenzande F – Gr. Willem II-VAC F  3 – 0

maandag 20 april 2015
15F036 Laakkwartier F – Den Hoorn F 1 – 10

woensdag 22 april 2015
15F033 Westlandia F – HVV F  2 – 2 HVV w.n.s.
15F034 VELO F – FC Zoetermeer F 2 – 0
15F035 Wilhelmus F – Nootdorp F 3 – 5
15F038 Haaglandia F – Erasmus F 15 – 1
15F039 DSO F – Voorschoten’97 F 1 – 3
15F040 Die Haghe F – Verburch F 4 – 2

3e ronde (tussenronde)

woensdag 1 april 2015
15F031 Den Hoorn F – VUC F 9 – 3
15F032 Quick F – Voorschoten’97 F  1 – 1 Voorschoten’97 F w.n.s

Vrijgeloot Die Haghe F, DSO F, Erasmus F, Graaf Willem II-VAC F, Haaglandia/Winston F, HVV F, Laakkwartier F, Nootdorp F, VELO F, Verburch F, Westlandia F, Wilhelmus F, FC Zoetermeer F, FC ’s-Gravenzande F

2e ronde

woensdag 18 maart 2015
15F014 VELO F – HVC’10 F 4 – 0
15F015 Scheveningen F – HVV F 1 – 7
15F017 DHC F – Voorschoten’97 F  2 – 6
15F018 SVH/Celeritas F – Erasmus F 2 – 3
15F019 Westlandia F – Quick Steps F 4 – 1
15F020 TAC’90 F – Den Hoorn F 1 – 13
15F021 GSC ESDO F – Verburch F 4 – 4 Verburch w.n.s
15F022 Wilhelmus F – KMD F  11 – 0
15F023 Haaglandia/Winston F – DWO F  5 – 1
15F024 VUC F – Lyra F  4 – 4 VUC w.n.s.
15F025 DSO F – GDA F  3 – 0
15F026 REMO F – Die Haghe F 4 – 9
15F027 Forum Sport F – Laakkwartier F  1 – 3
15F028 Nootdorp F – DSVP F  7 – 2
15F029 FC Zoetermeer F – Concordia F  1 – 1 FC Zoetermeer w.n.s
15F030 Graaf Willem II-VAC F – HBS F  4 – 2
Quick F vrijgeloot

2e ronde

woensdag 25 maart 2015
15F016 ‘s-Gravenzande F – RKAVV F  7 – 1

1e ronde

woensdag 4 maart 2015
15F001 GSC ESDO F – Semper Altius F 6 – 1
15F002 SEV F – Verburch F  1 – 7
15F003 DSVP F – Vitesse Delft F 1 – 1 DSVP w.n.s.
15F004 VUC F – WIK F 20 – 0
15F005 KMD F – Sportclub Monster F 4 – 0
15F006 Leidschenveen F svv Scheveningen F 2 – 3
15F007 Erasmus F SEP F 2 – 2 Erasmus w.n.s.
15F008 Haagse Hout F Die Haghe F  1 – 4
15F009 HVC’10 F SVC’08 F 3 – 1
15F010 TAC’90 F Quintus F  2 – 0
15F011 VCS F SVH/Celeritas F  5 – 5 SVH/Celeritas w.n.s.
15F012 BSC’68 F DWO F  2 – 4
15F013 Quick Steps F – hvv Hercules F  3 – 1
Vrijgeloot: REMO F

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.