JO10

Programma

Finale
Zaterdag 22 juni 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1035 sv Nootdorp JO10 – Wilhelmus JO10 2-1

Uitslagen

Woensdag 5 juni 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1033 18:30 sv Nootdorp JO10 – Forum Sport JO10 3-3  Nootdorp w.n.s.
19J1034 17:30 Wilhelmus JO10 – HBS JO10 5-2
Woensdag 15 mei 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1029 18:30 sv Nootdorp JO10 – Quick JO10 4-4  Nootdorp w.n.s.
19J1030 18:30 HBS JO10 – Fc ‘s-Gravenzande JO10 2-2  HBS w.n.s.
19J1032 17:30 Wilhelmus JO10 – Westlandia JO10-1 9-1
Woensdag 22 mei 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1031 18:30 Forum Sport JO10 – Graaf Willem II-VAC JO10 8-0
Maandag 15 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1027 17:30 Wilhelmus JO10 – DHC JO10 6-3
19J1028 18:30 Quick JO10 – Den Hoorn JO10 7-2
Woensdag 17 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1021 18:30 RKDEO JO10 – HBS JO10 1-5
19J1022 18:30 SVH JO10 – Graaf Willem II-VAC JO10 3-4
19J1023 18:30 SEV JO10 – sv Nootdorp JO10 0-7
19J1024 17:00 Forum Sport JO10 – DWO JO10 8-5
19J1025 18:30 Westlandia JO10 – HVV Hercules JO10 3-0 reglementair
19J1026 18:30 Fc ‘s-Gravenzande JO10 – sc Monster JO10 5-5  Fc ‘s-Gravenzande w.n.s.
Woensdag 27 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1010 18:30 Den Hoorn JO10 – SVC’08 JO10 6-1
19J1011 18:30 Die Haghe JO10 – Forum Sport JO10 4-12
19J1012 18:30 VUC JO10 – Fc ‘s-Gravenzande JO10 3-14
19J1013 18:30 RKDEO JO10 – BSC’68 JO10 5-4
19J1014 18:00 GSC ESDO JO10 – Wilhelmus JO10 5-9
19J1015 18:30 HVV Hercules JO10 – REMO JO10 11-3
19J1016 17:30 DSVP JO10 – Quick JO10 1-6
19J1019 18:30 SEV JO10 – HVV JO10 BNO
Vrijgeloot: sc Monster JO10, Graaf Willem II-VAC JO10, Nootdorp JO10, Westlandia JO10, HBS JO10
Donderdag 28 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1017 18:30 DHC JO10 – DHL JO10 14-2
19J1018 18:00 DWO JO10 – Leidschenveen JO10 12-4
Maandag 15 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1020 18:30 FC Zoetermeer JO10 – SVH JO10 2-3
Zaterdag 2 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1001 10:15 RKAVV JO10 – Fc ‘s-Gravenzande JO10 1-6
Woensdag 13 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1003 18:30 VELO JO10 – GSC ESDO JO10 5-15
19J1004 18:30 Die Haghe JO10 – Erasmus JO10 9-7
19J1005 18:30 DSVP JO10 – Quick Steps JO10 AFGEKEURD
19J1006 18:30 DHL JO10 – Scheveningen JO10 5-2
19J1007 18:30 REMO JO10 – DUNO JO10 3-2
19J1008 18:30 SVH JO10 – Semper Altius JO10 8-2
19J1009 18:30 WIK JO10 – SEV JO10 2-10
Vrijgeloot: Den Hoorn JO10, SVC’08 JO10, Forum Sport JO10, VUC JO10, RKDEO JO10, Lyra JO10, Wilhelmus JO10, HVV Hercules JO10, Quick JO10, DWO JO10, Leidschenveen JO10, HVV JO10, Fc Zoetermeer JO10, sc Monster JO10, Graaf Willem II-VAC JO10, Nootdorp JO10, Westlandia JO10, HBS JO10
Woensdag 20 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1005 17:30 DSVP JO10 – Quick Steps JO10 9-0
Donderdag 21 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1002 18:30 Laakkwartier JO10 – DHC JO10 4-7

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.