Op de tweede dag van het IM Cees IJspelder-toernooi van DUNO troffen Scheveningen en de zondagploeg van Westlandia elkaar aan de Mgr.Nolenslaan. Het was een spannend duel, dat onbeslist eindigde: 2-2.
Tekst: Ton Beije | Foto’s: Aad van der Knaap
Op het hoofdveld van de Haagse Dynamiek opende voor Scheveningen oud-prof Lex Immers al na elf minuten spelen de score: 1-0. Westlandia zag na zevenendertig minuten spelen kans om langszij te komen. Jeremy van Uunen was verantwoordelijk voor die treffer van de ploeg van trainer Cesco Agterberg: 1-1.
Lex Immers had er zin in, want hij tilde Scheveningen weer naar een 2-1 voorsprong. Die vreugde was echter van korte duur, vijf minuten na die treffer van Immers trok Sergi Roeleveld namens de Naaldwijkers de score weer gelijk: 2-2.
In het resterende deel van de wedstrijd werd er niet meer gescoord, zodat na negentig minuten voetbal die 2-2 stand nog steeds op het scorebord stond.
© Haaglanden Voetbal