Zaalvoetbal Heren 1e divisie A

VOETBAL 2022/2023 ZAAL 1e DIVISIE A

Programma

Programma 7 oktober

Scagha'66 -HZV Vennewater-
Futsal Rotterdam-FC Marlene 2-
uitgesteld naar 4 november.
Os Lusitanos-VIOS'79-
Zeemacht-GZV Watergras-
FC Westland-OACN Boys-

Stand

GSGWGLVLPT V T
White Stones32107149
Scagha'66 22006122
Zeemacht32016149
Os Lusitanos211041310
GZV Watergras311141212
Futsal Rotterdam3111489
HZV Vennewater310231013
FC Marlene 231023913
VIOS'7931023611
FC Westland201111011
OACN Boys30121615
Scroll horizontaal op je smartphone