Jeugd Jongens 2017

1E RONDE

dinsdag 21 februari 2017

17J1701   DSVP JO17 – Houtwijk JO17   3-2
17J1708   Leidschenveen JO17 – Semper Altius JO17   2-10

woensdag 22 februari 2017
17J1702   Nootdorp JO17 – Lyra JO17   1-3
17J1703   DWO JO17 – SVH JO17   3-0 (SVH teruggetrokken)
17J1709   Zoetermeer JO17 – Die Haghe JO17   3-0
17J1710   Loosduinen JO17 – KMD JO17   4-9

zaterdag 25 februari 2017
17J1711  GSC ESDO JO17 – Erasmus JO17   6-1

woensdag 1 maart 2017
17J1704  Vitesse Delft JO17 – BMT JO17  2-4 (Terrein BMT)

maandag 6 maart 2017
17J1705  BSC’68 JO17 – Sportclub Monster JO17   0-0 (BSC’68 w.n.s.)
17J1706  Verburch JO17 – TAC’90 JO17   0-4

maandag 13 maart 2017
17J1707  SVC’08 JO17 – Celeritas JO17   6-1

Vrijgeloot: Den Hoorn JO17, DHC JO17, DSO JO17, FC ’s-Gravenzande JO17, Forum Sport JO17, GDA JO17, HBS JO17, HVV Hercules JO17, Laakkwartier JO17, Oliveo JO17, Quick JO17, RKAVV JO17, RKDEO JO17, Scheveningen JO17, SEV JO17, VELO JO17, Voorschoten’97 JO17, Vredenburch JO17, VUC JO17, Westlandia JO17, Wilhelmus JO17

2E RONDE

woensdag 29 maart 2017
17J1712  Fc ’s Gravenzande JO17 – Den Hoorn JO17   2-3
17J1713  GSC ESDO JO17 – KMD JO17   1-5
17J1714  Westlandia JO17 – BMT JO17   2-1
17J1716  Fc Zoetermeer JO17 – Quick JO17   3-1
17J1717  Lyra JO17 – VUC JO17   8-0
17J1718  HBS JO17 – DWO JO17   4-1
17J1719  Semper Altius JO17 – SEV JO17   1-4
17J1720  SVC’08 JO17 – Wilhelmus JO17   1-11
17J1721  Oliveo JO17 – Forum Sport JO17   0-4
17J1722  GDA JO17 – RKDEO JO17   2-3
17J1723  VELO JO17 – RKAVV JO17   4-2
17J1725  Scheveningen JO17 – DSVP JO17   3-0  DSVP teruggetrokken
17J1726  hvv Hercules JO17 – Voorschoten’97 JO17   2-1

woensdag 5 april 2017
17J1724  Laakkwartier JO17 – Vredenburch JO17   4-1

woensdag 12 april 2017
17J1727  BSC’68 JO17 – DHC JO17   2-1

zaterdag 15 april 2017
17J1715  DSO JO17 – TAC’90 JO17 7-0

1/8 FINALE

woensdag 12 april 2017
17J1729  Wilhelmus JO17 – Lyra JO17   3-2
17J1730  SEV JO17 – Hercules JO17 2-4
17J1733  KMD JO17 – Forum Sport JO17   3-3  Forum Sport w.n.s.
17J1735  Den Hoorn JO17 – HBS JO17  2-3

woensdag 19 april 2017
17J1731  RKDEO JO17 – Zoetermeer JO17   8-0
17J1734  Westlandia JO17 – Laakkwartier JO17   3-0 reglementaire uitslag
(gestaakt bij een stand van 3-1)

zaterdag 22 april 2017
17J1728  DSO JO17 – VELO JO17   4-1

woensdag 26 april 2017
17J1732  BSC’68 JO17 – Scheveningen JO17   2-4

1/4 FINALE

woensdag 10 mei 2017
17J1736  18.30 uur  Hercules JO17 – HBS JO17   2-2  HBS w.n.s.

woensdag 17 mei 2017
17J1737  Wilhelmus JO17 – Westlandia JO17   2-4
17J1738  Scheveningen JO17 – DSO JO17   3-9
17J1739  RKDEO JO17 – Forum Sport JO17   1-2

1/2 FINALE

maandag 22 mei 2017
17J1741  HBS JO17 – DSO JO17   0-7

woensdag 31 mei 2017
17J1740  Westlandia JO17 – Forum Sport JO17   0-2

FINALE

zaterdag 10 juni 2017
17J1742  Forum Sport JO17 – DSO JO17   2-4

1E RONDE

dinsdag 7 maart 2017
17J1513 VUC JO15 – SEV JO15   4-0

woensdag 8 maart 2017
17J1502  Erasmus JO15 – DHL JO15   3-4
17J1504  Loosduinen JO15 – SVH JO15   0-5
17J1505  SVC’08 JO15 – Semper Altius JO15   4-0
17J1509  Leidschenveen JO15 – KMD JO15   1-6
17J1510  Quick Steps JO15 – Wippolder JO15   0-9
17J1511  Scheveningen JO15 – Vitesse Delft JO15   0-2

donderdag 9 maart 2017
17J1508  ODB JO15 – GSC ESDO JO15   0-3  (ODB heeft zich teruggetrokken)

maandag 13 maart 2017
17J1503  Die Haghe JO15 – BMT JO15   3-0
17J1506  Nootdorp JO15 – Sportclub Monster JO15   1-1 (sc Monster  w.n.s. 2-4)

woensdag 15 maart 2017
17J1501  Verburch JO15 – TAC’90 JO15   5-0
17J1507  BSC’68 JO15 – DWO JO15   1-2
17J1512  Wilhelmus JO15 – Vredenburch JO15   2-2 gestaakt; Wilhelmus naar volgende ronde

Vrijgeloot: Den Hoorn JO15, DHC JO15, DSVP JO15, FC ’s-Gravenzande JO15 Forum Sport JO15, GDA JO15, HBS JO15, HVV Hercules JO15, Laakkwartier JO15, Lyra JO15, Oliveo JO15, RKAVV JO15, RKDEO JO15, Quick JO15, VCS JO15, VELO JO15, Voorschoten’97 JO15, Westlandia JO15, Zoetermeer JO15

2E RONDE

maandag 20 maart 2017

17J1524 18.15 uur DHC JO15 – SVC’08 JO15   5-0

dinsdag 21 maart 2017
17J1518  DSVP JO15 – Oliveo JO15   0-0 (OLIVEO w.n.s.)
17J1526  sc Monster JO15 – Verburch JO15   2-2  (sc Monster w.n.s.)
17J1529  VCS JO15 – VUC JO15   5-1

woensdag 22 maart 2017
17J1516  Forum Sport JO15 – hvv Hercules JO15   0-5
17J1517  Wippolder JO15 – Wilhelmus JO15   1-1 (Wippolder w.n.s. 5-4)
17J1519  DHL JO15 – Die Haghe JO15   0-3
17J1523  Voorschoten’97 JO15 – Den Hoorn JO15   1-0
17J1525  HBS JO15 – RKAVV JO15   3-0
17J1527  RKDEO JO15 – VELO JO15   2-6
17J1528  Quick JO15 – Westlandia JO15   3-0

donderdag 23 maart 2017
17J1520 GSC ESDO JO15 – Fc Zoetermeer JO15   2-4

maandag 27 maart 2017
17J1514  KMD JO15 – Fc ’s Gravenzande JO15   1-4

dinsdag 28 maart 2017
17J1515  Vitesse Delft JO15 – Laakkwartier JO15  3-0 (Laakkwartier uit het toernooi genomen)
17J1521  Lyra JO15 – SVH JO15   2-1

dinsdag 4 april 2017
17J1522  GDA JO15 – DWO JO15   12-0

1/8 FINALE

maandag 3 april 2017
17J1537  Oliveo JO15 – Wippolder JO15   6-2

dinsdag 4 april 2017
17J1533  Zoetermeer JO15 – FC ’s-Gravenzande JO15   3-0
17J1534  VCS JO15 – Quick JO15   2-2 VCS w.n.s (5-4)

woensdag 5 april 2017
17J1530  Sportclub Monster JO15 – HBS JO15   0-1
17J1532  Die Haghe JO15 – Voorschoten’97 JO15   1-3
17J1536  VELO JO15 – Lyra JO15   5-1

maandag 10 april 2017
17J1531 Vitesse Delft JO15 – DHC JO15 1-6

woensdag 19 april 2017
17J1535  Hercules JO15 – GDA JO15   0-1

1/4 FINALE

woensdag 19 april 2017
17J1540  VELO JO15 – Voorschoten’97 JO15   3-1

maandag 24 april 2017
17J1541  FC Zoetermeer JO15 – DHC JO15   3-0 reglementaire uitslag

woensdag 3 mei 2017
17J1539  GDA JO15 – VCS JO15   5-0

woensdag 10 mei 2017
17J1538  Oliveo JO15 – HBS JO15   0-3

1/2 FINALE

woensdag 17 mei 2017
17J1542  HBS JO15 – GDA JO15   3-1
17J1543  VELO JO15 – FC Zoetermeer JO15   2-2  Fc Zoetermeer w.n.s. (2-4)

FINALE

zaterdag 10 juni 2017
17J1544  12:30 uur  HBS JO15 – Fc Zoetermeer JO15 1-2

1E RONDE

woensdag 22 februari 2017
17J1301   Quick Steps JO13 – Erasmus JO13   3-2
17J1304   Loosduinen JO13 – SEV JO13   3-1

dinsdag 28 februari 2017
17J1303  Vitesse Delft JO13 – VCS JO13  11-3

dinsdag 7 maart 2017
17J1302  ODB JO13 – Houtwijk JO13   0-3

2E RONDE

dinsdag 14 maart 2017

17J1312  Leidschenveen JO13 – Vredenburch JO13   3-3 (Vredenburch w.n.s 2-4)

woensdag 15 maart 2017
17J1305  DWO JO13 – Scheveningen JO13   8-0
17J1306  Houtwijk JO13 – SVC’08 JO13   7-2
17J1307  Vitesse Delft JO13 – Nootdorp JO13  (terrein Nootdorp)   0-7
17J1308  REMO JO13 – DHL JO13   0-4
17J1309  Quick Steps JO13 – Loosduinen JO13   0-1
17J1310  Wippolder JO13 – VUC JO13   6-1
17J1311  Sportclub Monster JO13 – KMD JO13   1-0
17J1313  Hercules JO13 – DSVP JO13   1-1 (DSVP w.n.s. 7-8)
17J1314  GDA JO13 – TAC’90 JO13   3-1
17J1315  Laakkwartier JO13 – Oliveo JO13   3-6
17J1316  BSC’68 JO13 – Semper Altius JO13   3-0 (Semper Altius teruggetrokken)
17J1317  SVH JO13 – BMT JO13   1-1 (SVH w.n.s. 4-2)

Vrijgeloot: Concordia JO13 , Den Hoorn JO13, DHC JO13, Die Haghe JO13, DSO JO13, FC ’s-Gravenzande JO13, Forum Sport, JO13, GSC ESDO JO13, HBS JO13,  Lyra JO13, Quick JO13, RKAVV JO13, RKDEO JO13, VELO JO13, Verburch JO13, Voorschoten’97 JO13, Westlandia JO13, Wilhelmus JO13, Zoetermeer JO13

3E RONDE

maandag 27 maart 2017
17J1325   DWO JO13 – RKDEO JO13   2-4
17J1326   Verburch JO13 – Wippolder JO13   4-3
17J1328   Fc Zoetermeer JO13 – Concordia JO13   0-0 (Concordia w.n.s. 2-4)

dinsdag 28 maart 2017
17J1319  FC ’s Gravenzande JO13 – GDA JO13   0-2

woensdag 29 maart 2017
17J1320 Die Haghe JO13 – Oliveo JO13   1-1  Die Haghe w.n.s. (6-5)
17J1321 sv Nootdorp JO13 – VELO JO13   3-0
17J1323 sv Houtwijk JO13 – BSC’68 JO13   2-1
17J1324 Wilhelmus JO13 – Den Hoorn JO13   1-0
17J1327 Loosduinen JO13 – SVH JO13   0-4
17J1329 DHL JO13 – DHC JO13   4-1
17J1330 Lyra JO13 – DSO JO13   2-1
17J1331  sc Monster JO13 – GSC ESDO JO13   0-1

maandag 3 april 2017
17J1318 Voorschoten JO13 – Quick JO13   0-1

woensdag 5 april 2017
17J1322  Westlandia JO13 – HBS JO13   1-1  Westlandia w.n.s.
17J1332  DSVP JO13 – Forum Sport JO13   1-5
17J1333  Vredenburch JO13 – RKAVV JO13   0-3

1/8 FINALE

dinsdag 11 april 2017
17J1341  Verburch JO13 – Houtwijk JO13   12-1

woensdag 12 april 2017
17J1336  RKDEO JO13 – Quick JO13   0-4
17J1337  Westlandia JO13 – Concordia JO13   3-0
17J1338  Forum Sport JO13 – Die Haghe JO13   8-0
17J1339  GDA JO13 – Wilhelmus JO13   0-3
17J1340  GSC ESDO JO13 – DHL JO13   0-0  DHL w.n.s.

donderdag 13 april 2017
17J1334  SVH JO13Lyra JO13   0-1

dinsdag 9 mei 2017
17J1335  RKAVV JO13 – Nootdorp JO13   0-0  Nootdorp w.n.s. (6-7)

1/4 FINALE

maandag 8 mei 2017
17J1345  Wilhelmus JO13 – Verburch JO13   1-2

woensdag 10 mei 2017
17J1343  DHL JO13 – Lyra JO13   0-0  DHL w.n.s.  (5-4)
17J1344  Forum Sport JO13 – Quick JO13   2-8

maandag 15 mei 2017
17J1342  Nootdorp JO13 – Westlandia JO13   2-0

1/2 FINALE

dinsdag 23 mei 2017
17J1347  Verburch JO13 – Quick JO13   4-6

woensdag 24 mei 2017
17J1346  Nootdorp JO13 – DHL JO13   0-3

FINALE

zaterdag 10 juni 2017
17J1348  12:30 uur  DHL JO13 – Quick JO13 0-1

1E RONDE

maandag 13 maart 2017
17J11906  DSO JO11(9X9) – Lyra JO11(9X9)   8-1

dinsdag 14 maart 2017
17J11908  DWO JO11(9X9) – Scheveningen, svv JO11(9X9)   9-2

woensdag 15 maart 2017
17J11901  Wippolder, sv JO11(9X9) – Verburch JO11(9X9)   5-0
17J11902  Quick JO11(9X9) – HBS JO11(9X9)   0-0 (Quick w.n.s. 2-1)
17J11903  Zoetermeer, Fc JO11(9X9) – SVC’08 JO11(9X9)   5-2
17J11904  VELO JO11(9X9) – Wilhelmus JO11(9X9)   5-2
17J11905  RKAVV JO11(9X9) – GSC ESDO JO11(9X9)   1-1 (RKAVV w.n.s)
17J11907  Westlandia JO11(9X9) – FC ’s-Gravenzande JO11(9X9) 1-1 (FC ‘s-Gravenzande w.n.s. 3-4)
17J11909  VUC JO11(9X9) – Nootdorp, sv JO11(9X9)   1-4
17J11910  Forum Sport JO11(9X9) – BSC’68 JO11(9X9)   3-0
17J11911  GDA JO11(9X9) – Den Hoorn, sv JO11(9X9)   1-4
17J11912  DHC JO11(9X9) – Voorschoten’97 JO11(9X9)   5-0

Vrijgeloot: RKDEO JO11 (9×9)

1/8 FINALE

maandag 3 april 2017

17J11915  DSO JO11 (9×9) – VELO JO11 (9×9)   1-6
17J11913  FC ’s Gravenzande JO11 (9×9) – Den Hoorn JO11 (9×9)   5-2

dinsdag 4 april 2017
17J11914  RKAVV JO11 (9×9) – RKDEO JO11 (9×9)   5-0

woensdag 5 april 2017
17J11916  FC Zoetermeer JO11 (9×9) – DHC JO11 (9×9)   1-5

donderdag 6 april 2017
17J11917  sv Nootdorp JO11 (9×9) – sv Wippolder JO11 (9×9)   5-3

Vrijgeloot: DWO JO11 (9×9), Forum Sport JO11 (9×9), Quick JO11 (9×9)

1/4 FINALE

woensdag 19 april 2017
17J11920  VELO JO11 (9×9) – sv Nootdorp JO11 (9×9)   5-2
17J11921  RKAVV JO11 (9×9) – Quick JO11 (9×9)   0-0  Quick w.n.s. (0-1)

woensdag 3 mei 2017
17J11919  DHC JO11 (9×9) – Forum Sport JO11 (9×9)   2-2  Forum Sport w.n.s.

zaterdag 6 mei 2017
17J11918  FC ‘s-Gravenzande JO11 (9×9) – DWO JO11 (9×9)   5-2

1/2 FINALE

woensdag 17 mei 2017
17J11922  FC ‘s-Gravenzande JO11 (9×9) – Quick JO11 (9×9)   3-1
17J11923  VELO JO11 (9×9) – Forum Sport JO11 (9×9)   7-2

FINALE

zaterdag 10 juni 2017
17J11924  10:45 uur  Fc ‘s-Gravenzande JO11 (9×9) – VELO JO11 (9×9) 0-4

1E RONDE

dinsdag 7 maart 2017

17J11707 DSVP JO11 (7X7) – Semper Altius JO11 (7X7)   0-4
17J11710 ODB JO11 (7X7) – Vredenburch JO11 (7X7)   3-2

woensdag 8 maart 2017
17J11701 Erasmus JO11 (7X7) – Vitesse Delft JO11 (7X7)   1-8
17J11703 Leidschenveen JO11 (7X7) – SVC’08 JO11 (7X7)   11-7
17J11705 SVH JO11 (7X7), – HBS JO11 (7X7)   2-2  (SVH w.n.s 13-12)
17J11708 REMO JO11 (7X7) – Sportclub Monster JO11 (7X7)   2-2  (REMO w.n.s.)
17J11712 Loosduinen JO11 (7X7) – Quick Steps JO11 (7X7)   2-8
17J11713 Die Haghe JO11 (7X7) – Hercules JO11 (7X7)   4-1
17J11714 Laakkwartier JO11 (7X7) – RKAVV JO11 (7X7)   17-0
17J11715 DHC JO11 (7X7) – Oliveo JO11 (7X7)   3-0 (Oliveo niet opgekomen)

woensdag 15 maart 2017
17J11709 KMD JO11 (7X7), – RAS JO11 (7X7)   6-5
17J11711 Quick JO11 (7X7) – SEV JO11( 7X7)   5-0 (terrein SEV)

woensdag 22 maart 2017
17J11702 GDA JO11 (7X7) – GSC ESDO JO11 (7X7)   3-0
17J11704 TAC’90 JO11 (7X7) – VELO JO11 (7X7)   1-7
17J11706 VCS JO11 (7X7) – Wilhelmus JO11 (7X7)   2-3
17J11716 BSC’68 JO11 (7X7) – BMT JO11 (7X7)   3-0

1/8 FINALE

dinsdag 28 maart 2017

17J11717  Vitesse Delft JO11 (7X7) – Laakkwartier JO11 (7X7)   1-8

woensdag 29 maart 2017
17J11718  GDA JO11 (7X7) – KMD JO11 (7X7)   2-3
17J11719  Die Haghe JO11 (7X7) – DHC JO11 (7X7)   2-1
17J11720  BSC’68 JO11 (7X7) – SVH JO11 (7X7)   0-2
17J11721  Semper Altius JO11 (7X7) – Quick JO11 (7X7)   4-1
17J11724  Quick Steps JO11 (7X7) – ODB JO11 (7X7)   4-1

woensdag 5 april 2017
17J11722  Wilhelmus JO11 (7X7) – REMO JO11 (7X7)   2-3

woensdag 12 april 2017
17J11723  Leidschenveen JO11 (7X7) – VELO JO11 (7X7)   3-5

 

1/4 FINALE

maandag 10 april 2017

17J11728  Semper Altius JO11 (7X7) – KMD JO11 (7X7)   4-0

woensdag 12 april 2017
17J11725  REMO JO11 (7X7) – Laakkwartier JO11 (7X7)   3-3  Laakkwartier w.n.s.
17J11727  Quick Steps JO11 (7X7) – SVH JO11 (7X7)   3-0

donderdag 20 april 2017
17J11726  Die Haghe JO11 (7X7) – VELO JO11 (7X7)   1-1 Die Haghe w.n.s.

1/2 FINALE

woensdag 10 mei 2017
17J11729  Quick Steps JO11 (7X7) – Die Haghe JO11 (7X7)   2-10
17J11730  Semper Altius JO11 (7X7) – Laakkwartier JO11 (7X7)   0-1

FINALE

zaterdag 10 juni 2017
17J11731  09:30 uur  Die Haghe JO11 (7×7) – Laakkwartier JO11 (7×7) 3-2

1E RONDE

woensdag 8 maart 2017

17J902 Scheveningen, svv JO9 – Loosduinen, s.v. JO9   4-4 (Loosduinen w.n.s.)
17J903 BMT JO9 – HBS JO9   2-13
17J905 FC ’s Gravenzande JO9 – Oliveo JO9   1-1 (FC ‘s-Gravenzande w.n.s.)
17J906 RKAVV JO9 – SEV JO9   8-3
17J907 Vredenburch JO9 – Vitesse Delft JO9   3-0
17J908 Forum Sport JO9 – Quick Steps JO9   7-0
17J909 Fc Zoetermeer JO9 – Hercules JO9   4-0
17J910 Semper Altius, rvv JO9 – KMD JO9   0-6
17J912 DSVP JO9 – Leidschenveen, sv JO9   1-6
17J914 Die Haghe, sv JO9 – Sportclub Monster JO9   0-12

donderdag 9 maart 2017
17J904 18.00 uur SVH JO9 – SVC’08 JO9 4-3

woensdag 15 maart 2017
17J901  VCS JO9 – BSC’68 JO9   1-0
17J911  Westlandia JO9 – Erasmus, sv JO9   12-0

woensdag 22 maart 2017
17J913  TAC’90 JO9 – Oosterheem, sv JO9   0-6

Vrijgeloot: DHC JO9, DSO, JO9 DWO JO9, GDA JO9, GSC ESDO JO9, HVV JO9, hvv Laakkwartier JO9, Lyra, vv JO9, Nootdorp, sv JO9, ODB JO9, Quick JO9, RKDEO JO9, VELO JO9, Verburch JO9, Voorschoten’97 JO9, VUC JO9, Wilhelmus JO9 en Wippolder, sv JO9

2E RONDE

maandag 20 maart 2017 
17J922  HVV JO9 – Leidschenveen JO9 1-3

woensdag 22 maart 2017
17J915 Verburch JO9 – Quick JO9   5-1
17J918 DSO JO9 – Nootdorp JO9   5-3
17J919 Laakkwartier JO9 – RKDEO JO9   2-7
17J920 sc Monster JO9 – SVH JO9   0-0  (sc Monster w.n.s. 3-2)
17J923 HBS JO9 – Vredenburch JO9 2-0
17J924 Voorschoten’97 JO9 – Fc Zoetermeer JO9 7-2
17J925 Wilhelmus JO9 – RKAVV JO9   2-3
17J926 DHC JO9 – GSC ESDO JO9   4-1
17J928 Lyra JO9 – KMD JO9   4-3
17J930 sv Loosduinen JO9 – Forum Sport JO9   1-2

donderdag 23 maart 2017
17J917 ODB JO9 – VUC JO9   4-2

maandag 27 maart 2017
17J916 GDA JO9 – VCS JO9   6-0

dinsdag 28 maart 2017
17J921 Wippolder JO9 – Fc ’s Gravenzande JO9   1-8  (terrein FC ’s Gravenzande)
17J927 VELO JO9 – Westlandia JO9   5-1

donderdag 30 maart 2017
17J929 Oosterheem JO9 – DWO JO9 4-0

1/8 FINALE

woensdag 5 april 2017
17J931  HBS JO9 – Forum Sport JO9   1-3
17J934  RKDEO JO9 – Voorschoten’97 JO9   2-5
17J935  DHC JO9 – Verburch JO9   0-6
17J936  Lyra, vv JO9 – DSO, JO9   3-1
17J938  RKAVV JO9 – FC ’s Gravenzande JO9   2-2  RKAVV w.n.s.

donderdag 6 april 2017
17J933  Oosterheem, sv JO9 – GDA JO9   4-2

maandag 10 april 2017
17J937  18.30 uur  Leidschenveen, sv JO9 – ODB JO9 1-1 ODB w.n.s.

woensdag 12 april 2017
17J932  VELO JO9 – sc Monster JO9   4-0

1/4 FINALE

dinsdag 18 april 2017
17J941  RKAVV JO9 – sv Oosterheem JO9   4-2

woensdag 19 april 2017
17J940  Forum Sport JO9 – Voorschoten’97 JO9   5-2

donderdag 20 april 2017
17J942  ODB JO9 – vv Lyra JO9   3-2

woensdag 17 mei 2017
17J939  VELO JO9 – Verburch JO9   2-2  VELO w.n.s. (1-0)

1/2 FINALE

dinsdag 16 mei 2017
17J944  ODB JO9 – RKAVV JO9   5-0

woensdag 24 mei 2017
17J943  VELO JO9 – Forum Sport JO9   5-0

FINALE

zaterdag 10 juni 2017
17J945  09:30 uur  VELO JO9 – ODB JO9 3-0

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.