Jeugd Jongens 2018

1E RONDE

Woensdag 21 maart 2018
182201 18.30  SVC’08 JO17 – Vitesse Delft JO17 1-4
182203 18.30  Celeritas, hsv JO17 – HBS JO17 0-8
182204 18.30  Semper Altius JO17 – Voorschoten’97 JO17 0-4
182205 18.30  DHL JO17 – Laakkwartier JO17 0-10
182206 18.30  REMO JO17 – VUC JO17 3-2
182207 18.30  BMT JO17 – BSC’68 JO17 3-3 BMT w.n.s.
182208 19.45  KMD JO17 – DSVP JO17 1-3
182210 18.30  Nootdorp, sv JO17 – Die Haghe JO17 2-4
182211 18.30  TAC’90 JO17 – Wilhelmus JO17 0-5
182212 18.30  DUNO JO17 – DWO JO17 0-5
182214 20.00  WIK JO17 – Lyra JO17 1-3
182215 18.30  SVH JO17 – Verburch JO17 4-1

Donderdag 22 maart 2018
182202  18.30  ODB JO17 – Quintus JO17  3-0 reglementair (Quintus teruggetrokken)

Maandag 26 maart 2018
182209 GSC ESDO JO17 – Graaf Willem II VAC JO17 1-4

Donderdag 29 maart 2018
182213 20.00 Leidschenveen, sv JO17 – VCS JO17 3-6

2E RONDE

dinsdag 3 april 2018
182218 18.30 ODB JO17 – Scheveningen, svv JO17 0-8
182219 18.30 Concordia, dsv JO17 – HBS JO17 2-2 (HBS w.n.s. 3-4)

woensdag 4 april 2018
182217 20.00 RKAVV JO17 – Fc ‘s-Gravenzande JO17 2-1
182220 18.30 Voorschoten’97 JO17 – DSO JO17 2-6
182222 20.00 Forum Sport JO17 – VELO JO17 0-7
182223 18.30 REMO JO17 – BMT JO17 1-3
182224 18.30 Zoetermeer, Fc JO17 – DSVP JO17 3-1
182225 18.30 Graaf Willem II VAC JO17 – Oliveo JO17 3-3 OLIVEO w.n.s.
182226 18.30 GDA JO17 – Die Haghe JO17 1-1 Die Haghe w.n.s.
182228 18.30 DWO JO17 – Westlandia JO17 3-0 reglementair (Westlandia teruggetrokken)
182229 18.30 RKDEO JO17 – VCS JO17 5-0
182230 18.30 Lyra JO17 – DHC JO17 0-2
182231 18.30 SVH JO17 – Quick JO17 2-7

donderdag 5 april 2019
182227 19.30 Wilhelmus JO17 – Hercules, hvv JO17 3-2

dinsdag 10 april 2018
182216 Vitesse Delft JO17 – Den Hoorn JO17 1-3

woensdag 11 april 2018
182221 Vredenburch, krsv JO17 – Laakkwartier JO17 5-2

3E RONDE

woensdag 18 april
182233 DSO JO17 – Wilhelmus JO17   5-0
182234 RKAVV JO17 – RKDEO JO17   1-1 RKAVV w.n.s (5-4)
182235 DWO JO17 – HBS JO17   0-7
182239 Quick JO17 – Vredenburch JO17   2-0

maandag 23 april
182238 FC Zoetermeer JO17 – Den Hoorn JO17   5-5 Den Hoorn w.n.s.

woensdag 25 april
182237  VELO JO17 – BMT JO17   3-1

woensdag 2 mei
182236 uur DHC JO17 – OLIVEO JO17 7-2

zaterdag 5 mei
182232 Scheveningen JO17 – Die Haghe JO17 3-1

KWARTFINALE

maandag 7 mei 2018
182240  DSO JO17 – HBS JO17  4-1

woensdag 9 mei 2018
182242  Den Hoorn JO17  – Quick JO17   2-3

dinsdag 22 mei 2018
182241   DHC JO17 – VELO JO17  0-5

woensdag 23 mei 2018
182243   Scheveningen JO17 – RKAVV JO17   0-1

HALVE FINALE

woensdag 30 mei 2018
182244  VELO JO17 – RKAVV JO17   6-0

woensdag 6 juni 2018
182245  DSO JO17 – Quick JO17   4-0

FINALE

zaterdag 16 juni 2018
182246  13.00 uur  VELO JO17 – DSO JO17 6-2

1E RONDE

woensdag 7 maart 2018
182101  Leidschenveen, sv JO15 – WIK JO15   0-3

2E RONDE

programma dinsdag 13 maart 2018
182112 ODB JO15 – Vredenburch, krsv JO15 0-6
182114 DSVP JO15 – Verburch JO15 0-9

programma woensdag14 maart 2018
182102 BMT JO15 – Vitesse Delft JO15 0-1
182103 Quick Steps JO15 – Die Haghe JO15 0-9
182104 Concordia, dsv JO15 – DHL JO15 4-1
182105 Laakkwartier JO15 – Lyra JO15 1-0
182106 DUNO JO15 – Erasmus, sv JO15 7-0
182107 BSC’68 JO15 – Jong ADO Den Haag VR 3-0
182108 KMD JO15 – Sportclub Monster JO15 3-1
182109 VUC JO15 – VCS JO15 0-8
182110 Scheveningen, svv JO15 – DWO JO15 3-2
182111 Graaf Willem II VAC JO15 – Nootdorp, sv JO15 BNO
182113 SVC’08 JO15 – Wilhelmus JO15 0-4
182116 GSC ESDO JO15 – Wippolder JO15 6-0
182117 Semper Altius JO15 – WIK JO15 WIK teruggetrokken

programma donderdag 15 maart 2018
182115 SVH JO15 – SEV JO15 11-0

3E RONDE

Woensdag 21 maart 2018
182133 Westlandia JO15 – DHC JO15   1-1 Westlandia JO15 w.n.s.

Woensdag 28 maart 2018
182118  RKAVV JO15 – Vitesse Delft JO15    2-3
182121  Concordia, dsv JO15 – Laakkwartier JO15   2-2 Concordia w.n.s.
182123  HBS JO15 – DUNO JO15   7-0
182125  KMD JO15 – VCS JO15   3-1
182128  Vredenburch, krsv JO15 – DSO JO15   2-5
182130  Voorschoten’97 JO15 – Verburch JO15 1-4
182131  SVH JO15 – Quick JO15   0-11
182132  GSC ESDO JO15 – Semper Altius JO15   8-1

Zaterdag 31 maart 2018
182122 10.30 GDA JO15 – Hercules, hvv JO15 4-1
182129 Wilhelmus JO15 – Zoetermeer, Fc JO15 7-0

Woensdag 4 april 2018
182119  18.00 Forum Sport JO15 – Den Hoorn JO15 3-0 reglementair (Den Hoorn teruggetrokken)
182126 19.00 Scheveningen JO15 – HVV JO15 1-3

Donderdag 5 april 2018
182127 18.30 Graaf Willem II VAC JO15 – VELO JO15 4-1

Maandag 9 april 2018
182124  BSC’68 JO15 – FC ‘s-Gravenzande JO15 3-1

Dinsdag 17 april 2018
182120 18.30 Die Haghe JO15 – RKDEO JO15 0-3 Die Haghe teruggetrokken

4E RONDE

Woensdag 25 april 2018
182138   HBS JO15 – Forum Sport JO15   3-0
182139   KMD JO15 – Westlandia JO15   1-3
182140   Vitesse Delft JO15 – BSC’68 JO15   1-2

Woensdag 2 mei 2018
182134  DSO JO15 – Concordia JO15  3-0

Maandag 7 mei 2018
182137  Verburch JO15 – RKDEO JO15  4-1

Woensdag 9 mei 2018
182135  Quick JO15 – GSCESDO JO15   2-2  Quick w.n.s.  (terrein GSC ESDO)

Woensdag 16 mei 2018
182136  HVV JO15 – GDA JO15 (terrein GDA)   2-2  GDA w.n.s. (4-5)

Donderdag 17 mei 2018

182141  Graaf Willem II VAC JO15 – Wilhelmus JO15   2-2   Gr. Willem II VAC w.n.s.

KWARTFINALE

Woensdag 23 mei 2018
182144  Graaf Willem.II VAC JO15 – HBS JO15   3-1
182143  DSO JO15 – Westlandia JO15   0-1
182145  BSC’68 JO15 – GDA JO15   4-3

woensdag 30 mei 2018
182142 Quick JO15 – Verburch JO15    2-1 (terrein Verburch)

HALVE FINALE

woensdag 6 juni 2018
182146  Westlandia JO15 – Graaf Willem II-VAC JO15   4-2
arbiter Remco Brinkman

182147  BSC’68 JO15 – Quick JO15   0-1
arbiter Ruud Rolandus Boers

FINALE

zaterdag 16 juni 2018
182148  12.45 uur  Westlandia JO15 – Quick JO15 0-0 Quick w.n.s.

1E RONDE

programma dinsdag 20 maart 2018
182048  dsv Concordia JO13 – HVV JO13 1-1 (HVV JO13 w.n.s. (1-4)

programma woensdag 21 maart 2018
182001  VUC JO13 – BSC’68 JO13 2-4
182002  ODB JO13 – GDA JO13 (terrein GDA) 0-12
182003  WIK JO13 – Vredenburch, krsv JO13 0-3
182004  Erasmus, sv JO13 – VCS JO13 8-1
182005  BMT JO13 – Leidschenveen, sv JO13 4-6
182007  Quick Steps JO13 – HMC JO13 14-2
182008  Sportclub Monster JO13 – Lyra JO13 0-2
182010  Laakkwartier JO13 – REMO JO13 2-1
182011  Wilhelmus JO13 – Die Haghe JO13 2-0
182014  Scheveningen, svv JO13 – Hercules, hvv JO13 0-3
182015  SVC’08 JO13 – DWO JO13 1-4
182016  Vitesse Delft JO13 – SVH JO13 4-4 Vitesse Delft w.n.s.

donderdag 22 maart 2018
182006  KMD JO13 – Voorschoten’97 JO13 1-1 KMD w.n.s.

dinsdag 27 maart 2018
182009  Semper Altius JO13 – DUNO JO13 1-0

woensdag 28 maart 2018
182012  SEV JO13 – DSVP JO13 0-2
182013  Oliveo JO13 – Graaf Willem II VAC JO13 1-3

2E RONDE

woensdag 11 april 2018
182017 BSC’68 JO13- DHC JO13 0-6
182018 HVV JO13- GDA JO13 (terrein GDA) 4-1
182019 Vredenburch, krsv JO13 – DHL JO13 5-2
182020 Erasmus, sv JO13 – Zoetermeer, Fc JO13 0-12
182022 Westlandia JO13 – Leidschenveen, sv JO13 13-2
182025 Semper Altius JO13 – Den Hoorn JO13 0-6
182026 Laakkwartier JO13 – RKDEO JO13 2-4
182027 Wilhelmus JO13 – DSO JO13 1-1 Wilhemus w.n.s.
182030 VELO JO13 – Forum Sport JO13 1-1 VELO w.n.s (5-4)
182031 Hercules, hvv JO13 – DWO JO13 7-0

donderdag 12 april 2018

182023 18.30 KMD JO13 – Quick Steps JO13 0-7

maandag 16 april 2018
182024 Nootdorp, sv JO13 – Lyra JO13 1-3

donderdag 19 april 2018
182028 Quick JO13 – DSVP JO13 7-0

maandag 23 april 2018
182032 Vitesse Delft JO13 – HBS JO13 0-7

dinsdag 24 april 2018
182029 Graaf Willem II VAC JO13 – Fc ‘s-Gravenzande JO13 4-3

woensdag 25 april 2018
182021 18.30 GSC ESDO JO13 – RKAVV JO13  3-4 (Terrein RKAVV)

[/tab]

3E RONDE

dinsdag 24 april 2018
182036 Quick Steps JO13- HVV JO13 2-1

woensdag 25 april 2018
182034 Graaf Willem II VAC JO13 – Wilhelmus JO13 2-2 Wilhelmus w.n.s.
182035 LYRA JO13 – DHC JO13 4-4 DHC w.n.s (6-7)
182038 Hercules JO13 – Den Hoorn JO13 4-0
182039 RKDEO JO13 – VELO JO13 4-1
182040 Zoetermeer JO13 – Vredenburch JO13 5-1

woensdag 9 mei 2018
182033 18.30 uur  RKAVV JO13 – HBS JO13 1-6

woensdag 16 mei 2018
182037  Westlandia JO13 –  Quick JO13   1-1  Quick w.n.s. 3-4

KWARTFINALE

woensdag 16 mei 2018
182041  Wilhelmus JO13 – Zoetermeer JO13   1-0
182043  DHC JO13- Quick Steps JO13   3-2

woensdag 23 mei 2018
182044  RKDEO JO13 – HBS JO13   1-0

woensdag 30 mei 2018
182042  Quick JO13 – HVV Hercules JO13   0-1

[/tab]

HALVE FINALE

woensdag 6 juni 2018
182045   Wilhelmus JO13 – HVV Hercules JO13   0 -1
182046   DHC JO13 – RKDEO JO13   3-3  RKDEO w.n.s.

FINALE

zaterdag 16 juni 2018
182047  11.00 uur  HVV Hercules JO13 – RKDEO JO13 0-5

1E RONDE

dinsdag 3 april 2018
181905 Wippolder JO12 – Westlandia JO12 3-3 Westlandia w.n.s. (6-7)

woensdag 4 april 2018
181901 Laakkwartier JO12 – HBS JO12 0-3 reglementair TNO
181902 Leidschenveen, sv JO12 – DSVP JO12 0-1
181903 RKAVV JO12 – Scheveningen, svv JO12 8-3
181904 SEV JO12 – Graaf Willem II VAC JO12 0-3 reglementair SEV teruggetrokken
181906 Quick JO12 – VELO JO12 1-2
181907  Fc ‘s-Gravenzande JO12 – Voorschoten’97 JO12 6-1
181908 Zoetermeer, Fc JO12 – Wilhelmus JO12 2-2 FC Zoetermeer w.n.s. (5-4)

KWARTFINALE

donderdag 19 april 2018
181912 HBS JO12 – Graaf Willem II VAC JO12   1-1 HBS w.n.s.

woensdag 25 april 2018
181909 Westlandia JO12 – VELO JO12   5-3
181911  FC ’s-Gravenzande JO12 – RKAVV JO12   6-1

woensdag 9 mei 2018
181910 DSVP JO12 – FC Zoetermeer JO12 0-1

HALVE FINALE

woensdag 16 mei 2018
181913  HBS JO12 -Westlandia JO12  0-2
181914  Fc’s-Gravenzande JO12 -FC Zoetermeer JO12   6-0

FINALE

zaterdag 16 juni 2018
181915  11:00 uur  Westlandia JO12 – Fc ’s Gravenzande JO12 3-0

 

1E RONDE

woensdag 7 maart 2018
181801 18.30 BMT JO11 – Hercules, hvv JO11   2-3
181803 18.30 Scheveningen, svv JO11 – SVH JO11   2-2 Scheveningen w.n.s.
181804 18.30 HMC JO11 – ODB JO11   BNO
181805 18.30 SVC’08 JO11 – Quick Steps JO11   6-5
181806 18.30 REMO JO11 – Laakkwartier JO11   1-3
181807 18.30 Leidschenveen, sv JO11 – VCS JO11   1-12
181808 18.30 Erasmus, sv JO11 – DUNO JO11   0-4
181809 18.30 Die Haghe JO11 – Semper Altius JO11   8-0
181811 18.30 VUC JO11 – Sportclub Monster JO11  BNO
181812 18.30 Wippolder JO11 – Vitesse Delft JO11   2-1

donderdag 8 maart 2018
181802 18.00 Oosterheem, sv JO11 – WIK JO11   1-4

programma 14 maart 2018
181810 18.30 Vredenburch, krsv JO11 – Oliveo JO11   6-2
181844 18.30 SEV JO11 – HVV JO11   4-2

2E RONDE

dinsdag 27 maart 2018
181827  RKAVV JO11 – Voorschoten’97 JO11 1-10

woensdag 28 maart 2018
181813  Hercules, hvv JO11 – Forum Sport JO11 6-1
181814  WIK JO11 – Concordia, dsv JO11 2-10
181815  Westlandia JO11 – Scheveningen, svv JO11 12-1
181817  HMC JO11 – Den Hoorn JO11 1-4
181820  Laakkwartier JO11 – GDA JO11 1-4
181822  DUNO JO11 – DHC JO11 1-12
181823   Fc ‘s-Gravenzande JO11 – Die Haghe JO11 6-0
181826  VUC JO11 – HBS JO11 3-12

donderdag 29 maart 2018
181821    KMD JO11 – VCS JO11 4-5

woensdag 4 april 2018
181819  DSVP JO11 – Verburch JO11 3-3 Verburch w.n.s.
181824  Vredenburch JO11 – SEV JO11 5-3

maandag 9 april 2018
181818  GSC ESDO JO11 – SVC’08 JO11 2-1

dinsdag 10 april 2018
181825  18.00  Quick JO11 – VELO JO11 2-0

woensdag 11 april 2018
181816 Graaf Willem II VAC JO11 – Lyra JO11 0-1

programma 12 april 2018
181828 Wilhelmus JO11 – Wippolder JO11 15-0

3E RONDE

programma 16 april 2018
181829 Voorschoten’97 JO11 – Wilhelmus JO11 4-1

programma 17 april 2018
181831 FC ’s-Gravenzande JO11 – DHC JO11 1-5

programma 18 april 2018
181833 VCS JO11 – Vredenburch JO11 1-1 VCS w.n.s. (5-3)
181834 HBS JO11 – Lyra JO11 3-0 reglementair (Lyra teruggetrokken)
181835 Concordia JO11 – GSC ESDO JO11 (terrein GSC ESDO) 2-1
181836 Quick JO11 – HVV Hercules JO11 11-1

programma 23 april 2018
181830 Verburch JO11 – Westlandia JO11 3-2
181832 GDA JO11 – Den Hoorn JO11 3-9

KWARTFINALE

woensdag 9 mei 2018
181839  DHC JO11 – Voorschoten’97 JO11  6-3
181840  VCS JO11 – Quick JO11  3-0 

maandag 14 mei 2018
181838  Den Hoorn JO11 – Concordia JO11   7-3

donderdag 17 mei 2018
181837  Verburch JO11 – HBS JO11   5-7

HALVE FINALE

woensdag 30 mei 2018
181841  DHC JO11 – VCS JO11   5-1
181842  HBS JO11 – Den Hoorn JO11   3-2

FINALE

zaterdag 16 juni 2018
181843   09.30 uur  DHC JO11 – HBS JO11 2-2 DHC w.n.s.

1E RONDE

dinsdag 13 maart
181706  Oosterheem, sv JO10 – VELO JO10   1-4

woensdag 14 maart 2018
181701  Verburch JO10 – Concordia, dsv JO10   6-2
181702  Scheveningen, svv JO10 – HBS JO10   0-7
181703  DHC JO10 – Oliveo JO10   5-1
181705  Graaf Willem II VAC JO10 – Westlandia JO10   1-8
181707  VUC JO10 – Zoetermeer, Fc JO10   5-2
181708  Laakkwartier JO10 – SEV JO10   4-2
181709  DSVP JO10 – Wilhelmus JO10   3-8
181725  Nootdorp JO10 – HVV JO10   1-5

woensdag 28 maart 2018
181704 18.30 GDA JO10 – SVC’08 JO10  3-0 (terrein SVC’08)

2E RONDE

woensdag 4 april 2018
181710  RKAVV JO10 – DHC JO10   2-5
181711  GDA JO10 – Leidschenveen, sv JO10   0-4
181712  Voorschoten’97 JO10 – VUC JO10   10-2
181714  HVV JO10 – Fc ‘s-Gravenzande JO10   3-1 (terrein FC ‘s-Gravenzande)
181717  Laakkwartier JO10 – Quick JO10   2-12 

woensdag 11 april 2018
181713  Verburch JO10 – VELO JO10   5-1
181716  GSC ESDO JO10 – Wilhelmus JO10  4-7

woensdag 18 april 2018
181715 Westlandia JO10 – HBS JO10   0-2

KWARTFINALE

woensdag 25 april 2018
181718 Leidschenveen JO10 – HVV JO10   7-1
181719 Voorschoten’97 JO10 – Verburch JO10   1-4
181720 HBS JO10 – Wilhelmus JO10   3-1
181721 Quick JO10 – DHC JO10   2-4

HALVE FINALE

woensdag 16 mei 2018

181722  Leidschenveen JO10 – Verburch JO10   2-2  Verburch w.n.s.
181723  HBS JO10 – DHC JO10   2-2  HBS w.n.s

FINALE

zaterdag 16 juni 2018
181724  09.30 uur  Verburch JO10 – HBS JO10 2-2 Verburch w.n.s.

 

1E RONDE

woensdag 7 maart 2018
181601  Den Hoorn JO9 – Semper Altius JO9   17-2
181602  VCS JO9 – KMD JO9   3-3 KMD w.n.s (3-4)
181603  ODB JO9 – SVC’08 JO9   TNO
181604  Erasmus, sv JO9 – DUNO JO9   4-11
181605  Zoetermeer, Fc JO9 – Oosterheem, sv JO9   5-4
181606  GSC ESDO JO9 – Vredenburch, krsv JO9   9-2
181607  Quick Steps JO9 – Verburch JO9   3-11
181608  BMT JO9 – Hercules, hvv JO9   3-12
181609  Nootdorp, sv JO9 – DSVP JO9   5-4
181642  Graaf Willem II-VAC JO9 – HVV JO9 BNO

programma woensdag 14 maart 2018
181610 SEV JO9 – Vitesse Delft JO9 4-5

2E RONDE

woensdag 28 maart 2018
181611  Fc ‘s-Gravenzande JO9 – Forum Sport JO9   2-10
181613  DWO JO9 – VUC JO9   5-19
181614  KMD JO9 – Scheveningen, svv JO9  4-6
181615  VELO JO9 – SVC’08 JO9   5-3
181616  DUNO JO9 – DHC JO9  2-23
181617  Leidschenveen, sv JO9 – Zoetermeer, Fc JO9   6-4
181620  Sportclub Monster JO9 – Die Haghe JO9   10-2
181621  Lyra JO9 – Voorschoten’97 JO9   1-2
181623  Hercules, hvv JO9 – Wilhelmus JO9   8-5
181624  Laakkwartier JO9 – Nootdorp, sv JO9   3-3 Laakkwartier w.n.s. 4-2
181625  RKDEO JO9 – DSO JO9   4-6

woensdag 4 april 2018
181612  Den Hoorn JO9 – Westlandia JO9   11-5
181618  GSC ESDO JO9 – HBS JO9   4-5
181622  RKAVV JO9 – Graaf Willem II-VAC JO9   3-6
181626  Vitesse Delft JO9 – SVH JO9   6-2

maandag 9 april 2018
181619  Quick JO9 – Verburch JO9 10-2

3E RONDE

programma maandag 16 april 2018
181628 Vitesse Delft JO9 – Den HoornJO9 6-6 Den Hoorn w.n.s

programma woensdag 18 april 2018
181627 VELO JO9 – VUC JO9 2-4
181629 HBS JO9 – DHC JO9 2-5
181630 Scheveningen JO9 – DSO JO9 1-3
181631 Forum Sport JO9 – Quick JO9 4-6
181632 Sportclub Monster JO9 – Laakkwartier JO9 7-2
181633 Voorschoten’97 JO9 – Leidschenveen JO9 9-2 (terrein Leidschenveen)
181634 Graaf Willem II VAC JO9 – Hercules JO9 1-6

KWARTFINALE

woensdag 9 mei 2018
181635  DHC JO9 – DSO JO9   3-0
181637  Sportclub Monster JO9 – Den Hoorn JO9   2-7

maandag 14 mei 2018
181638 HVV Hercules JO9 – VUC JO9   5-5 Hercules w.n.s.

donderdag 17 mei 2018
181636 Voorschoten’97 – Quick JO9   5-6

HALVE FINALE

woensdag 30 mei 2018
18639  HVV Hercules JO9 – DHC JO9   4-2

zaterdag 2 juni 2018
18640  Den Hoorn JO9 – Quick JO9   2-4

FINALE

zaterdag 16 juni 2018
18641  HVV Hercules JO9 – Quick JO9 4-14

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.