Sir Winston Cup (Mannen) 2018

Zaterdag 16 juni 2018
18S80  17.00 uur  Westlandia zo – FC ‘s-Gravenzande 1-1 Westlandia w.n.s.

scheidsrechter  
Luca Cantineau
assistent-scheidsrechters   Yorden Weterings & Yorick Weterings
4e official 
Angelo van Loenen

 

 

donderdag 7 juni 2018
18S79   FC ‘s-Gravenzande – BMT   6-1
scheidsrechter: Ron Karremans
assistent-scheidsrechters  Tjaard de Vries en Abderrahim Essaghir

dinsdag 12 juni 2018
18S78   Scheveningen – Westlandia (zon)   0-1
scheidsrechter Mike de Bruijn
assistent-scheidsrechters Art Zoutendijk en Mohamed Moussaoui

dinsdag 1 mei 2018
18S74   DSO – Scheveningen   2-3
scheidsrechter Remco Schul
assistent-scheidsrechters
Art Zoutendijk – Andre van Vliet

18S76   Die Haghe – BMT  1-3
scheidsrechter
Ron Karremans
assistent-scheidsrechters
Jack Koornneef – Abderrahim Essaghir

18S77   FC ‘s-Gravenzande – DHC  4-2
scheidsrechter Mike De Bruijn
assistent-scheidsrechters Yorden Weterings – Antoine Gomes

dinsdag 22 mei 2018
18S75   Westlandia (zon) – Te Werve   3-0 Te Werve teruggetrokken
scheidsrechter Bas Persoon
assistent-scheidsrechters Bob v. Lith – Nino Guergouri

dinsdag 10 april 2018
18S66  Maasdijk – DHC (zon)  4-8
18S68  BMT – VELO (zat)  3-1
18S70  DSO – Westlandia (zat)  2-1
18S71  Nootdorp – Scheveningen  1-4
18S72  FC ‘s-Gravenzande – Houtwijk (zat)  3-0 reglementair
18S73  DWO – Die Haghe  0-0 Die Haghe w.n.s.

dinsdag 17 april 2018
18S67  OLIVEO (zon) – Te Werve 2-3
18S69  HBS – Westlandia (zon) 1-3

dinsdag 20 maart
18S50  OLIVEO (zon) – Wippolder 4-0
18S51  Lyra – Nootdorp   (terrein Nootdorp) 1-6
18S52  Maasdijk – VUC  3-2
18S53  Forum Sport – Scheveningen  0-1
18S54  FC ‘s-Gravenzande – GDA (zon) 2-0
18S55  Houtwijk (za) – Schipluiden  2-2 Houtwijk w.n.s (3-2)
18S57  DWO – Vitesse Delft   3-0  reglementair
18S58  DSO – SEV  6-1
18S59  Loosduinen – HBS 0-7
18S63  BMT – RKAVV 5-3
18S64  FC Zoetermeer (zat) – DHC  3-4
18S65  VELO (zat) – HMC  3-3 (VELO w.n.s.)

dinsdag 27 maart
18S56  Westlandia (za) – Duindorp sv   8-1
18S60  Die Haghe – SVC’08   2-0

dinsdag 10 april
18S61  Westlandia (zo) – Voorschoten’97 (za)   6-2

woensdag 11 april
18S62  Te Werve – Quick   3-2

zaterdag 24 februari 2018
18S23  SEV – Semper Altius   4-1

dinsdag 6 maart 2018
18S18  Die Haghe – RAS  4-1
18S19  Graaf Willem II VAC – DWO 2-3
18S20 RKAVV – HVC’10  5-2
18S21  BMT – Wilhelmus 3-1
18S22  Laakkwartier (zon) – Nootdorp  0-0 Nootdorp w.n.s
18S24  DSVP – Forum Sport  0-2
18S25  GDA (zon)- Celeritas  9-1
18S26  Quick – Sportclub Monster  5-3
18S27  Full Speed – Maasdijk  2-3
18S28  SVH – DHC (zon)  0-7
18S29  DSO – HVV Hercules  3-0
18S30  Wippolder – GDA (zat)  4-2
18S31  VELO (zon) – OLIVEO (zon)  2-4
18S32 SVV Scheveningen – Laakkwartier (zat)  12-0
18S33  Duindorp sv – Erasmus (zon)  6-2
18S34 Erasmus (zat) – HBS  0-4
18S35 FC Zoetermeer (zon) – Houtwijk (zat)  0-2
18S38  HVV – Loosduinen  2-2  Loosduinen w.n.s.
18S39  FC ’s-Gravenzande – Den Hoorn  5-2
18S40 RKDEO – Westlandia (zon)  2-4
18S41  DUNO – VELO (zat)  4-4 VELO (zat) w.n.s.
18S42  Westlandia (zat) – BSC’68  4-0
18S43  TAC’90 (zon) – SVC’08  0-4
18S44  Lyra – PGS-VOGEL  4-0
18S45  Vitesse Delft – HDV (zon)  12-1
18S46  Schipluiden – Wassenaar   3-0  reglementair
18S47  GSC ESDO (zon) – VUC  0-2
18S49  Quick Steps – Voorschoten’97 (zat)  0-5

woensdag 7 maart 2018
18S48  Te Werve – Ariston’80  2-1

donderdag 8 maart 2018
18S37  HMC – DVV Delft  3-2  (Terrein dvv Delft)

woensdag 14 maart 2018
18S36  FC Zoetermeer (zat) – Vredenburch  2-2  FC Zoetermeer (zat) w.n.s.

dinsdag 6 februari 2018
18S01  DUNO – REMO  3-2
18S02  GDA (zat) – Toofan   3-0 reglementair
18S03  VCS (za) – HMC  4-4 HMC w.n.s.
18S05  WIK – RAS  1-3
18S06  GSC ESDO (zat) – SEV  2-4
18S10  Quick Steps – SEP  3-0
18S11  Erasmus (zat) – TAC’90 (zat)  2-1
18S12  Loosduinen – VCS (zon)  4-2
18S13  OLIVEO (zat) – DWO   1-4
18S14  Haagse Hout – FC Zoetermeer (zon)   1-1  FC Zoetermeer w.n.s.
18S15  DSVP – HMSH   2-2  DSVP w.n.s. (3-1)
18S16  Full Speed – Blauw Zwart  1-1  Full Speed w.n.s. (5-4)
18S17  HVV Hercules – Quintus   3-0  reglementair

dinsdag 13 februari 2018
18S04  Madestein (zon) – Maasdijk  0-14

dinsdag 20 februari 2018
18S07  Sportclub Monster – ODB  3-1
18S09  Madestein (zat) – Graaf Willem II-VAC  0-5

dinsdag 27 februari 2018
18S08  KSD Marine – PGS VOGEL  2-4  (terrein PGS Vogel)

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.