Sir Winston Cup (Mannen) 2017

Zaterdag 10 juni 2017 (terrein SVC’08)
17S77 Vitesse Delft – Westlandia (zon) 3-4

woensdag 15 mei 2013

13V013 DWO VR1 – VUC VR1 3 – 1
13V014 DSVP VR1 Vredenburch VR1 DSVP VR1 teruggetrokken

woensdag 10 mei 2017
17S75 Te Werve – Westlandia (zon) 0-3

donderdag 1 juni 2017
17S76 Vitesse Delft – Quick 4-1

 

Dinsdag 18 april 2017
17S63 HVV – Te Werve 2-5
17S64 SEP – Quick 1-7
17S66 Loosduinen – Forum Sport 1-5
17S67 Die Haghe – sv Nootdorp 0-0 Die Hage w.n.s. (3-1)
17S69 Vitesse Delft – RKDEO 1-1 Vitesse Delft w.n.s. (5-3)

Dinsdag 25 april 2017
17S65 Westlandia (zat) – Westlandia (zon) 0-2
17S68 DHC – SVC’08 2-0
17S70 Scheveningen – VUC 1-2

Dinsdag 4 april 2017
17S58 sv Erasmus – Forum Sport 0-9
17S59 Westlandia (zon) – TAC’90 (zat) 3-0 TAC’90 teruggetrokken
17S61 RKDEO – DSO 4-2
17S62 Oliveo – Nootdorp 0-0 (Nootdorp w.n.s. 6-7)

Woensdag 5 april 2017
17S60 Westlandia (zat) – BMT 4-2

Vrijgeloot: Quick, VUC, Loosduinen, DHC, winnaar Duindorp sv / Vitesse Delft, Scheveningen, SEP, SVC’08, Die Haghe, HVV en Te Werve

Dinsdag 21 maart 2017
17S37 Madestein (zat) – BMT 0-4
17S38 sv Erasmus – GDA (zat) 2-1
17S40 Loosduinen – GDA (zon) 2-2 Loosduinen w.n.s. (4-1)
17S41 Scheveningen – Lyra 4-0
17S42 RKDEO – Stompwijk’92 6-1
17S43 Oosterheem – Forum Sport 0-3 (Oosterheem teruggetrokken)
17S45 Quick – sc Monster 5-1
17S46 Oliveo – Haagse Hout 4-3
17S47 HBS – Nootdorp 1-3
17S48 TAC’90 (zat) – Den Hoorn 3-2
17S50 VELO (zon) – VUC 3-4
17S52 HVV – Wanica Star (zon) 1-0
17S53 Westlandia (zon) – Laakkwartier (zon) 5-1
17S55 SVC’08 – RKAVV 3-2
17S56 Schipluiden – DHC 0-3 (Schipluiden teruggetrokken)
17S57 Maasdijk – DSO 2-4

Dinsdag 28 maart 2017
17S39 Westlandia (zat) – Madestein (zon) 8-2
17S44 Quick Steps – Te Werve 2-3
17S51 Duindorp sv – Vitesse Delft 0-2 (gestaakt na 45 min.) Uitspraak: 0-2 is eindstand
17S54 HSV Escamp – Die Haghe 0-0 (Die Haghe w.n.s. 4-5)

Woensdag 29 maart 2017
17S49 RAS – SEP 3-3 (SEP w.n.s. 2-4)

Dinsdag 28 februari 2017
17S01 Vitesse Delft – FC Zoetermeer 4-2 (gestaakt 73e minuut) Uitspraak: 4-2 is eindstand
17S14 WIK – HVV 1-1 (HVV w.n.s. 2-4)

Dinsdag 7 maart 2017
17S02 Full Speed – VUC 1-4
17S03 Blauw Zwart – sv Den Hoorn 2-6
17S04 Wanica Star (zon) – De Ster (zon) 3-0
17S05 Die Haghe – Wilhelmus 3-1
17S06 SEP – DWO 3-0
17S07 sv Madestein (zat) – Wippolder 3-2
17S08 SVC’08 – FC ‘s-Gravenzande 1-0
17S09 SVH – Westlandia (zat) 0-10
17S10 Toofan – GDA (zon) 0-6
17S11 Forum Sport – VELO (zat) 4-0
17S13 DUNO – Schipluiden 0-4
17S16 Quick Steps – Graaf Willem II-VAC 2-1
17S17 GSC ESDO (zat) – Lyra 1-2
17S18 HVV Hercules – Stompwijk’92 5-5 (Stompwijk’92 w.n.s. 3-4)
17S19 Haagse Hout – TAC’90 (zon) 2-1
17S20 Laakkwartier (zon) – Ariston’80 2-2 (Laakkwartier w.n.s 5-4)
17S21 HPSV – TAC’90 (zat) 0-3 (HPSV heeft zich teruggetrokken)
17S22 KSD Marine – Te Werve 1-7
17S23 sv Erasmus – SEV 2-1
17S24 Wanica Star (zat) – sportclub Monster 0-14
17S25 Semper Altius – sv Loosduinen 1-3
17S27 Madestein (zon) – Wateringse Veld GONA 3-2
17S29 DSVP – RKDEO 0-0 (RKDEO w.n.s. 4-5)
17S30 VELO (zon) – REMO 10-1
17S31 PGS/VOGEL – Nootdorp 1-7
17S32 Vredenburch – BMT 2-5
17S33 VCS – OLIVEO 2-6
17S34 Maasdijk – sv Houtwijk 3-0 (sv Houtwijk heeft zich teruggetrokken)
17S35 GDA (zat) – BSC’68 2-0
17S36 Oosterheem – Quintus 3-1

Woensdag 8 maart 2017
17S12 Laakkwartier (zat) – HSV Escamp 3-4

Dinsdag 14 maart 2017
17S15 ODB – DSO 1-3

Woensdag 22 maart 2017
17S28 RAS – Wassenaar 3-0 (Wassenaar teruggetrokken)

Dinsdag 21 maart 2017
17S26 Duindorp sv – GSC ESDO (zon) 1-1 Duindorp w.n.s. (3-2)

Vrijgesteld voor de 1e ronde zijn Scheveningen, HBS, Westlandia (zon), DHC, RKAVV en Quick.

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.