Zaalvoetbal Vrouwen Eredivisie B

VOETBAL 2022/2023 ZAAL EREDIVISIE VROUWEN B

Programma

Programma 3 februari

Mazzel Stars-EXS/Zwolle0-6
Drs Vijfje-ZVV Middelburg4-1
DWOW-Zeemacht1-0

Stand

GSGWGLVLPT V T
Drs Vijfje11001041
DWOW1100810
EXS/Zwolle1100760
ZVV Middelburg1001314
Mazzel Stars1001306
Zeemacht1001101
Scroll horizontaal op je smartphone