Jeugd Jongens 2016

Finale

4 juni 2016
Quick B1 – Fc ’s Gravenzande B1  3-2

terrein Quick

halve finale

woensdag 18 mei 2016
16B47 RKDEO B1 – FC ‘s-Gravenzande B1 5 – 6
scheidsrechter: Harmsel, J. ten

dinsdag 24 mei 2016
16B46 Quick B1 – Westlandia B1 6 – 5
scheidsrechter: Esch, J. van

kwartfinale

woensdag 20 april 2016
16B42 Westlandia B1 – VELO B1  2 – 1
16B43 REMO B1 – FC ‘s-Gravenzande B1 1 – 1 FC ’s-Gravenzande w.n.s.
16B44 Quick B1 – Scheveningen B1 10 – 1

dinsdag 26 april 2016
16B45 Honselersdijk B1 – RKDEO B1 3 – 7

achtste finale

dinsdag 5 april 2016
16B37 Honselersdijk B1 – Vitesse Delft B1 3 – 1

woensdag 6 april 2016 
16B34 Scheveningen B1 – Haaglandia B1 5 – 1
16B35 Laakkwartier B1 – Quick B1 1 – 2
16B36 Forum Sport B1 – Westlandia B1  0 – 4
16B38 OLIVEO B1 – RKDEO B1 1 – 2
16B40 REMO B1 – DSVP B1 1 – 0

achtste finale

dinsdag 12 april 2016
16B39 FC “s-Gravenzande B1 – Voorschoten’97 B1 4 – 1

woensdag 13 april 2016 
16B41 VELO B1 – HBS B1 3 – 1

3e ronde

woensdag 23 maart 2016
16B31 Laakkwartier B1 – Sportclub Monster B1 4 – 3

donderdag 24 maart 2016
16B32 DSVP B1 – KMD B1 9 – 2

woensdag 30 maart 2016 
16B33 HBS B1 – DHC B1 2 – 2 HBS w.n.s. (5-4)

Vrijgeloot: Forum Sport B1, FC ’s-Gravenzande B1, Haaglandia SWL B1, OLIVEO B1, REMO B1, RKDEO B1, Scheveningen B1, VELO B1, Voorschoten’97 B1, winnaar Honselersdijk B1- DUNO B1, winnaar Quick B1- Den Hoorn B1, winnaar Westlandia B1- Verburch B1, winnaar Wilhelmus B1- Vitesse Delft B1

2e ronde

maandag 14 maart 2016
16B18 KMD B1 – Die Haghe B1 2 – 1

dinsdag 15 maart 2016
16B15 DSVP B1 – Graaf Willem II-VAC B1 2 – 1

woensdag 16 maart 2016
16B12 VELO B1 – SVC’08 B1 3 – 1
16B13 Laakkwartier B1 – VUC B1 2 – 0
16B16 Scheveningen B1 – FC Zoetermeer B1 4 – 1
16B17 REMO B1 – HVC’10 B1 2 – 2 REMO w.n.s. (5-4)
16B21 Voorschoten’97 B1 – Vredenburch B1 4 – 0
16B22 FC ’s-Gravenzande B1 – Duindorp B1 6 – 0
16B23 OLIVEO B1 – DSO B1 3 – 1
16B24 RKDEO B1 – GDA B1 9 – 1
16B25 HBS B1 – BMT B1 4 – 1
16B27 LYRA B1 – Forum Sport B1 2 – 4
16B28 Haaglandia SWL B1 – Houtwijk B1 2 – 1
16B29 RKAVV B1 – Sportclub Monster B1 1 – 5
16B30 VCS B1 – DHC B1 4 – 4 DHC w.n.s.

maandag 21 maart 2016
16B14 Honselersdijk B1 – DUNO B1  4 – 2
16B20 Westlandia B1 – Verburch B1 4 – 0

dinsdag 22 maart 2016
16B26 Wilhelmus B1 – Vitesse Delft B1  0 – 1

woensdag 23 maart 2016
16B19 Quick B1 – Den Hoorn B1 3 – 1

1e ronde

dinsdag 1 maart 2016
16B07 DSVP B Semper Altius B 10 – 0

woensdag 2 maart 2016
16B01 Houtwijk B TAC’90 B 6 – 0
16B02 HVC’10 B BSC’68 B 3 – 0
16B04 REMO B SEV B 3 – 1
16B05 Nootdorp B DUNO B Nootdorp teruggetrokken
16B06 DWO B Vitesse Delft B 2 – 4
16B08 SVC’08 B GSC/ESDO B 9 – 3
16B10 HVV Hercules B VUC B 3 – 3 VUC w.n.s. (4-5)
16B11 Haagse Hout B KMD B 3 – 3 KMD w.n.s.

donderdag 3 maart 2016 
16B09 Quick Steps B Verburch B 1 – 6

donderdag 10 maart 2016 
16B03 Duindorp sv B DVC B  3 – 0

Finale

zaterdag 4 juni 2016 terrein Quick
16C53 Quick C1 – RKAVV C1  2-1

halve finale

woensdag 18 mei 2016
16C51 FC Zoetermeer C1 – RKAVV C1  1 – 2
scheidsrechter: 
Esch, J. van
16C52 Quick C1 – DHC C1  2 – 2 Quick C1 w.n.s. (6-5)
scheidsrechter: Taal, S.

kwartfinale

woensdag 11 mei 2016
16C47 Wilhelmus C1 – FC Zoetermeer C1  3 – 6
16C48 HVV C1 – DHC C1 1 – 4
16C49 GDA C1 – RKAVV C1  1 – 4

maandag 9 mei 2016 
16C50 Quick C1 – svv Scheveningen C1  3 – 2

achtste finale

woensdag 6 april 2016
16C46 RKDEO C1 – svv Scheveningen C1  0 – 1

dinsdag 12 april 2016
16C39 Quick C1 – Den Hoorn C1  4 – 1 Terrein Den Hoorn
16C45 DHC C1 – HBS C1  2 – 0

woensdag 13 april 2016 
16C43 Forum Sport C1 – GDA C1  0 – 2

donderdag 14 april 2016
16C40 TAC’90 C1 – HVV C1  0 – 5

dinsdag 19 april 2016 
16C41 RKAVV C1 – DSVP C1  9 – 1
16C44 ’s-Gravenzande C1 – FC Zoetermeer  2 – 3

woensdag 20 april 2016
16C42 DWO C1 – Wilhelmus C1  1 – 2

3e ronde (tussenronde)

woensdag 30 maart 2016
16C37 Quick C1 – GSC ESDO C1  7 – 0
16C38 Gr Willem II-VAC C1 – FC Zoetermeer C1  0 – 5

maandag 4 april 2016
16C36 Den Hoorn C1 – SVH/Celeritas C1  5 – 1

maandag 11 april 2016
16C35 FC ’s-Gravenzande C1 – VCS C1  7 – 1

vrijgeloot: DWO C1, Forum Sport C1, GDA C1, HBS C1,HVV C1, RKAVV C1, svv Scheveningen C1, Wilhelmus C1, DHC C1, DSVP C1, RKDEO C1,TAC’90 C1

2e ronde

maandag 21 maart 2016

16C31 DUNO C1 – HBS C1  0 – 10 

dinsdag 22 maart 2016

16C22 Vitesse Delft C1 – GDA C1  0 – 3

woensdag 23 maart 2016
16C16 FC Zoetermeer C1 – Westlandia C1  2 – 1
16C17 Hvv Hercules C1 – GSC/Esdo C1  3 – 4
16C18 HVV C1 – Voorschoten’97 C1  3 – 0
16C19 Concordia C1 – Wilhelmus C1 2 – 4
16C21 BMT C1 – svv Scheveningen C1  0 – 7
16C23 Quick C1 – Haaglandia/SWL C1  2 – 1
16C24 VCS C1 – HVC’10 C1  4 – 2
16C25 Den Hoorn C1 – Laakkwartier C1  3 – 1
16C26 SVC’08 C1 – FC ’s-Gravenzande C1  0 – 13
16C27 Graaf Willem II-VAC C1 – KMD C1  2 – 1
16C28 Forum Sport C1 – Sp.cl. Monster C1  4 – 0
16C29 Verburch C1 – RKAVV C1  0 – 5
16C30 DWO C1 – Lyra C1  2 – 2 DWO w.n.s. (7-6)
16C34 SVH/Celeritas C1 – Semper Altius C1  3 – 1

zaterdag 26 maart 2016

16C15 RKDEO C1 – VELO C1  3 – 0
16C32 DSVP C1 – Schipluiden C1  5 – 1

woensdag 30 maart 2016

16C20 Loosduinen C1 – TAC’90 C1  1 – 2
16C33 DSO C1 – DHC C1  2 – 2 DHC w.n.s. (2-4)

1e ronde

zaterdag 27 februari 2016
16C10 Leidschenveen C1 – Schipluiden C1  2 – 4

woensdag 2 maart 2016
16C01 HVC’10 C1 – Houtwijk C1  2 – 1

maandag 7 maart 2016
16C11 DUNO C1 – DVC C1 3 – 3 DUNO w.n.s. (4-1)

dinsdag 8 maart 2016 
16C05 DSVP C1 – Die Haghe C1  3 – 2

woensdag 9 maart 2016 
16C02 HVV Hercules C1 – REMO C1  10 – 2
16C03 Haagse Hout C1 – Semper Altius C1  0 – 3
16C06 TAC’90 C1 – Vredenburch C1  3 – 2
16C07 SVC’08 C1 – ODB C1  ODB teruggetrokken
16C08 VUC C1 – SVH/Celeritas C1  1 – 3
16C12 BMT C1 – BSC’68 C1  3 – 2
16C13 SEV C1 – DWO C1  2 – 3
16C14 GSC/ESDO C1 – Erasmus C1  4 – 0

donderdag 10 maart 2016
16C04 Nootdorp C1 – Verburch C1  Nootdorp teruggetrokken

woensdag 16 maart 2016

16C09 Loosduinen C1 – Quick Steps C1  2 – 2 Loosduinen w.n.s (4-3)

1STE RONDE VRIJGELOOT
Concordia – Den Hoorn – DHC – DSO – Forum Sport – GDA – Graaf Willem II-VAC –
FC ’s-Gravenzande- Haaglandia/SWL – HBS – HVV – KMD – Laakkwartier – Lyra – Sportclub Monster – Quick – RKAVV – RKDEO – svv Scheveningen – VCS – VELO – Vitesse Delft – Voorschoten’97 – Westlandia – Wilhelmus – FC Zoetermeer

Finale

zaterdag 4 juni 2016 terrein Quick
Quick D1 – Voorschoten’97 D1  2-0

halve finale

woensdag 18 mei 2016
16D53 Quick D1 – HBS D1  1 – 1 Quick w.n.s. (4-3)
16D54 Voorschoten’97 D1 – FC Zoetermeer D1  4 – 2

kwartfinale

dinsdag 10 mei 2016
16D51 DSVP D1 – Voorschoten’97 D1  0 – 8

donderdag 12 mei 2016
16D50 DSO D1 – FC Zoetermeer D1  4 – 4 FC Zoetermeer w.n.s (4-5)
16D52 DHC D1 – Quick D1  0 – 3

zaterdag 14 mei 2016
16D49 Forum Sport D1 – HBS D1  1 – 1 HBS w.n.s. (4-5)

achtste finale

woensdag 6 april 2016
16D41 DHC D1 – VUC D1 10 – 0
16D43 Westlandia D1 – Quick D1  0 – 1
16D45 FC Zoetermeer D1 – Wippolder D1  1 – 0
16D46 Forum Sport D1 – Nootdorp D1  4 – 0
16D47 Wilhelmus D1 – DSO D1  2 – 6
16D48 Voorschoten’97 D1 – DWO D1  7 – 3

dinsdag 19 april 2016
16D44 DSVP D1 – Vredenburch D1  2-2 gestaakt

maandag 25 april 2016
16D42 GDA D1 – HBS D1  0 – 6

3e ronde (tussenronde)

woensdag 23 maart 2016
16D34 Wippolder D1 – RKDEO D1  1 – 1 Wippolder w.n.s (3-1)
16D37 DHC D1 – Honselersdijk D1  Honselersdijk teruggetrokken
16D38 GSC/ESDO D1 – Forum Sport D1  2 – 2 Forum Sport w.n.s
16D39 Scheveningen D1 – DWO D1  2 – 4
16D40 DSO D1 – Haagse Hout D1 5 – 0

donderdag 24 maart 2016
16D35 FC’s-Gravenzande D1 – Vredenburch D1  0 – 5

woensdag 30 maart 2016
16D36 Nootdorp D1 – Sportclub Monster D1  1 – 1 Nootdorp w.n.s (4-3)

Vrijgeloot: DSVP D1, GDA D1, HBS D1, Quick D1, Voorschoten’97 D1, Wilhelmus D1, Westlandia D1, FC Zoetermeer D1, VUC D1

2e ronde

maandag 14 maart 2016
16D33 LYRA D1 – Westlandia D1 1 – 7

dinsdag 15 maart 2016
16D21 Vitesse Delft D1 – GDA D1  0 – 0 GDA w.n.s. (3-5)
16D30 VELO D1 – HBS D1  0 – 2

woensdag 16 maart 2016
16D11 SEV D1 – DSVP D1  0 – 4
16D12 RKDEO D1 – RKAVV D1  5 – 0
16D13 DUNO D1 – Haagse Hout D1  1 – 4
16D14 REMO D1 – Wilhelmus D1  1 – 2
16D15 KMD D1 – GSC/ESDO D1  2 – 5
16D16 Forum Sport D1 – ODB D1  14 – 0
16D17 Die Haghe D1 – FC’s-Gravenzande D1 2 – 4
16D18 Nootdorp D1 – SVH/Celeritas D1  4 – 2
16D20 Wippolder D1 – Verburch D1 2 – 0
16D22 HVV Hercules D1 – Honselersdijk D1  2 – 4
16D23 Vredenburch D1 – VCS D1  4 – 3
16D24 Scheveningen D1 – HVC’10 D1  3 – 2
16D25 Den Hoorn D1 – DHC D1  3 – 3 DHC w.n.s. (6-7)
16D27 Sportclub Monster D1 – Concordia D1  3 – 1
16D28 DWO D1 – Schipluiden D1 1 – 0
16D29 DSO D1 – Laakkwartier D1 11 – 0
16D31 Graaf W.II vac D1 – Voorschoten’97 D1  3 – 7
16D32 Quick D1 – Haaglandia SWL D1  2 – 1

dinsdag 22 maart 2016
16D26 BSC’68 D1 – FC Zoetermeer D1  0 – 1

woensdag 23 maart 2016 
16D19 VUC D1 – BMT D1  10 – 1

1e ronde

dinsdag 1 maart 2016
16D03 Erasmus D1 – SEV D1  1 – 3
16D10 Haagse Hout D1 – Semper Altius D1  4 – 0

woensdag 2 maart 2016
16D04 BMT D1 – Hsv Escamp D1  15 – 1
16D07 TAC’90 D1 – SVH/Celeritas D1  0 – 4
16D08 SVC’08 D1 – Nootdorp D1  1 – 2
16D09 Die Haghe D1 – DVC D1  3 – 2

donderdag 3 maart 2016
16D01 KMD D1 – Leidschenveen D1  5 – 1

dinsdag 8 maart 2016
16D05 HVC’10 D1 – SEP D1  2 – 0

woensdag 9 maart 2016
16D02 BSC’68 D1 – Quick Steps D1  4 – 1

maandag 14 maart 2016
16D06 Houtwijk D1 – VUC D1  0 – 8

ODB D1 vrijgeloot

Finale (4 juni 2016) terrein Quick
Lyra E1 – Westlandia E1  0-6

halve finale

zaterdag 14 mei 2016
16E925 Lyra E (9×9) – Haaglandia E (9×9)  8 – 1

donderdag 26 mei 2016
16E924 Westlandia E (9×9) – FC Zoetermeer E (9×9)  9 – 2

kwartfinale

dinsdag 19 april 2016
16E920 RKAVV E (9×9) – Haaglandia E (9×9)  0 – 2
16E922 Westlandia E (9×9) – Concordia E (9×9)  4 – 3

woensdag 20 april 2016
16E921 Lyra E (9×9) – DWO E (9×9)  2 – 1
16E923 FC Zoetermeer E (9×9) – FC ’s-Gravenzande E (9×9)  1 – 0

2e ronde (tussenronde)

maandag 4 april 2016
16E918 FC ’s-Gravenzande E(9×9) – RKDEO E(9×9)  3 – 2

woensdag 6 april 2016
16E914 Lyra E(9×9) – Wilhelmus E(9×9)  3 – 1
16E915 Westlandia E(9×9) – VELO E(9×9)  3 – 0
16E916 FC Zoetermeer E(9×9) – HBS E(9×9)  2 – 1 Terrein HBS
16E919 HVV E(9×9) – DWO E(9×9)  2 – 4

maandag 11 april 2016
16E917 Quick E(9×9) – dsv Concordia E(9×9) 1 – 5 Terrein Concordia

vrijgeloot: RKAVV (9×9), Haaglandia (9×9)

1e ronde

maandag 21 maart 2016
16E912 Concordia E 9 X 9 – Voorschoten’97 E 9 X 9  5 – 1 Terrein Voorschoten

dinsdag 22 maart 2016
16E903 DVC E 9 X 9 – FC’s-Gravenzande E 9 X 9  1 – 8
16E909 DHC E 9 X 9 – VELO E 9 X 9  0 – 12

woensdag 23 maart 2016
16E901 Quick E 9 X 9 Die Haghe E 9 X 9 10 – 1
16E902 Forum Sport E 9 X 9 Fc Zoetermeer E 9 X 9  2 – 4
16E905 Westlandia E 9 X 9 Sv Wippolder E 9 X 9 14 – 1
16E906 Wilhelmus E 9 X 9 DSO E 9 X 9  2 – 1
16E907 Haaglandia/SWL E 9 X 9 REMO E 9 X 9  5 – 3
16E908 RKDEO E 9 X 9 Den Hoorn E 9 X 9  3 – 2
16E910 VUC E 9 X 9 DWO E 9 X 9  1 – 7
16E913 Houtwijk E 9 X 9 HVV E 9 X 9 0 – 8

donderdag 24 maart 2016
16E904 RKAVV E 9 X 9 Graaf Willem II vac E 9 X 9  2 – 0

woensdag 30 maart 2016
16E911 LYRA E 9 X 9 SVC’08 E 9 X 9  12 – 0

HBS / VRIJGELOOT

Finale

zaterdag 4 juni 2016 terrein Quick
Laakkwartier E1 – sc Monster E1  3-1

halve finale

woensdag 18 mei
16E736 Sportclub Monster E(7×7) – Semper Altius E(7×7)
16E737 Laakkwartier E(7×7) – OLIVEO E (7×7)

kwartfinale woensdag 20 april
16E732 BSC’68 E(7×7) – OLIVEO E (7×7)  2 – 3
16E734 Quick Steps E(7×7) – Semper Altius E(7×7)  0 – 1
16E735 Sportclub Monster E(7×7) – GDA E(7×7)  3 – 1

woensdag 11 mei
16E733 Laakkwartier E(7×7) – Haagse Hout E(7×7)  8 – 0

3e ronde (tussenronde)

maandag 4 april 2016
16E728 Semper Altius E(7×7) – Nootdorp E(7×7)  6 – 3

woensdag 6 april 2016
16E729 GDA E(7×7) – GSC ESDO E(7×7) 3 – 2

3e ronde (tussenronde)

woensdag 13 april 2016
16E731 SVC’08 E(7×7) – Quick Steps E(7×7)  1 – 2

maandag 18 april 2016
16E727 BSC’68 E(7×7) – DUNO E(7×7)  3 – 2
16E730 Laakkwartier E(7×7) – HVV E(7×7)  7 – 4

vrijgeloot: OLIVEO E(7×7), Haagse Hout E(7×7), Monster E(7×7)

2e ronde

maandag 21 maart 2016
16E717 Quick Steps E(7×7) – Delft E(7×7)  3 – 0

dinsdag 22 maart 2016
16E716 Fc Zoetermeer E(7×7) – Laakkwartier E(7×7) 1 – 13

woensdag 23 maart 2016
16E714 DUNO E(7×7) – LYRA E(7×7)  10 – 5
16E718 SVC’08 E(7×7) – Concordia E(7×7)   BNO
16E721 GDA E(7×7) – hsv Escamp E(7×7)  10 – 1
16E722 GSC/ESDO E(7×7) – Wilhelmus E(7×7)  2 – 2 GSC ESDO E w.n.s.
16E723 Semper Altius E(7×7) – Loosduinen E(7×7)  5 – 3
16E725 Haaglandia/SWL E(7×7) – Nootdorp E(7×7)  2 – 3
16E726 BSC’68 E(7×7) – Hvv Hercules E(7×7) 18.30 3 – 2

zaterdag 26 maart 2016
16E715 Sp.cl. Monster E(7×7) – SEP E(7×7)  4 – 1
16E724 OLIVEO E(7×7) – HVC’10 E(7×7)  2 – 1

dinsdag 29 maart 2016
16E720 KMD E(7×7) – Haagse Hout E(7×7) 0 – 4

woensdag 30 maart 2016
16E719 Verburch E(7×7) – HVV E(7×7)  4 – 6

1e ronde

woensdag 2 maart 2016
16E711 HVC’10 E (7×7) ODB E (7×7)  4 – 1

dinsdag 8 maart 2016
16E704 DSVP E (7×7) Fc Zoetermeer E (7×7)  1 – 2

woensdag 9 maart 2016
16E701 SVC’08E (7×7) Scheveningen E (7×7)  2 – 1
16E702 LYRA E (7×7) Leidschenveen E (7×7)  8 – 3
16E703 Loosduinen E (7×7) BMT E (7×7) 3 – 2
16E705 Delft E (7×7) Wippolder E (7×7)  5 – 1
16E707 SEV E (7×7) Wilhelmus E (7×7)  3 – 5
16E709 De Hoorn E (7×7) Verburch E (7×7)  2 – 3
16E710 TAC’90 E (7×7) Quick Steps E (7×7) 1 – 4
16E712 Vitesse Delft E(7×7) SEP E(7×7)  3 – 3 SEP w.n.s (1-2)
16E713 DUNO E (7×7) VCS E (7×7)  8 – 4

donderdag 10 maart 2016
16E706 Hsv Escamp E (7×7) SVH/Celeritas E (7×7)  3 – 2
16E708 Erasmus E (7×7) GSC/ESDO E (7×7)  2 – 10

KMD – VRIJGELOOT

1STE RONDE VRIJGELOOT
BSC’68 – Concordia – GDA- Haaglandia/SWL – Haagse Hout- hvv Hercules- HVV – Laakkwartier – Nootdorp – OLIVEO -Semper Altius – Sportclub Monster

Finale

zaterdag 4 juni 2016 terrein Quick
16F48 DHC F1 – Haaglandia F1  1-1 (Haaglandia w.n.s. 0-2)

halve finale

maandag 23 mei 2016
16F47 DHC F1 – HVV F1 1 – 1 DHC w.n.s. (4-3)

woensdag 25 mei 2016
16F46 Voorschoten’97 F1 – Haaglandia F1

kwartfinale

woensdag 13 april 2016
16F42 VELO F1 – DHC F1  1 – 2
16F44 HVV F1 – Nootdorp F1  7 – 2
16F45 FC ‘s-Gravenzande F1 – Haaglandia F1  0 – 6

zondag 17 april 2016

16F43 HBS F1 – Voorschoten’97 F1 0 – 0 Voorschoten’97 w.n.s (1-3)

achtste finale

woensdag 6 april 2016
16F34 DHC F1 – VUC F1  4 – 1
16F36 VELO F1 – SVH/Celeritas F1  5 – 2
16F37 Verburch F1 – FC ‘s-Gravenzande F1 2 – 2 FC ‘s-Gravenzande F1 w.n.s.(1-3)
16F38 Graaf Willem II-VAC F1 – Haaglandia F1  3 – 4
16F39 KMD F1 – HBS F1  1 – 8
16F40 Voorschoten’97 F1 – GSC ESDO F1 3 – 2
16F41 RKDEO F1 – HVV F1  2 – 4

donderdag 7 april 2016
16F35 Nootdorp F1 – DWO F1 1 – 1 Nootdorp w.n.s.

3e ronde

woensdag 30 maart 2016
16F30 SEV F1 – Nootdorp F1  2 – 7
16F31 HVV F1 – FC Zoetermeer F1 9 – 1
16F32 Concordia F1 – SVH Celeritas F1  2 – 3
16F33 FC ‘s-Gravenzande F1 – LYRA F1  3 – 2

Vrijgeloot: DHC F1, GSC ESDO F1, Graaf Wiilem II-VAC F1, Haaglandia SWL F1, HBS F1, KMD F1, RKDEO F1, VELO F1, Verburch F1, VUC F1, DWO F1, Voorschoten’97 F1

2e ronde

woensdag 16 maart 2016
16F12 Nootdorp F1 – VCS F1  4 – 3
16F13 Laakkwartier F1 – VUC F1 0 – 6
16F15 TAC’90 F1 – KMD F1  0 – 3
16F16 Haaglandia SWL F1 – Scheveningen F1 10 – 0
16F17 FC Zoetermeer F1 – HVC’10 F1 0 2 – 1
16F18 Concordia F1 – BSC’68 F1  4 – 2
16F19 Quick F1 – Verburch F1 4 – 5
16F21 DSO F1 – RKDEO F1  0 – 4
16F22 SVH Celeritas F1 – Sportclub Monster F1  3 – 2
16F23 GSC ESDO F1 – Wilhelmus F1  2 – 1
16F24 Westlandia F1 – SEV F1  2 – 3
16F25 RKAVV F1 – HBS F1  4 – 9
16F26 HVV F1 – Haagse Hout F1  12 – 0
16F27 FC ‘s-Gravenzande F1 – DSVP F1  2 – 1
16F28 GDA F1 – Graaf W. II-VAC F1  6 – 6 GrWII w.n.s (1-3)
16F29 VELO F1 – Den Hoorn F1  4 – 3

maandag 21 maart 2016
16F11 HVV Hercules F1 – Voorschoten’97 F1  3 – 6

woensdag 23 maart 2016
16F20 LYRA F1 – Forum Sport F1  6 – 1

woensdag 30 maart 2016
16F14 Leidschenveen F1 – DWO F1  0 – 2

DHC F1 Vrijgeloot

1e ronde

woensdag 2 maart 2016
16F01 BMT F1 Tac’90 F1  3 – 3 TAC’90 w.n.s. (5-6)
16F02 GSC/ESDO F1 Semper Altius F1  4 – 1
16F03 Quick Steps F1 Forum Sport F1  1 – 3
16F05 Scheveningen F1 SVC’08 F1  4 – 4 Schev. w.n.s. (6-5)
16F08 FC Zoetermeer F1 HSV Escamp F1  BNO

donderdag 3 maart 2016
16F07 ODB F1 KMD F1  0 – 4

maandag 7 maart 2016
16F04 Vitesse Delft F1 RKAVV F1 1 – 7 Terrein RKAVV

dinsdag 8 maart 2016
16F06 Erasmus F1 SVH/Celeritas F1  0 – 15

woensdag 9 maart 2016
16F10 Die Haghe F1 HVV Hercules F1 3 – 5

woensdag 16 maart 2016
16F09 DVC F1 Leidschenveen F1  0 – 7

HVC’10 F1 Vrijgeloot

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.