Jeugd Meisjes 2018

POULE A
181401  09-04-2018   DSVP MO19 – DSO MO19   12-0
181403  25-04-2018  DSO MO19 – Vredenburch, krsv MO19  3-0  Vredenburch teruggetrokken
181405  09-05-2018  Vredenburch, krsv MO19 – DSVP MO19  0-3  Vredenburch teruggetrokken

POULE B
181402 28-03-2018 Lyra MO19 – VELO MO19    2-5
181404 18-04-2018 Forum Sport MO19 – Lyra MO19  4-1
181406  09-05-2018  VELO MO19 – Forum Sport MO19  6-3

Halve finale

woensdag 30 mei 2018

181407  DSVP MO19 – Forum Sport MO19   2-2  Forum Sport w.n.s. (4-5)  
scheidsrechter Omar Moussaoui

zaterdag 2 juni 2018

181408  VELO MO19 – DSO MO19  13-3
scheidsrechter Simon Taal

Finale

zaterdag 16 juni 2018
181409  12.45 uur  Forum Sport MO19 – VELO MO19 8-0

1E RONDE

woensdag 21 maart 2018

181301  SVH MO17 – KMD MO17   0-1
181302 DSVP MO17 – Concordia, dsv MO17   2-2 Concordia w.n.s.
181303 Leidschenveen, sv MO17 – Lyra MO17   1-6
181305 VELO MO17 – Fc ‘s-Gravenzande MO17   4-3
181306 RKDEO MO17 – Westlandia MO17   1-4

woensdag 18 april 2018

181304  RKAVV MO17 – DSO MO17   4-2

KWARTFINALE

woensdag 25 april 2018

181307  VELO MO17 – Graaf Willem II-VAC MO17  1-7
181308  KMD MO17 – Concordia MO17 1-16
181309  Westlandia MO17 – Lyra MO17 4-3

woensdag 9 mei 2018

181310  RKAVV MO17 – Die Haghe MO17 0-1

HALVE FINALE

woensdag 23 mei 2018

181311  Graaf Willem II VAC MO17 – Concordia, dsv MO17  2-7
181312  Westlandia MO17 – Die Haghe MO17  0-10

FINALE

zaterdag 16 juni 2018

181313  12.45 uur  Concordia, dsv MO17 – Die Haghe MO17 4-3

1E RONDE

Woensdag 14 maart 2018
181201  Lyra MO15 – Semper Altius MO15   3-0  reglementair (Semper Altius teruggetrokken)
181202  SVH MO15 – VELO MO15   0-1

2E RONDE

woensdag 11 april 2018

181203  RKDEO MO15 – Concordia, dsv MO15  3-0 reglementair Concordia teruggetrokken
181204  KMD MO15 – Leidschenveen, sv MO15  2-2 KMD w.n.s.
181205  Die Haghe MO15 – VELO MO15  9-0
181207  Forum Sport MO15 – DSO MO15  4-5
181208 LYRA MO15 – Graaf Willem II VAC MO15  1-4
181210  Laakkwartier MO15 – RKAVV MO15  3-2

woensdag 18 april 2018

181209  Zoetermeer, Fc MO15 – DSVP MO15   1-10

disndag 24 april 2018

181206  Westlandia MO15 – Quick MO15   8-4

KWARTFINALE

maandag 14 mei 2018

181214  DSO MO15 – Die Haghe MO15  3-3   Die Haghe w.n.s. 3-4

dinsdag 15 mei 2018

181213  RKDEO MO15 – Laakkwartier MO15   4-6

woensdag 23 mei 2018
181211  DSVP MO15 – Graaf Willem II VAC MO15   6-0

maandag 28 mei 2018
181212  KMD MO15 – Westlandia MO15   5-1

HALVE FINALE

woensdag 30 mei 2018

181215  Laakkwartier MO15 – DSVP MO15   1-3

maandag 4 juni 2018

181216  19.00 uur  Die Haghe MO15 – KMD MO15 4-0

FINALE

zaterdag 16 juni 2018
181217  11.00 uur  DSVP MO15 – Die Haghe MO15 1-1 Die Haghe w.n.s.

1E RONDE

Dinsdag 27 maart
181101  Lyra MO13 – VELO MO13   14-3

2E RONDE

Woensdag 14 maart 2018
181106  DSVP MO13 – Quick MO13  10-0 

Woensdag 21 maart 2018
181102  Die Haghe MO13 – RKAVV MO13  0-15
181104  Zoetermeer, Fc MO13 – SVH MO13  1-0
181107  Laakkwartier MO13 – Graaf Willem II VAC MO13  2-6
181108  Concordia, dsv MO13 – SVC’08 MO13  2-2 SVC’08 w.n.s. (1-4)
181109  Forum Sport MO13 – KMD MO13  7-1

Dinsdag 27 maart 2018
181103  RKDEO MO13 – DSO MO13   3-9

dinsdag 10 april 2018
181105  Lyra MO13 – Leidschenveen, sv MO13  1-4

KWARTFINALE

maandag 16 april 2018
181112  DSVP MO13 – Graaf Willem II VAC MO13   6-1

woensdag 18 april 2018
181113  SVC’08 MO13 – Forum Sport MO13   1-5

donderdag 18 april 2018
181111  FC Zoetermeer MO13 – Leidschenveen MO13   4-3 (terrein Leidschenveen)

woensdag 16 mei 2018
181110   RKAVV MO13 – DSO MO13   3-4

HALVE FINALE

woensdag 23 mei 2018
181115   DSVP MO13 – Forum Sport MO13   7-1

woensdag 6 juni 2018
181114   DSO MO13 – Zoetermeer, Fc MO13   11-2

FINALE

zaterdag 16 juni 2018

181116  11.00 uur  DSO MO13 – DSVP MO13 1-7

1E RONDE

maandag 12 maart 2018
181007  RKDEO MO11 – Leidschenveen, sv MO11   8-0

woensdag 14 maart 2018
181001  DSO MO11 – SVH MO11   BNO
181002  Concordia, dsv MO11 – Forum Sport MO11   1-2
181003  DSVP MO11 – Laakkwartier MO11   4-1
181004  Lyra MO11 – GDA MO11   1-2
181006  Quick MO11 – RKAVV MO11   12-0

donderdag 15 maart 2018
181005  KMD MO11 – Graaf Willem II VAC MO11   4-9

KWARTFINALE

dinsdag 10 april 2018
181008  Forum Sport MO11 –  RKDEO MO11   1-2

woensdag 11 april 2018
181009  DSO MO11 – DSVP MO11   0-3
181010  GDA MO11 – Graaf Willem II-VAC MO11   1-9
181011  SVC’08 MO11 – Quick MO11   0-1

HALVE FINALE

woensdag 16 mei 2018
181013  RKDEO MO11 – Quick MO11   7-2

woensdag 23 mei 2018
181012  Graaf Willem II VAC MO11 – DSVP MO11   2-1

FINALE

zaterdag 16 juni 2018
181014  09.30 uur  Graaf Willem II VAC MO11 – RKDEO MO11 2-2 RKDEO w.n.s.

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.